W jakich facetach gustujecie, drogie panie ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez bittersweet 08 lis 2014, 14:06
lucy1979, haha - mnie oznaki statusu typu wypasiona furka, dobry zegarek i garniak wrecz podniecają :twisted: zapach skórzanych siedzeń, dobrej wody po goleniu, czy złote spinki do mankietów to niezły afrozdyzjak :twisted: niestety to wszystko pada jesli typ mnie nudzi lub irytuje, w zwiazku z powyzszym juz od bardzo dawna zadaje sie z faciami ze starymi wozami ale tzw. ciekawym wnetrzem.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Saraid 08 lis 2014, 14:28
Inteligencja,poczucie humoru,empatia,odpowiedzialność i zaradność.Zadbani faceci mnie interesują w towarzystwie których nawet cisza jest zrozumiałą rozmową.
Saraid

przez monk.2000 09 lis 2014, 06:18
Wetnę się w wątek. Mi kiedyś, dość krótko, imponowali ludzie z forów o podrywie. Parę razy o tym pisałem, ale tu akurat jest to na temat. W sumie dość ciemna karta w mojej historii. Ale myślę, że dużo chłopaków, którzy wdepnęli w psychologię mogli mieć z tym ruchem styczność. Tak, to dział psychologii, może nie takiej na salonach. Ale jednak oglądając wykłady "mistrzów" to prawie jakby się widziało mistrza zen. :D

Otóż część z nich. Nie wiem jaką mają skuteczność. Część z nich twierdzi, że najlepszy sposób na zdobycie dziewczyny to nie szukanie wskaźników statusu, jak było tu wcześniej wspomniane. Próbują iść na skróty i zwyczajnie podejść do kogoś kto im się podoba, zanim będą mieli BMW, itd. Z czasem mogą nabyć doświadczenia, co działa a co nie.

Co panie, sądzicie o podrywaczach? Mam nadzieję, że nie twierdzicie, że to cwaniacy i niewarto się z nimi zadawać, bo myślą tylko o jednym, nie są wrażliwi, itd. Dlatego, że mają dar przekonywania i nie jedna dziewczyna uległa ich zdolnościom i urokowi.

PS Daleko mi do prowadzenia żywota podrywacza, sądzę jednak że ich historie mogą coś wnieść do dyskusji, czym jest miłość i ogólnie relacji damsko-męskich.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Saraid 09 lis 2014, 08:14
monk.2000, co do podrywaczy,zależy w jaki sposób się podrywa i po co ;)
Saraid

przez madlen92 09 lis 2014, 22:13
Doberman, ojej okroiłeś mój i tak krótki wpis bo ewidentnie oczekujesz ode mnie naiwnego opisu, jak Ty to nazwałeś opis "idealnego faceta". Ty to napisałeś, nie ja. Moje wypowiedzi albo się przyjmuje jako całość, albo się je w całości odrzuca. Ale i tak Ci odpowiem w krótkich zdaniach: Facet powinien mnie zalotnie zaczepiać, a przy tym nie być czepliwym jak rzep. Nie może być zaborczy, i mieć podobny humor do mojego. Łagodnie usposobiony, ale przy tym stanowczy gdy wymaga tego sytuacja. Człowiek z werwą, by mnie czasem zmotywował do działania, czy podniósł na duchu. Przy tym mógłby sobie bałaganić i rozwalać skarpetki, bo gdy czuję się naprawdę dobrze to bardzo lubię sprzątać :) Pisząc chodzące ideały miałam na myśli wartości którymi by się w życiu kierował. To tak jakby powiedzieć o "człowieku zbudowanym z ważnych wartości". Pozdrawiam.
madlen92

przez mala_milka 09 lis 2014, 22:21
haha :D facet powinien mieć charakter i odrobinę inteligencji przede wszystkim ;) Jeśli te 2 cechy będzie posiadał zapewne znajdzie sobie przyzwoitą kobietę... Nie wygląd jest najważniejszy, nie portfel i absolutnie nie samochód. Pewnie, że to super jak jest przystojny, ale grunt żeby dobrze czuć się w jego towarzystwie.

przez Doberman 09 lis 2014, 22:26
madlen92 napisał(a):Doberman, ojej okroiłeś mój i tak krótki wpis bo ewidentnie oczekujesz ode mnie naiwnego opisu, jak Ty to nazwałeś opis "idealnego faceta". Ty to napisałeś, nie ja. Moje wypowiedzi albo się przyjmuje jako całość, albo się je w całości odrzuca. Ale i tak Ci odpowiem w krótkich zdaniach: Facet powinien mnie zalotnie zaczepiać, a przy tym nie być czepliwym jak rzep. Nie może być zaborczy, i mieć podobny humor do mojego. Łagodnie usposobiony, ale przy tym stanowczy gdy wymaga tego sytuacja. Człowiek z werwą, by mnie czasem zmotywował do działania, czy podniósł na duchu. Przy tym mógłby sobie bałaganić i rozwalać skarpetki, bo gdy czuję się naprawdę dobrze to bardzo lubię sprzątać :) Pisząc chodzące ideały miałam na myśli wartości którymi by się w życiu kierował. To tak jakby powiedzieć o "człowieku zbudowanym z ważnych wartości". Pozdrawiam.

No cóż, okroiłem Twoją wypowiedź, bo tylko jej część mnie zainteresowała i ciekawiło mnie co rozumiesz pod pojęciem "idealny facet" i odpowiedź otrzymałem, więc jestem zadowolony.
Doberman

przez Nicholas1981 09 lis 2014, 23:43
:yeah:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Nicholas1981

przez Druid 10 lis 2014, 00:05
wikingowaty, ewentualnie urodowy miks Leonarda Dicaprio oraz Heatha Ledgera. Libido zsynchronizowane z moim, mile widziany impotent. Musi umieć przytulać i być łagodny, nawet gdyby na pierwszy rzut oka wyglądał na zbója. Zarost albo gładkie oblicze; wąs bez brody lub pokaźne "pekaesy" dyskwalifikują. Żadnego żelu na włosach (!) Żadnej mrocznej przeszłości typu zdradziłem, zgwałciłem, odwiedziłem burdel. Poczciwy, wierny, szczery, najlepiej milioner. Wielbiciel mej urody oraz kryształowego charakteru. Lubi dzieci, ale nie aż tak bardzo, by uskuteczniać produkcję własną.
Druid

przez tahela 11 lis 2014, 14:46
lucy1979, ja lubie metali jesli idzie o styl, takich rokowych kolesi, ale złoty łańcuch to obciach inne łańcuchy moga byc hehe a tak do zwiazku to wole ułózonych i w miare spoojnych do zabawy to takich szalonych ,ale od tych szalonych ie che nic wiecej bo sie nie nadaja , nie daja oparcia , ale do zabawy w sam raz,
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Candy14 11 lis 2014, 14:51
Ostatnio w zadnych... faceci to zuooo ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Niete 11 lis 2014, 15:03
mala_milka napisał(a):haha :D facet powinien mieć charakter i odrobinę inteligencji przede wszystkim ;)

No tak, tylko odrobinę, bo jak więcej to się zorientuje jak bardzo go można wykorzystać ;)
Niete

przez Candy14 11 lis 2014, 15:17
wykorzystac do czego?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Arhol 11 lis 2014, 15:28
Candy14 napisał(a):wykorzystac do czego?

A do czego można chopa wykorzystać,zaciągnąć przed chałupę w zimie i kazać mu odśnieżać,niech zapier&^&^&^
Obrazek
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg