Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 24 lut 2016, 00:04
kosmostrada napisał(a):jaktobylo, Co chciałeś uzyskać stosując ten miks? :shock: Twoje pytanie to raczej chyba w wątku dla benzowców.

Chciałem zobaczyć reakcję. Ta kofeina to tak z obawy, że zasnę czy cuś. Może nie bawiłbym się w takie cóś gdyby te benzo samo po prostu działało, pomyślałem, że skoro alko setka wypite od razu wyluzowuje mnie itd.(czyli skoro mam taki wrażliwy organizm) to jak załatwie se benzo, to starczą małe dawki by wywołać podobny efekt ale nie. Myślałem, że benzo to naprawdę będzie fajna rzecz, luzik itd. a to jest po prostu gówno.... jak na razie przynajmniej... zobaczę może większe dawki coś dadzą,... chciałbym w pracy czasem poczuć się jak po alko.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 24 lut 2016, 00:13
kosmostrada napisał(a):cyklopka, ja nawet sobie wyprostować włosów na szczotce nie potrafię... :bezradny:

No ja właśnie też.

Dzisiaj zaś udaję, że się uczę. Oglądnęłam nowy reality show Agent na TVN, wysłali grupę mniej lub bardziej znanych celebrytów do Afryki i tam mają różne zadania do rozwiązania na orientację, na odwagę, na współpracę i jedna osoba odpada w każdym odcinku, a jedna od początku gra na niekorzyść grupy i mają się domyślić kto.

W ogóle co to za obyczaje, żeby się człowiek uczył przy komputerze, powinno się obejrzeć show, wypić herbatkę lub kawkę zbożową, zapalić świeczkę, wyspać się, a nie jakieś dzikie węże :(
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez takie tam 24 lut 2016, 00:15
Dobry wieczór, widzę, że humor wam dopisuje. Chyba.
takie tam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 24 lut 2016, 00:17
Jeszcze tylko 11 tygodni będę marudzić na weekendowe sprawdziany :blabla:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 lut 2016, 00:18
Purpurowy, Ja już ci pisałam, że dobry monsz będziesz. ;) Idź ty chłopie na ten detoks, bo skarb się marnuje... :mrgreen:

jaktobylo, na mnie benzo nie działa, pogłębia mi lęki. Nie znam Twojego problemu, ale nie sądzę, że zastępowanie alko inną trucizną jest sprytnym sposobem, chyba raczej rozprawić się ze swoimi demonami... :bezradny:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 24 lut 2016, 00:54
"kosmo" pogłębiały Ci mówisz, mogłbym znać psychiczne problemy Twe? No i ja chciałbym po prostu w miarę normalnie dotrwać do końca umowy w tej pracy. Wiem że na dłuższą metę nie ma to chyba sensu. Ale co zrobić,... odkąd się zaczęło.. 5 lat temu To coś, to chciałem to rozwiązać w jakiś bezpsychotropowy sposób...

I takie pytanie z innej beczki, czy jest możliwość zablokowania powiadomień przychodzących na pocztę o nowych pw z tej stronki? Pytam tylko.
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

Benzosy itp. możecie do mnie pisać

Spamowa wyspa

przez Siarlek 24 lut 2016, 00:59
Nie wiem jak benzo może pogłębiać lęki :bezradny:
Dostałem pracę. Zaczynam od poniedziałku. jestem trochę speniany.
LAHWF
Losing All Hope Was Freedom

Spamowa wyspa

przez cyklopka 24 lut 2016, 01:05
jaktobylo, no mój szwagier uprawia taki miks, xanax i piwo z sokiem po pracy, żeby się zchillować, alkoholikiem już jest i jeszcze lekomanem chce zostać. Ale w pracy mu idzie dobrze, w domu go potem roznosi.

Siarlek, dasz radę, bierzesz to co ja, a ja pracuję prawie jak normalna 8)
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 24 lut 2016, 01:06
Jutro mam trzy kolejne mieszkania do obskoczenia. Dzisiaj walę głową w biurko, bo już nie mogę z bezsilności. Ból istnienia, jaskółczy niepokój, niechęć do szukania pokoju. idę się utopić do wanny.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 24 lut 2016, 01:08
Carica Milica, no szukanie mieszkania na pewno miłe nie jest, osobiście cieszę się, że nie muszę :mhm:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 24 lut 2016, 01:12
cyklopka ale ten no jak dawkuje? Tak btw to ja mam "afobam" ale różnicy to pewnie nie robi w końcu składnik ten sam.

"carica" oszczędzaj..

Te biurko
Ostatnio edytowano 24 lut 2016, 01:15 przez jaktobylo, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 lut 2016, 01:13
jaktobylo, pokrótce - depresja ( w remisji) i zaburzenia lękowe.

Siarlek, Mój psychiatra też ręce załamuje, jak można dostać ataku paniki po benzo.... ;) Mój mózg herzklekot spowodowany nadmiarem kofeiny, czy otumanienie spowodowane benzo, czy nawet uczuciem sytości przetwarza w informację - umierasz... ;) Skomplikowane, nie chce mi się w to teraz zagłębiać.
Gratuluję nowej pracy!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 lut 2016, 01:18
Carica Milica, Nie poddawaj się Kochana, upierdliwe, ale co zrobić. Najgorsze, jak człowiek w tej desperacji i wymęczeniu ląduje potem w jakiejś norze... :bezradny:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 24 lut 2016, 01:18
jaktobylo, nie pomnę jaką dawkę :mhm:
II Miss Forum

Sortuj wg