cześć nerwuski

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

cześć nerwuski

przez martinka2403 01 wrz 2010, 18:55
witam serdecznie
mam 27 lat i od 6,5 roku walczę z nerwicą
zaczynałam od depresji połączonej a agresją,potem przyszły lęki,wszystkie mozliwe objawy somatyczne,przeszłam,przezyłam
zawsze sie bałam,że padnę gdzies i przez te 6 lat nigdy nie zemdlałam ;) wiec przestałam sie martwic,doszłam do etapu jak padnę to trudno,to sie podniosę,ludzie mają gorzej naprawde,chorują na straszne rzeczy i wiedzą ,że nia ma dla nich ratunku to jest tragedia a my jak sobie uświadomimy już,że to tylko i aż nerwica-bo w końcu jest cholernie uciążliwa,to przestaniemy sie przejmować sobą,swoimi zawrotami,uciskami itd.byłam na terapiach indywidualnych,grupowych,biorę leki teraz zostały zmienione,rozpoczynam studia i troszkę się denerwuję i właśnie moja główka to wykorzystujhe,pojawiają się lęki,panika może to wina nowych leków zobaczę co powie lekarz,mam jednego od 6 lat,wyprowadził mnie z takiego stanu,że gdyby nie on to dziś by mnie nie było na tym świecie :hide: a w między czasie zostałam mamą-mam 4 letniego synka,pracowałam,studiowałam,wyszłąm za mąż a więc jakoś żyje,ale powiem,że oparcia w mężu to nie mam bo on nie rozumie jak to facet :bezradny: wiem,że na niego w tej kwestii nie mogę liczyć,ale musiałam się tego nauczyć,radzenia sobie samej i jeszcze dziecko ale co tam wszysko można zrobić,ja nie wierzę w takie gadanie otrząśnij się,myśl pozytywnie to ci pomoże nerwica to cos bardziej skomplikowanego,to pewne procesy zachodzące w mózgu wiem ze studiów ;) ale grunt to się nie poddawać i rozmawiać jak ma się z kim o problemach i otym co nas boli,co się z nami dzieje,ja mam metode,że płaczę ,wyrzucam z siebie wszystko i potem mi lżej,ale tez bywa ciężko i to bardzo...pozdrawiam wszystkich nerwusów i z chęcia porozmawiam,poradze i sama się wspomogę..Martusia

Re: cześć nerwuski

przez shadow_no 02 wrz 2010, 19:04
martinka2403, witam na forum. Czuj się z nami dobrze! :)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Valeria 02 wrz 2010, 20:15
witaj Martusia
ja tez mam 4 latka w domu:) i wiem ze gdyby nie on.....
miło CIe poznac:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez martinka2403 03 wrz 2010, 19:14
witaj valeria widzę,że jestes z Torunia? ja z Bydgoszczy to żabi skok :great: ...pozdrawiam Marta

Sortuj wg