czesc ,od kilku dni wchodze.....

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez bibi 06 maja 2006, 14:34
witaj na forum :)
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez agnes635 06 maja 2006, 18:34
Witam cieplutko :lol:

przez Gabik 06 maja 2006, 18:43
witaj agnes635-bardzo madry cytat i duzo w nim racji-przedzierac sie i nie ustepowac ...... :D :D :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez telimenka 06 maja 2006, 20:26
witaj, na początku też długo się zastanawiałam czy dołączyć........ jak widać...jestem. I nie żałuję! :)

przez shadow_no 07 maja 2006, 23:44
Gabik, witaj na forum, czuj się jak u siebie!
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez LINA 08 maja 2006, 13:01
Witaj Gabik.
Miło Cię poznać :D

przez Gabik 08 maja 2006, 19:37
witajcie,zawsze mam w miesiacu kilka dni bardzo do ..... czuje sie zle ,tłucze mną i wszystkiego sie boje ale juz jest lepiej ,staram sie niezarzywac leków -staram sie radzic sobie bez nich ,choc wiem ze bardzo mi pomogły ,jednak omijam je z daleka ,choc czasami zarzywam aby sie troszke uspokoic ...jak porównóje sobie tamten rok to ten obecny jest super w stosunku do tamtego ,chodze do pracy ,ide do Rodziców na nogach -a było ciezko nogi i głowa nie chciały isc wtedy a serducho o mało co nieuleciało w siną dal ...bałam sie nawet isc koło domu powiesic pranie lub isc sie wykąpac ....robie postepy i to duze choc wiem ze jeszcze daleka droga no ale...wiecie czego mi najbardziej brak oprócz tych podstawowych rzeczy ??? jazdy samochodem ,jak sobie pomysle ile km przejechałam i jak bardzo lubie prowadzic to az mi zal ,teraz jak mam gdzies jechac to blokuje sie cos we mnie i staram sie to przełamywac ,czasami wychodzi i pojade a czasami -brak słów wtedy ,tylko płakac ...no ale moze i to kiedys sie zmieni ,zobaczymy :)

przez awers 08 maja 2006, 22:33
Witam ja nie mialam obaw odrazu jak weszlam na forum to dolączylam ,ale bylam tak zdesperowana ze wzielam to za ostatnią deske ratunku,i dobrze zrobilam, troche sie wygadalam, duzo się dowiedzialam jednak najbardziej chcialabym podziekować uzytkownikom
którzy sie do mnie odezwali na moje GG i odpowiedzieli mina moj e-mail
dziekuje i pozdtrawiam starych i nowych uzytkowników
AWERS

[ Dodano: Pon Maj 08, 2006 10:41 pm ]
Witam serdecznie i pozdrawiam na forum czuje się jak w rodzinie ,bo wiem ze tu mnie rozumią ,ponieważ przechodzą to samo lub prawie to samo co ja,a w domu to różnie bywa chyba myśla ze symuluje ,tyle razy się żle czulam a w szczegulności jak mialam zostac sama w domu,więc pewnie myśla ze to po to zeby ich zatrzymać pozdrawiam wszystkich użytkownikow
AWERS

przez Gabik 08 maja 2006, 23:13
hej! ja miałam kiedys tak samo ,nikt niewiedział przez co przechodze ,nikomu niepowiedziałam ,niewiem moze sie bałam ,moze wstydziłam ,ale niepowiedziałąm i juz ,mąż dopiero niedawno sie o tym dowiedział ,moi Rodzice zresztą tez ,Niewiem czy by mi pomogli czy tez nie ,ale meczyłam sie z tym sama ,/mąz tylko nierozumiał dlaczego nigdzie niechce z nim jechac ani na zakupy ani do znajomych tylko ciągle leze ...no ale ,byłam uparta .... :) :)

przez reirei 09 maja 2006, 11:25
Witaj na forum
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

przez awers 10 maja 2006, 22:36
Gabik to mialas zupelnie takie objawy jak ja,tyle że ja strych mam za dzrzwiami i też nieumialam ustac na nogach ,nigdzie nie wychodzilam sama,w aucie czulam sie jednak bezpieczniejmoże dlatego że wiedzialam że wrazie czego moge szybko dotrzec do domu.Teraz biore leki i jest lepiej wyszlam nawet sama na spacer, wprawdzie blisko domu ale zawsze to jakis postęp,po tych lekach też mnie czasami łapie ale już nie tak jak jeszcze niedawno myśle że z wzajemną pomocą uda nam się wszystkim z tej choroby wyjść pozdrawiam
AWERS

przez Gabik 11 maja 2006, 17:41
witaj AWERS,czytajac to forum widze ze wszyscy mamy bardzo podobne objawy.U mnie zaczeło sie to wszystko 1,5 roku temu własnie jadąc samochodem z córką do szpitala ,niewiedziałam co sie ze mną dzieje ,tetno wysokie ,niesamowite nerwy ,oszołomienie i lęk niewiadomo przed czym.Z wielką biedą wróciłam do domu .Byc moze dlatego boje sie jezdzic ,choc teraz przełamuje sie i sama staram sie jezdzic ,czasami mąz siedzi z boku tylko.gdy mam dobry dzien to wszystko sie udaje a gdy zły to nie moge sie zmusic nawet do tego aby wogóle wsiasc do auta.Ostatnio miałam Msze sw.za Babcią ,chciałam pójsc ale od rana mnie strach paralizował ze niedojde ,zarzyłam tabletke i troche otumaniona przełamałam sie i poszłam ,okazało sie ze niebyło az tak zle ...ale z tego co widze to trzeba wszystko pomału i małymi kroczkami ,na siłe sie nic nie da niestety ...mam cały czas nadzieje ze w koncu mi sie uda -i tego własnie zycze sobie i wszystkim na tym forum .POZDRAWIAM :) :) :)

przez limba 11 maja 2006, 21:24
Hej, Hej.jestem już na forum jakiś czas,czytam często wasze(nasze)wypowiedzi,podoba mi się to wspieranie na duchu,jesteście super--zostaje z wami :D
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

przez Gabik 11 maja 2006, 22:23
witaj limba ,masz racje zostan z nami ,ja jestem od niedawna ale cos ciągnie mnie tutaj do Was ,nigdy o tym z nikim nie rozmawiałam a tutaj wiem ze są ludzie z takimi samymi lub podobnymi problemami i zaczynam sie otwierac i pisac o tym co mnie spotkało...pozdrowionka dla wszystkich :) :) jesli ktos chce niech puka do mnie na gg ,chetnie otworze drzwi -he he

Sortuj wg