Kółko ateistyczne.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Kółko ateistyczne.

przez wiejskifilozof 08 maja 2016, 09:14
Na marszach KOD,jestem za KOD.To w większości katolicy idą.Ale,nie ci od nacjonalizmu.Szef PSL-katolik,Petru-katolik,Komorowski-katolik.

Kółko ateistyczne.

przez Lonley Paladin 09 maja 2016, 01:49
bittersweet napisał(a):
Poruszyłes ciekawy temat, i teraz was zapytam jako ateistów. Kościół czy jest zły czy dobry zawsze był pewnym murem który nas chronił przed wpływem obcych kultur. Czy w takim razie wybrać "mniejsze zło" jakim jest dla was wiara chrześcijańska czy pozbawić się tego muru i możliwe że w przyszłośći być najechanym przez muzułmanów. Wspomne tylko http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiat ... 41671.html
Jakos mi sie wydaje, ze KK nawołuje własnie do przyjecia migrantów, Franio mył im nogi i twierdził, ze nas ubogaco, hmm. W Niemczech koronnym argumentem ich przyjecia jest odwołanie się do zalecen chrzescijanskich typu pomoc potrzebującym. Niemcy akcentują tez non stop zdziwienie, dlaczego katolicki kraj jak Polska nie chce nieść tej pomocy i wzbrania się zaleceniom KK.

Daj spokój z Franciszkiem, nie widzisz że coś jest z nim nie tak? Poczytaj sobie o zakonie jezuitów i co maja wytatuowane na klatce piersiowej postawieni wysoko rangą zakonnicy. Może to być teoria spiskowa ale widząc co robi Franciszek odnosze wrażenie że chce rozwalic kościół.

Kółko ateistyczne.

przez wiejskifilozof 09 maja 2016, 13:01
A dla mnie,to Papież wybitny.Jego przeprosiny,za krwawą chrystianizację pogan,bardzo mi się podobały.Także umycie nóg dla pań,też.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kółko ateistyczne.

przez carlosbueno 09 maja 2016, 16:50
detektywmonk napisał(a):A dla mnie,to Papież wybitny.Jego przeprosiny,za krwawą chrystianizację pogan,bardzo mi się podobały.Także umycie nóg dla pań,też.
Bo to ulubiony papież lewicy i niewierzących. Ja w sumie tez poza jego stosunkiem do muzułmanów go lubię, za to że jest wierny ideałom NT czyli ubóstwa i pokory i nie jest też mocno konserwatywny tak jak był JP II. No ale polskiej narodowej prawicy podobać się on nie może.
Największy Forumowy Maruda

Kółko ateistyczne.

przez Lonley Paladin 09 maja 2016, 23:38
Poprostu coś mi w nim nie pasuje, pewnych rzeczy nie powinien robić i mówić. Ale kościół katolicki przechodzi kryzys w tych czasach, szatan chce go rozwalić od środka wysyłając swoich sługusów, i wydaje mi się że Franciszek jest jednym z nich, może nawet o tym nie wie. Ale to są tylko moje domysły, może być faktycznie dobrym człowiekiem.

Kółko ateistyczne.

przez Reynevan 09 maja 2016, 23:50
Dajta już ludzie spokój, ileż moszna? I tak wszyscy umrzemy.
Reynevan

Kółko ateistyczne.

przez Cognac 10 maja 2016, 00:55
Reynevan, +1 ;)
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Kółko ateistyczne.

przez NN4V 10 maja 2016, 07:28
carlosbueno napisał(a):...Bo to ulubiony papież lewicy i niewierzących. ...

Ale wiesz, że nasza rządząca ekipa nacjo-prawo-oszołmków jest ulubioną głownie przez niewyksztalconych katolskich przygłupów z wiochy. To tak jakbyś nie wiedział, jaki wizerunek siebie tworzysz, bo raczej sam się tego nie domyślisz - za trudne.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Kółko ateistyczne.

przez NN4V 10 maja 2016, 07:33
bittersweet napisał(a):...W Niemczech koronnym argumentem ich przyjecia jest odwołanie się do zalecen chrzescijanskich typu pomoc potrzebującym....

W DE koronnym argumentem jest starzenie się społeczeństwa i brak siły roboczej do prac najprostszych. Z ekonomicznego punktu widzenia jest dla nich korzystne przyjęcie znacznej ilości uchodźców. Za dużo czytujesz ideologicznych bzdur i kompletnie zatracasz racjonalność oceny tego konkretnego zagadnienia.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Kółko ateistyczne.

przez wiejskifilozof 10 maja 2016, 09:13
carlosbueno napisał(a):
detektywmonk napisał(a):A dla mnie,to Papież wybitny.Jego przeprosiny,za krwawą chrystianizację pogan,bardzo mi się podobały.Także umycie nóg dla pań,też.
Bo to ulubiony papież lewicy i niewierzących. Ja w sumie tez poza jego stosunkiem do muzułmanów go lubię, za to że jest wierny ideałom NT czyli ubóstwa i pokory i nie jest też mocno konserwatywny tak jak był JP II. No ale polskiej narodowej prawicy podobać się on nie może.

