książka do podrywania

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

książka do podrywania

przez oblivion 10 wrz 2016, 16:08
atic napisał(a):witam, szukam rzetelnej książki do podrywania, tylko bez jakichś grzesiaków itp. interesuje mnie tylko sprawdzona wiedza, dobrze by było posłuchać też opinii pań, może czytały takie książki i są w stanie potwierdzić, że to i to na nie działa.
Może najpierw psychoterapia, żebyś wiedział, czego/kogo szukasz?

książka do podrywania

przez atic 10 wrz 2016, 22:20
oblivion, czego szukam? trudno powiedziec, z jednej strony jestem samotny i to boli a z drugiej nie nadaje się do związków, ciężka sytuacja.

salir, a skąd wiedzieć czy się podobam?
atic

książka do podrywania

przez salir 10 wrz 2016, 23:05
salir, a skąd wiedzieć czy się podobam?[/quote]

Choćby po tym, że nie ucieknie a i wyrazi chęć kontynuowania znajomości :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

książka do podrywania

przez refren 10 wrz 2016, 23:44
anka szklanka napisał(a):Najlepiej działa "Cześć jestem XX, czy zechciałabyś umówić się ze mną na kawę/drinka/do teatru etc". Na mnie to działa, bo nie odbieram tajemnych znaków poza jasnym ostawieniem sprawy.

Moim zdaniem niekoniecznie to zadziała. Pytanie już na wstępie czy dziewczyna się z Tobą umówi nie jest takie dobre. Po pierwsze, poza Twoim wyglądem (a i tak nie wypada kogoś zlustrować od stóp do głów) nie ma ona żadnego materiału by stwierdzić czy raczej chce czy raczej nie. Pierwszy raz Cię na oczy widzi (chyba, że nie). Wypadałoby chociaż z 5 minut porozmawiać o czymkolwiek. Może się czasy zmieniły, ale za "moich" nawet w miejscu przeznaczonym z zasady do podrywu (klub) przeprowadzało się jakąś wstępną rozmowę zapoznawczą, żeby obie strony mogły stwierdzić czy chcą się umówić czy nie. A dokładniej wziąć/dać numer telefonu, umawiało się już w kolejnych dniach przez telefon (co miało swoją logikę, bo człowiek zdążył wytrzeźwieć). Dziewczynie jest głupio się zresztą umówić z kimś, kto tylko podszedł i zapytał, bo wyjdzie na desperatkę, która się umawia z każdym. Nawet na portalu randkowym najpierw się chwile pisze, żeby wymienić jakiekolwiek informacje i zobaczyć, czy ktoś nie jest kompletnie z innej bajki. To znaczy nie wszyscy tak robią, ale z tego co wiem, to dziewczyny są raczej poirytowane lub zlewają komunikaty w stylu "cześć, fajna fotka, chcesz się umówić?" Jest oczywiście możliwość podrywu na tupet i pewność siebie i wtedy można zacząć od propozycji randki, ale to musi być moim zdaniem z humorem, a i tak się rzecz na tym nie kończy, bo trzeba dziewczynę zbajerować, a propozycja to zagajenie, w pierwszym momencie dziewczyna odmówi i trzeba się przekomarzać.

książka do podrywania

przez refren 10 wrz 2016, 23:58
W kwestii ubrania - przede wszystkim powinno pasować do okoliczności.

książka do podrywania

przez Liber8 11 wrz 2016, 11:37
Żeby myśleć o czymkolwiek, trzeba mieć uporządkowaną sytuację mieszkaniowo-finansowo-zdrowotno-motoryzacyjną (kolejność nieprzypadkowa), żadna nie zechce tworzyć patologii czy klepać biedy, no chyba że motyle w brzuchach zakochanych zrobią spustoszenie i jak jest już po wszystkim (ślub, dziecko), następuje zderzenie z rzeczywistością i wtedy wychodzi z tego patola. Często się zdarza, że robota idzie szybciej niż myślenie.

