Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 18 gru 2015, 14:49
hej hej, ale was dużo na Spamowej... A ja w pracy, chociaż już panuje lekko świąteczne rozprzężenie

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 18 gru 2015, 14:53
filip133 napisał(a):Smacznego ciacha :D

Z góry ddziękuję. :)

Hej, Nicholas i co planujesz? Jak samopoczucie?
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez takie tam 18 gru 2015, 15:01
Dzień dobry itp. Dzień nijaki...
takie tam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez filip133 18 gru 2015, 15:09
Carica Milica napisał(a):
filip133 napisał(a):Smacznego ciacha :D

Z góry ddziękuję. :)

A proszę Cię bardzo :)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 gru 2015, 15:38
kosmostrada, Kochana witaj:******** ja doksutykalam do domu , bylam u pani K i w sklepie ale tylko troszke rzeczy kupilam bo nie moge chodzic. Noga nasmarowana altecetem w zelu i zalozylam materialowy stabilizator . Ledwo buta ubralam :shock:
nabylam sobie szal w ramach dopieszczania ... za 3 zl taki mieciutki w kolorze jakim lubie ozywiac moja czarna kurtke :)oraz szare sweterki :105:
A Tobie wkurw minal???

Ja dale zyje nie wiem w jakim swiecie bo dereala nadal trzyma . Trafi mnie juz z tym bo jest to nieprzyjemne jak cholera.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 gru 2015, 15:47
Dzień dobry! :papa:

Od raniutka na nogach jestem. Na 8 fryzjer, wysiedziałam się 2,5 godz., ale mam z głowy na kilka miesięcy. Wstąpiłam do domu łyknąć pół kubka kawki i pognałam do chirurga. Rana niby ładna, nie ropna, ale trochę wokół podpuchnięte i dostałam antybiotyk. Takie wielkie te tabletki jak cegłówki... jak to łykać?
Trochę martwi mnie to, że muszę brać antybiotyk i się wyjaławiać... oby tylko pomogło i nie puchło bardziej. Kupiłam probiotyk na osłonę i jogurty natur.
Lekarz pytał, czy nie gorączkuję... niby nie. Przyszłam, zmierzyłam i jest 36,4. A było mi tam tak gorąco z wrażenia.... już myślałam, że pewnie mam. :hide:

Zmieniłam pościel, nastawiłam pranie i poszłam jeszcze po zakupy na jutrzejszy i niedzielny obiad.
Jest ciepło, ale paskudnie, wilgotno, ponuro. Rano lało.

platek rozy, znowu coś nabroiłaś... ale wiem, jak jest się w nocy półprzytomnym. To pewnie silne stłuczenie i altacet dobra rzecz.
Napisz, czy dałaś radę pozałatwiać sobie sprawy.

kosmostrada, a cóż to Kochana za wkurzenie dzisiaj, ktoś, coś.... czy taki dzień po prostu? Szmata to dobre wyjście na rozładowanie napięcia i wkurzenia. Robota pali się wtedy w rękach. Ale później wyluzuj Kosmuniu. :D

Carica Milica, Ḍryāgan, filip133, cześć :papa: dobrego popołudnia!

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 18 gru 2015, 15:55
Hej, Nicholas i co planujesz? Jak samopoczucie?

Planuję wystrzelić się w kosmos, ale nie mam środków ... finansowych :twisted:
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 18 gru 2015, 16:08
:papa:

wróciłam właśnie z pracy, w końcu piąteeeek! ;)
dosyć pracowity weekend przed nami, jak to przed świętami, ale to nic :roll: piękna dziś pogoda, tylko szkoda mi, że nie ma i nie będzie śniegu na święta :bezradny:

byłam dziś u babci na pogawędce i umówiłyśmy się na potem na picie likieru :D
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez mirunia 18 gru 2015, 16:14
platek rozy, :papa: o, już jesteś! Kochana, to choć trochę pozałatwiałaś spraw. A nogę smaruj tym żelem co raz, jutro powinno być lepiej, chociaż stłuczenia długo bolą. A nie skręciłaś jej czasem?
Szal fajny, taki do pozawijania się i rozweselenia szarości.

Zosia_99 , u mnie paskudna pogoda....
Fajną masz Babcię do picia likieru :D

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 gru 2015, 16:26
platek rozy, Super szal, też przepadam za takimi kolorkami na ożywienie szarości. Gratuluję załatwienia spraw mimo biednej nóżki!

mirunia, A taki dzień, myślę, że mnie cholera przedświąteczna bierze. ;) Wyluzuję po Wigilii. :D
Szkoda faktycznie, że antybiotyk musisz łykać. A robią takie kurna wielkie tabsy, że człowiek lęka łapie, że się tym zadławi. :hide:

Zosia_89, Hej Kochana, no nie wypoczniemy w ten weekend.... :bezradny: A likier na wieczór dobry plan!

Ḍryāgan, Trzymaj się ! Trudno żebyś miał świetny humor w tej sytuacji, ale przyjmij to na klatę. ;)

Ugotowałam rosół, idę teraz tworzyć z niego pomidorówkę.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 gru 2015, 16:27
mirunia, Slonce :********* witaj :) a jaki antybiol dostalas? Pij duzo jogurtow z probiotykami , ja pilam jeden taki duzy plus proiotyki lykalam i nawet powiem Ci ze bylo ok , nie stalo mi sie nic zlego . Zawsze sie musi cos przyplatac :-/
Ja noge smaruje , mam nadziejez e to tylko stluczenie bo boli glownie w tym miejscu i mam siniaka .Troche lepiej niz bylo rano.

Nastawialam pieczarkowa zupe , slucham muzyki i staram sie uspokoic, wyciszyc.
Jutro z P pojade do marketu na zakupy ... Chyba sie nafaszeruje jakim uspokajaczem bo w tych tlumach to dostane zawrotow zwlascza teraz jak mnie dereala trzyma ...z as bede gdzies w kosmosie w swoim umysle.

Zosia_89, :papa: :papa: :******* Hey Zosiu . To bedziesz miala mily wieczor.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 gru 2015, 16:31
kosmostrada, Kochana no zalatwilam wsio ale chcialam jeszcze wicej tyle ze juz nie mialam sil , ledwo do domu dotarlam.A w Lewiatanie na miesnym bylam 8 :hide: :hide: jak ja tam wystalam to nie mam pojecia.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 18 gru 2015, 16:34
Kosmostrada, Zosia_89, Patek róży, Mirunia - witajcie dziewczyny. Powoli dojrzewam do pewnych postanowień :D
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 18 gru 2015, 16:48
mirunia, kosmostrada, platek rozy, tak, mam najlepszą babcię na całym świecie, jest zawsze pogodna i ma takie poczucie humoru, że zagina wszystkich wokół :D uwielbiam ją
ostatnio doradzała mi jaką powinnam kupić sukienkę, żebym dobrze wyglądała i uwydatniała swoje wdzięki :D moja 80-letnia babcia :105:

a okres przedświąteczny to trudny czas dla wszystkich kobietek ;)

Ḍryāgan, co postanowiłeś? :)
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Sortuj wg