Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 02 mar 2016, 15:45
kosmostrada, muszę coś na szybko wykombinować, więc pomyślałam o zupie pomidorowej z kluchami. Dawno już ją gotowałam, a poza tym mam sąsiada maturzystę, którego co jakiś czas wspomagam jakimś obiadem,(nie codziennie) bo rodzice są w sanatorium. Wczoraj był mielony z surówką z kiszonej kapuchy, a dziś mam pustki w garnkach, a chłopaka trzeba czymś ciepłym dokarmić ;) , a sam to potrafi tylko zapiekanki i frytki zrobić. :mhm: :D
Może jeszcze coś na jutro upitraszę z mięska, muszę zerknąć do lodówy.

takie tam, tak myślałam, że trochę ciachniesz i odświeżysz sobie fryz. Włosy lubią nożyczki od czasu do czasu, wtedy lepiej się mają. A zdjęcie koniecznie.... :D
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 02 mar 2016, 15:54
mirunia, Ale ma dobrze chłopaczek. :D Może też jakąś treściwą zupkę zaserwuję. Zobaczę, co się w sklepie do mnie uśmiechnie, może gotowe pierogi. :mrgreen:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez ego 02 mar 2016, 15:56
kosmostrada, inaczej widocznie te moje rzekome "prerogatywy" wyglądają na forum, inaczej w realu... Nawet sąsiad mnie kiedyś nazwał fujarą i parę innych takich, bo mi przyniósł jakiś przewodnik po kierunkach studiów, a ja to olałam. Tak się wkurzył, że mi powiedział w końcu co o mnie myśli naprawdę... :mrgreen:
ego

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez takie tam 02 mar 2016, 15:59
Purpurowy, czyli 100% zadowolonych klientów? Przekonałeś mnie ;)

ego, kosmostrada wszystko powiedziała, ja cię za bardzo nie znam (nie licząc jednej przypadkowej wiadomości) :smile:

mirunia, dokładnie, czasami trzeba skrócić. A fotka? Przytyłem odrobinę...
takie tam

Spamowa wyspa

przez ego 02 mar 2016, 16:05
takie tam, kurcze, nie pamiętam tej wiadomości od Ciebie. :( A odpisałam Ci chociaż?
ego

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 02 mar 2016, 16:17
Cześć misie,
Zainstalowałam się w mieszkaniu. Poza tym nuuuudyyy - siedzę na uczelni, ziewam na wykładach i właśnie powinnam myk, myk robić przekład na zajęcia, bo cztery strony same się nie przełożą. Mnie się nic nie chce. Pojechałabym gdzieś. :105:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31.6
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 10 mg, trazodon 25-75 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 02 mar 2016, 16:19
Carica Milica, cześć.
Carica Milica napisał(a):Pojechałabym gdzieś. :105:

Albania!

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 02 mar 2016, 16:29
Purpurowy, raczej inny kierunek. :P

Spamowa wyspa

przez takie tam 02 mar 2016, 16:37
ego, tak, odpisałaś :smile: Hm... Może teraz nieprzypadkowo napiszę ;)

Carica Milica, zgaduję, że masz jakieś translatoria.

Purpurowy, znając Caricę Milicę to prędzej Słowenia ;)

kosmostrada napisał(a): takie tam, To ostro ciachnąłeś loki. Ale mniemam, że przyjemność również uzyskałeś... ;) Nigdy nie miałam sauny dla włosów... :why:

Tak, porządnie odżywione, ładnie się kręcą, a sauna... Boskie! Na początku jest przyjemnie ciepło, łuski włosów się otwierają i odżywka wnika głęboko (tak zgaduję), potem temeratura się obniża, lekki chłód (też przyjemny zresztą) i łuski się zamykają. Do tego mycie włosów i masaż głowy... Kurczę, uzależniające to wszystko :D
Ostatnio edytowano 02 mar 2016, 16:42 przez takie tam, łącznie edytowano 1 raz
takie tam

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 02 mar 2016, 16:41
takie tam, tak, mam translatoria. Bardziej na wschód bym chciała pojechać. :mrgreen:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31.6
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 10 mg, trazodon 25-75 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez takie tam 02 mar 2016, 16:45
Carica Milica, rozumiem, także jutro mam translatoria. No i również bym się chętnie wybrał na wschód.
takie tam

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 02 mar 2016, 17:23
O czym tu pisać na tym forum? Same pierdoły, jakieś zabawy i spamowe wyspy, człowiek głupawki dostaje.

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 02 mar 2016, 18:12
kosmostrada napisał(a):abrakadabra xx, Ty byś chciał dostać magiczną pigułeczkę - żeby mieć energię, odczuwać głęboko przyjemność, a zarazem nie czuć bólu, czy smutku, widzieć świat w swej piękności nie widząc jego brzydoty? zaś nic takiego nie wymyślono, chyba że Lord Kapucyn ma jakieś tajemne źródła...
Aczkolwiek ja z uporem twierdzę, że mamy taki tajemny mechanizm zwany mózgiem, dzięki któremu możemy w większości wypadków dokonać cudów w postrzeganiu świata. A przynajmniej możemy próbować, dopóki żyjemy...

Raczej chciałbym po prostu żyć, a że nie da się czasem, to człowiek szuka ukojenia wszelakiego, tamto humorystycznie opisałem (lecz nie do końca, w oderwaniu od realnego świata)

Spamowa wyspa

przez ego 02 mar 2016, 19:05
takie tam napisał(a):ego, tak, odpisałaś :smile: Hm... Może teraz nieprzypadkowo napiszę ;)
To napisz, bo mnie cholera teraz zżera o czym myśmy rozmawiali i że ja tego nie pamiętam. A Ty na pewno do mnie pisałeś ? może do elo? już tak miałam tutaj na forum, że mnie pewna osoba podajże z elo właśnie pomyliła... :smile:
ego

Sortuj wg