Pojechałem na poprzedniej stronie po panu Tomaszu, jak chce to potrafi się fajnie ubrać
Obrazek

a tu trolerka :D
Obrazek
Obrazek
I don't need a hand to hold
Even when the night is cold
I got that fire in my soul

książka do podrywania

przez salir 11 wrz 2016, 12:09
Liber8 nie zgadzam sie :mrgreen: Czy Wy chcecie sie umawiac z dziewczynami czy stanac od razu na oltarzu a moze mieliscie do czynienia z samymi materialistkami?
Fajnie, ze myslicie o ubiorze itp jak mozecie podrasowac swoja atrakcyjnosc ale to nie wszystko a gdzie fajna osobowosc a przeciez to jest najwzniejsze, sexowny umysl 8) Do wszystkiego mozna dojsc wspolnie po drodze, mieszkanie, samochpdy, kasa itp itd. Czy teraz kobiety do wziecia staly sie az tak interesowene?

książka do podrywania

przez atic 11 wrz 2016, 13:17
salir, a seksowny umysł i fajna osobowość to jakie to są?
atic

książka do podrywania

przez salir 11 wrz 2016, 14:02
atic napisał(a):salir, a seksowny umysł i fajna osobowość to jakie to są?

Bycie soba wystarczy a wszystko zalezy od tego czy trafisz na dziewczyne, ktora to w Tobie dostrzeze a Ty w niej oczywiscie bo to dziala w dwie strony...zaiskrzy. To jest "to cos" co powoduje, ze ona np Ci sie podoba, lubisz rozmawiac, zartowac z nia, spedzac czas itp i ona powinna to czuc w stosunku do Ciebie a wtedy nie ucieknie...
Jesli ja bym miala myslec o swoim mezu w kategoriach czy ma mieszkanie, samochod, najnowsze trendy buty i pelny portfel nigdy bym za niego nie wyszla...

książka do podrywania

przez atic 11 wrz 2016, 14:09
salir,
myślę, że są różne kobiety, ty widocznie jesteś romantyczką a są też pragmatyczki :)
atic

książka do podrywania

przez Michellea 11 wrz 2016, 14:21
refren napisał(a):Moim zdaniem niekoniecznie to zadziała. Pytanie już na wstępie czy dziewczyna się z Tobą umówi nie jest takie dobre.

Jakaś krótka rozmowa przed jest wskazana, bo nie każda kobieta lubi takie bezpośrednie pytania. Jeszcze jak trafi na osobniczkę wycofaną, to szansa przepada.

atic napisał(a):nie nadaje się do związków

Być może tylko Ci się wydaje. Być razem też trzeba się nauczyć i wymaga to zaangażowania obu stron.

salir napisał(a):I po co ja tu zajrzałam :shock: poradniki...też pomysł...wyuczone dialogi....sztuczność na kilometr. Jestem starą mężatką ale coś tam jeszcze pamiętam. Najgorszy podryw na drinka, piwo jakbym chciała się napić to sama potrafie sobie kupić....banał albo jakieś głupie tanie teksty na dzień dobry, komplementy itp Kobietę po prostu wystarczy zainteresować sobą w byciu sobą i albo się się spodobasz albo nie. Chyba chemia jakaś musi być w tym wszystkim i to wystarczy a wszystko inne jest sprawą drugoplanową, dodatkiem wg mnie ale są różne kobiety, każda pewnie lubi co innego więc złoty środek nie istnieje.. :D

Czyli najlepszy podryw nie wygląda na podryw :D

Liber8 napisał(a):Pojechałem na poprzedniej stronie po panu Tomaszu, jak chce to potrafi się fajnie ubrać

Tu to akurat poszedł na łatwiznę, trudno nie wyglądać przynajmniej przyzwoicie w takim zestawie.

książka do podrywania

przez salir 11 wrz 2016, 14:24
atic napisał(a):salir,
myślę, że są różne kobiety, ty widocznie jesteś romantyczką a są też pragmatyczki :)

Byc moze jestem :) Wolisz pragmatyczki?

książka do podrywania

przez salir 11 wrz 2016, 14:51
Czyli najlepszy podryw nie wygląda na podryw :D

Podryw na komplementy mnie draznil bo wydawal mi sie zawsze nieszczery i mocno przesadzony.
Tych ktorzy chcieli mnie poic napojami wyskokowymi tez omijalam szerokim lukiem. Nigdy na mnie to nie robilo wrazenia ale wiem, ze dosc popularne to chyba sposoby :)

książka do podrywania

przez atic 11 wrz 2016, 14:56
Michellea, chyba mi się nie wydaje jednak :/

salir, nie no ja romantyczki wole :smile:
atic

Sortuj wg