Esci spin-off

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Esci spin-off

przez elmopl79 04 cze 2014, 15:53
Lunatic
Jak miales przyjsc skoro nikt Cię nawet nie raczyl poinformować o tym co masz robić....
Co do leku...tez tak mysle...

A czemu piszesz,ze Tojaaa na paro nie będzie miala checi i radosci?!
Ja tam po pól roku brania leku fruwalam i latalam calkiem szczesliwa,tylko zajęli mi to pól roku,bo do tego czasu bylo....hm....no zdarzaly mi sie nawet napady paniki.Potem ich juz nie mialam,ani zamartwiajacych sie myśli o wszystko i wszystkich,a przy tym nie wypralo mnie z emocji.....chcialo mi sie chciec,naprawdę.

-- 04 cze 2014, 15:02 --

Tojaaa
Tak,pisalam i dalej to potwierdzam.Na paro nie potrzebowalam nawet żadnej psychoterapii,bo sama analizowalam na bieżąco swoje"niepowodzenia" i radzilam sobie...
Także nie mozna powiedzieć,ze paro nie daje checi i radosci.
Paro nie splycilo mnie emocjonalnie,a esci owszem.Zero checi do dzialania...
Moja lekarka tez nie wie czemu esci tak u mnie zadzialalo....
Ja nie mowie,ze esci jest zlym lekiem,ale u mnie on zadzialal nie do końca tak jak trzeba.

Esci spin-off

przez lunatic 04 cze 2014, 16:04
Elmopl
Byłaś chyba jakimś wyjątkiem
Jak lek tłumi wszystko po kolei to bedzie tez tłumił pozytywne rzeczy, radość, chęć do czegokolwiek itp., on ma taki profil ze ma wyciszac stany lękowe a nie pobudzać do życia

Esci spin-off

przez elmopl79 04 cze 2014, 16:10
Lunatic
Moze,bo ja naprawdę nie mialam splycenia emocjonalnego po paro,a po esci tak!!!
Dlatego rozwazalam od wczoraj powrot do paro,ale jak ma ono tak samo dzialac jak esci,to ja dziekuje....
Na mnie paro bardzo dobrze zadzialalo.Mialam checi do czegokolwiek i energie...ta pozytywna.I bylam taka odwazniejsza.
To jeśli paro i esci maja podobny profil,to czemu esci zadzialalo zupelnie inaczej niż paro...?

-- 04 cze 2014, 15:14 --

A i jeszcze jedno.Na dziennym wiele osób bierze esci i bardzo sobie chwala ten lek.Ale biora go glownie na depresje ze stanami lękowymi.Powiedz mi,jak ten lek ich pobudza?!
Moja kolezanka-z tego dziwnnego bierze15mg.esci i jest nim zachwycona,a leczy sie od11lat i nie mogli dobrać jej leku....a esci....hm...no,do tego bierze tez latrimin(dobrze napisalam nazwę?)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Esci spin-off

przez lunatic 04 cze 2014, 16:15
Bo:
1) paro zadziałało lepiej przeciwlękowo i była lepsza poprawa poniewaz mialas objawy przez stany lękowe
2) dziala minimalnie na noradrenaline i jestes na nią wyczulona
3) byłaś w innym stanie kiedyś a w innym teraz i potrzeba innego działania leku
4) jezeli nie opcje 1-3 to nie wiem

Esci spin-off

przez elmopl79 04 cze 2014, 16:44
Lunatic
No wszystko to co napisales jest prawda...to co mam robić,wracac do paro czy nie?

-- 04 cze 2014, 15:45 --

A teraz doszly natrectwa,tak?

Esci spin-off

przez lunatic 04 cze 2014, 16:53
Elmopl
Wiesz ze ja moge polecic tylko jeden lek i to nie jest paro, on na stany lękowe tez działa ale tez oprócz tego pobudza do zycia
Natręctwa?

Esci spin-off

przez elmopl79 04 cze 2014, 17:17
Lunatic
No chyba natrectwa,ale takie myślowe....bo jak nazwac myśli,które nachodzą,a wcale ich sie nie chce....

Esci spin-off

przez lunatic 04 cze 2014, 20:54
zlezy jakie to mysli
ja wlasnie byłem u prawdziwego lekarza z powołania, szkoda ze na psychiatre takiego nie trafiłem
na prywatnej wizycie zrobił mi ekg, usg, doradził z dziewczyną, z pracą i nie wziął za to ani złotówki, zresztą juz nie pierwszy raz

Esci spin-off

przez elmopl79 04 cze 2014, 21:45
Dzisiaj byles?Teraz?

Esci spin-off

przez Ferdynand k 04 cze 2014, 21:49
elmopl79 napisał(a):Lunatic
Jak miales przyjsc skoro nikt Cię nawet nie raczyl poinformować o tym co masz robić....
Co do leku...tez tak mysle...

A czemu piszesz,ze Tojaaa na paro nie będzie miala checi i radosci?!
Ja tam po pól roku brania leku fruwalam i latalam calkiem szczesliwa,tylko zajęli mi to pól roku,bo do tego czasu bylo....hm....no zdarzaly mi sie nawet napady paniki.Potem ich juz nie mialam,ani zamartwiajacych sie myśli o wszystko i wszystkich,a przy tym nie wypralo mnie z emocji.....chcialo mi sie chciec,naprawdę.

-- 04 cze 2014, 15:02 --

Tojaaa
Tak,pisalam i dalej to potwierdzam.Na paro nie potrzebowalam nawet żadnej psychoterapii,bo sama analizowalam na bieżąco swoje"niepowodzenia" i radzilam sobie...
Także nie mozna powiedzieć,ze paro nie daje checi i radosci.
Paro nie splycilo mnie emocjonalnie,a esci owszem.Zero checi do dzialania...
Moja lekarka tez nie wie czemu esci tak u mnie zadzialalo....
Ja nie mowie,ze esci jest zlym lekiem,ale u mnie on zadzialal nie do końca tak jak trzeba.

tak jest na większości antydepresantów że samemu się analizuje
a widocznie esci okazał się zbyt serotoninowy hehe
obniżył dopaminę w końcu
Naczelny Użyszkodnik

Esci spin-off

przez lunatic 04 cze 2014, 21:53
Elmopl
Tak, dzisiaj o 19

Esci spin-off

przez elmopl79 04 cze 2014, 21:58
Ferdynand k,
Byc moze wlasnie tak to jest w moim przypadku....

Lunatic
No to faktycznie jakis nadzwyczjny lekarz....kurcze,mozna jeszcze takiego spotkać?!

Esci spin-off

przez lunatic 04 cze 2014, 22:01
takiego drugiego chyba nie ma, najsmiesznijsze ze zrobil mi badania, powiedzial ze zdrowy jestem i zapytał czy moze być, widocznie pamietał jak kiedys na sile chcialem cos u siebie znaleźć, a mialo to słuzyc temu ze wtedy ktos by mi poswiecił uwage

Esci spin-off

przez elmopl79 04 cze 2014, 22:11
Lunatic
Ja to juz od jakiegoś czasu zastanawiam sie czy aby nerwica/depresja zarowno u Ciebie jak i u mnie,nie jest przykrywka do tego aby ktos-u mnie mama,zwrocil uwagę i obial swoim zainteresowaniem i troska....
Ja zawsze rywalizowalam o mame z bratem i zawsze przegrywala....moze "tkwienie"w nerwicy,to jakieś moje"zabezpieczenie",ze to teraz ja będę wygrywać?!
No tak sobie kiedys rozmyslalam.....

Sortuj wg