Mój nowy image

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez IceMan 27 lip 2007, 19:52
inni niestety nie myślą tak jak TY

Czyżbym był wymarłym gatunkiem? No myślę że nie. Na pewno znajdziesz - tylko cierpliwości... no i staraj się pomimo wszystko zbyt szybko nie angażować, a jeżeli facet będzie chciał, to przetrzymaj go trochę - zbyt szybko raczej nie znaczy dobrze a w ten sposób wypróbujesz czego on naprawdę chce - czy to miłość czy tylko puste fizyczne pożądanie. Myślę że w ten sposób obronisz się od tych którzy Cię do tej pory skrzywdzili. I nie pokazuj po sobie że za wszelką cenę chcesz utrzymać związek - niektórzy mogą to wykorzystać, o czym się już przekonałaś.
Przyjaciel forum

przez Jovita 27 lip 2007, 20:25
sauvemente ty lecisz na piotrka 8)
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez Goplaneczka 27 lip 2007, 21:07
;) Mi też się tak wydaje...
Goplaneczka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez suavemente_besame 27 lip 2007, 21:51
haha ... :lol: :lol: :lol:
mam niemily nalog flirtowania z facetami, prosze o wybaczenie :oops:

cholera mnie beirze na mysl o facetach ktorzy chca sie tylko zabawic kosztem moich uczuc ... 'chcialabym sie na nich wszystkich zemscic :evil:
wiem ze to nie jest dobre wyjscie,ale ilekroc wyda mi sie ze poznalam pozadnego faceta to kapa jak nic :cry:
Gdzie znalezc czulego odpowiedzialnego faceta na poziome bez nalogow?
jak kula w plot ...

JovitaGoplaneczka czyzby zazdrosc :lol: :?:
haha... całuski dla was ;*
suavemente_besame

przez IceMan 27 lip 2007, 22:09
suavemente_besame napisał(a):JovitaGoplaneczka czyzby zazdrosc

Nie pozabijajcie się tu o mnie :lol: :lol: :lol: :P

;)
Przyjaciel forum

przez Jovita 27 lip 2007, 22:46
suavemente i to przeraźliwa zazdrość :D :D :D :D
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez Twilight 28 lip 2007, 01:16
suavemente_besame napisał(a):Gdzie znalezc czulego odpowiedzialnego faceta na poziome bez nalogow?

Nie szukać. I to nie jest złośliwy dowcip, jak pokochasz siebie jako ''samą'' siebie, to przestaniesz ''na siłę'' szukać i będziesz realniej oceniać ludzi, z którymi się spotykasz, nie traktując każdego faceta jako potencjalny cel :D Mniej rozczarowań później no i wiadomo kiedy coś naprawdę czujesz, jeśli fascynuje Cię, mimo, że już nie będziesz odczuwać ''konieczności'' bycia z kimś. Pokochać siebie, to nie jest taki banał, jakby się wydawało ;)

Ja w każdym razie nie wyobrażam sobie bycia z kobietą, w ogóle, pokochania Jej, jeśli wcześniej nie staliśmy się dla siebie naprawdę zaufanymi przyjaciółmi. WCZEŚNIEJ. A mało jest ludzi, (płci obojga) których nazywam Przyjaciółmi, pewnie wybredny jestem ;)

Pozdrawiam

Ps.

A wszystkim Paniom niezadowolonym ze swojego wyglądu decyduję ten cytat: (IMO znakomity)

Tori Amos:
Niezależność dla kobiety jest czymś bardzo skomplikowanym. Jesteśmy tak wyposażone przez naturę, że możemy dać komuś życie i to życie w początkowej fazie będzie od nas zależne.
Wydaje mi się, że istotne jest aby uczyć się życia od matki ziemi. Kobiety podobnie jak ziemia mogą być samowystarczalne. Faceci nie mają tego daru, przykro mi chłopaki. Jeśli jesteś w stanie spojrzeć na siebie jak na zbiór różnych krajobrazów - strumieni, rzek, roślin nawet nuklearnych reaktorów, wtedy zdasz sobie sprawę jakim jesteś niepowtarzalnym człowiekiem, zrozumiesz czym różnisz się od swoich przyjaciół. Każda kobieta jest niczym ziemia ze swoimi niepowtarzalnymi pustyniami, górami, rzekami i miastami.
Kiedy to zrozumiesz, nie będziesz chcieć być kimś innym, mieć cechy przyjaciółki, w jakiś sposób się do niej upodabniać. W dzieciństwie często uczono nas, że ktoś jest od nas lepszy i powinniśmy się do niego upodobniać. To nieprawda, jesteśmy wszyscy indywidualnościami i mamy wszystkie cechy by być szczęśliwymi.

Tori Amos:
Aby dziewczyna stałą się kobietą musi nauczyć się kilku rzeczy. Przede wszystkim nauczyć się sprawiać sobie przyjemność. Wiedzieć jak być swoim najlepszym przyjacielem, jak zastąpić swojego chłopaka. Wówczas kiedy on nie zadzwoni, nie będzie stanowić to większego problemu. Dobrze dziewczyny, żebyście o tym wiedziały.
PersonaNonGrata

przez Goplaneczka 28 lip 2007, 10:22
Piotrek napisał(a):Nie pozabijajcie się tu o mnie

Ja padam z zazdrości... ;)

dżejem napisał(a):Spoko oko, może kobitki czasem toczą walki [w kisielu ]

Kisiel odpada stanowczo... Złe skojarzenia z zerówki...

Twilight-mądre słowa... :mrgreen: .
Goplaneczka

przez suavemente_besame 28 lip 2007, 10:53
haha... zawsze byla jakas rywalizacja miedzy kobietami ale to nie znaczy ze maja stac sie wrogami :P

solidarnosc jajnikow :lol:

Twilight napisał(a):ak pokochasz siebie jako ''samą'' siebie, to przestaniesz ''na siłę'' szukać i będziesz realniej oceniać ludzi, z którymi się spotykasz, nie traktując każdego faceta jako potencjalny cel Very Happy Mniej rozczarowań później no i wiadomo kiedy coś naprawdę czujesz, jeśli fascynuje Cię, mimo, że już nie będziesz odczuwać ''konieczności'' bycia z kimś. Pokochać siebie, to nie jest taki banał, jakby się wydawało

pokochac siebie jest o wiele trudniej niz pokochac kogos innego.
jesli chodzi o moj wyglad to ja go akceptuje,ale jesli chodzi o dusze to juz nie zabardzo. Wiem ze wiele zlych rzeczy robilam i choc Bóg mi je wybaczyl [bylam u spowiedzi w klasztorze] to jednak ja sama nie jestem wstanie je sobie wybaczyc.

A co do facetów to kocham ich i nienawidze zarazem... mieszanka wybuchowa :lol:

teraz jednak do studiow nie mam zamiaru miec nikogo.. moze przez te 2 lata naucze sie siebie kochac :?
suavemente_besame

przez lovefoxxx 28 lip 2007, 18:13
Piotrek napisał(a):lovefoxxx czy tak źle wyglądać na sympatyczną dziewczynę ?

to niestety tylko Twoje zdanie.

ja zostałam strasznie zraniona i wtedy postanowiłam, że już nigdy żadnego faceta.
(no chyba, że trafi się jakiś anielsko cierpliwy i wyrozumiały). tamten baran przez rok mi mówił jaka to nie jestem piękna, cudowna i mądra i jak to strasznie mnie kocha i, że bedzie ze mną już zawsze. powiedział mi na gg po roku, że mu przeszło a po 2 tygodniach widziałam go z inną. potem były groźby śmierci od jego kolegów, nabijanie się ze śmierci mojej siostry etcetera, ecetera. później były dwie próby. za każdym razem wychodziło na to, że ja chrzaniłam sprawę, więc sobie darowałam. nawet kiedy długo czekałam, żeby powiedzieć chłopakowi o mojej przeszłości on i tak zawsze uciekał. pozatym zdaję sobie sprawę z tego, że dość ciężko ze mną wytrzymać. dlatego teraz odrzucam każdego, który chce się do mnie zbliży ć. akurat na brak zainteresowania mężczyzn nie narzekam... bo według nich wyglądam jak:
1. śliczna mała dziewczynka
2. mały elf
3. drobna i delikatna kobietka, którą można się opiekować
i takie tam farmazony. ble. aż rzygać się chce.

suavemente_besame napisał(a):lovefoxxx nie dramatyzuj, nie wygladasz znow tak slodko i dziecinne jak mowisz.

dodajmy do tego, że jestem niziutka.

Piotrek napisał(a):Nie pozabijajcie się tu o mnie

mam nadzieję, że będę mogła przyłączyć się do tej walki.
:D
popchnij mnie w stronę życia...

przez suavemente_besame 28 lip 2007, 21:07
haha lovefoxxx walka moze byc ciekawa... :lol:
suavemente_besame

przez IceMan 28 lip 2007, 21:58
:!: co to będzie, co to będzie :!:

:shock:
Przyjaciel forum

przez suavemente_besame 28 lip 2007, 22:32
haha .. jak sie czujesz w roli wygranej Piotrek :lol: ?!

haha .. żartuje, nikt nie jest rzeczą aby walczyć o nią ...
suavemente_besame

przez IceMan 28 lip 2007, 22:42
haha .. jak sie czujesz w roli wygranej Piotrek Laughing ?!

oj po prostu wspaniale :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

;)
Przyjaciel forum

Sortuj wg