Czy to nie dziwne,że ja czytelnik lewicowych portali,szanuje Franciszka bardziej niż katolicy :brawo:

Kółko ateistyczne.

przez carlosbueno 10 maja 2016, 17:39
NN4V napisał(a):
bittersweet napisał(a):...W Niemczech koronnym argumentem ich przyjecia jest odwołanie się do zalecen chrzescijanskich typu pomoc potrzebującym....

W DE koronnym argumentem jest starzenie się społeczeństwa i brak siły roboczej do prac najprostszych. Z ekonomicznego punktu widzenia jest dla nich korzystne przyjęcie znacznej ilości uchodźców. Za dużo czytujesz ideologicznych bzdur i kompletnie zatracasz racjonalność oceny tego konkretnego zagadnienia.
No ale przecież ci uchodźcy będą głównie żyć na zasiłkach to jaki z nich będzie pożytek dla niemieckich starców raczej tylko obciążenie. Są naukowe opracowania które pokazują że napływ imigrantów islamskich powoduje większe straty ekonomiczne niż zyski i to abstrahując od zagrożenia terroryzmem i wpływu radykalnego islamu.
NN4V napisał(a):
carlosbueno napisał(a):...Bo to ulubiony papież lewicy i niewierzących. ...

Ale wiesz, że nasza rządząca ekipa nacjo-prawo-oszołmków jest ulubioną głownie przez niewyksztalconych katolskich przygłupów z wiochy. To tak jakbyś nie wiedział, jaki wizerunek siebie tworzysz, bo raczej sam się tego nie domyślisz - za trudne.

Chyba nie widziałeś wyników poparcia PiS w odniesieniu do dużych miast i wyższego wykształcenia. Owszem mają oni wśród dobrze wykształconych i mieszkańców dużych miast mniejsze poparcie niż u osób na przeciwnym biegunie ale wciąż więcej lub porównywalnie do wyników PO. Zresztą ja nie głosowałem na Pis co najwyżej uważam ich za mniejsze zło choć też ledwo akceptowalne niż PO i Nowoczesną.
Największy Forumowy Maruda

Kółko ateistyczne.

przez wiejskifilozof 10 maja 2016, 20:22
Z tym poparciem dla PIS to różnie,czasem widzę ludzi którzy są za PO,wiek koło 80 lat.I 800 zł renty.

Kółko ateistyczne.

przez kazimierz61 10 maja 2016, 21:43
Widzisz jak wizjoner czy jak wróżka z kryształową kulą?
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

Kółko ateistyczne.

przez bittersweet 10 maja 2016, 23:06
W DE koronnym argumentem jest starzenie się społeczeństwa i brak siły roboczej do prac najprostszych. Z ekonomicznego punktu widzenia jest dla nich korzystne przyjęcie znacznej ilości uchodźców. Za dużo czytujesz ideologicznych bzdur i kompletnie zatracasz racjonalność oceny tego konkretnego zagadnienia
Primo, gdyby migranci byli tak cenni, Niemcy nie wciskaliby ich teraz wszystkim innym państwom. Siłe robocza tez mają, własnych bezrobotnych, żyjących już od pokoleń na zasiłkach. To ich wrzód na dupie, teraz fundują sobie nowy.

Secundo: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niemcy- ... uro/wpe75f
http://euroislam.pl/pol-miliona-nowych- ... epczoscia/

Tertio: te ideologiczne bzdury czerpie z niemieckich massmediow. Każda debata o migrantach prędzej czy później konczy się ostatecznym argumentem, ze trzeba pomagać - taki jest obowiązek moralny przyzwoitego człowieka, który nie może patrzec na cierpienie kobiet i dzieci w obozach dla uchodźców. Bardzo sprytnym argument, bo trudno cos odpowiedzieć żeby nie wyjść na cynika pozbawionego współczucia. Tak się przedstawia Polaków zresztą... wklejam jako przykład całkiem udaną satyre polskich rzadów :

w tekście m.in . posumowanie Pisu jako "bigoteryjnych katolików, którzy chcą zachowywać sie po chrzescijansku, ale nie chcą pomagać, bo uchodźców powinien ktoś inny przyjąć"
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Sortuj wg