Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez filip133 14 wrz 2015, 12:28
Racja, odwołaj się. Potrzebna Ci pomoć UP, więc nie może tak być, że masz tą kategorię... :/ Durna biurokracja i zasady urzędów pracy.
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez khaleesi 14 wrz 2015, 13:55
jaki to jest pierwszy profil w urzędzie pracy? To jest wyrejestrowanie ?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Spamowa wyspa

przez high 14 wrz 2015, 14:22
Zosia_89, cześć cześć! ;) no czasami trzeba...

filip133, hej! ;)

DarkMaster, powodzenia! Daj znać jak było ;)

platek rozy, chwilę mnie nie ma i już nowy avek :) Będzie dobrze! :*** Nie ma to jak nasza "kochana Polska" i jej system
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Davin 14 wrz 2015, 14:26
Dzień dobry. :D

platek rozy, nie wiem z czego Ty robisz takie wielkie halo. :bezradny: Z tego co mi wiadomo to staże są do 25 lub 30 lat, zresztą nie wiem jakim cudem chcesz się utrzymać ze stażu.

O profilowaniu w UP:

W grupie I znaleźć mają się bezrobotni aktywni, którzy nie potrzebują specjalistycznej pomocy, a jedynie przedstawienia ofert pracy. W grupie II - bezrobotni wymagający wsparcia, którzy korzystać będą ze wszystkich usług i instrumentów rynku pracy, jakie oferują urzędy, np. szkoleń czy staży.

W III grupie znaleźliby się bezrobotni oddaleni od rynku pracy - osoby zagrożone wykluczeniem społecznym, jak i te, które z własnego wyboru nie są zainteresowane podjęciem pracy lub uchylają się od pracy legalnej.

Spamowa wyspa

przez khaleesi 14 wrz 2015, 14:37
To z tego wynika to profil trzeci to powód do "rozpaczy" a nie pierwszy.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Spamowa wyspa

przez Sigrun 14 wrz 2015, 14:50
Bry dzien :)

Płatek niestety staze nie sa dla kadzego. Przepisy mocno okreslaja target dla ktorego sa one przyznawane i po prostu najzwyczajniej w swiecie nie spelnilas ktoregos z wymagan. Z rezzta na stazu dostaje sie pare groszy i ciezko z tego wyzyc, a raczej jest to awykonalne.
Wez sprobuj przejsc sie po centrum. Tam czesto wisza ogloszenia na sklepach. Moze warto od tego zaczac. Tym bardziej ze w butikach czesto pstrza na wyglad potencjalnej ekspedientki a nie da sue ukryc ze Ty prezentujesz sie zajebiscie :)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez Aurora88 14 wrz 2015, 15:15
Ahojko w nowym tygodniu!

platek rozy, świat całkiem mi nieznany, ale cały czas trzymam kciuki żeby się udało coś wykombinować.
high, witaj z powrotem, co tam się działo u Ciebie? jakieś dołki były, czy co? :)
DarkMaster, powodzenia na rozmowie, daj znać jak poszło!
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez Davin 14 wrz 2015, 15:39
Aurora88, heloł. :D

A tutaj specjalnie dla kosmostrady nasza dzisiejsza zdobycz. :mrgreen: Małe jeszcze ale ważne że dobre! :yeah:

Obrazek

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 wrz 2015, 15:49
Sigrun, Davin, ja mialam zalatwiony staz z MOps i potrzebny mi byl drugi profil , nie wzielam sobie tego z kosmosu i do tego przyjmuja ludzi w roznym wieku bo to sa staze zalatwianie z Klubow aktywizacji zawodowej , dla osob ktore mialy przynajmniej dwuletnia przerwe w pracy i maja na celu pomoc w wejsciu spowrotem na rynek pracy!

A cv wysylam od groma , dzwonie na oferty i sama tez wchodze i cv zostawiam jak gdzei s ogloszenie wisi ale sa beznadziejne warunki bo umow nie uswiadczysz.
Z UP mialabym okazje na prace z umowa bo ja nie mam lat 20 i wlasnie poprzez te prace w Um moglabym na rynek pracy wrocic.Dzis niestety oferte jak wzielam to sie okzalo ze mn sie ta praca nie nalezy bo ona jest dla ludzi z drugiego profilu a dla ludzi z pierwszego nie bylo ani jednej oferty.

Ale spoko , nie dziele sie juz niczym bo przeciez ja sobie wymyslam i jestem za stara na staz w ogolnopojetym znaczeniu .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 wrz 2015, 15:56
Wiec radze najpierw poczytac to o czym wiedza te osoby z ktorymi pisze na co dzien a nie madrzyc sie!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Davin 14 wrz 2015, 15:57
platek rozy napisał(a):Ale spoko , nie dziele sie juz niczym bo przeciez ja sobie wymyslam i jestem za stara na staz w ogolnopojetym znaczeniu .

Ale po co się obrażasz? Czytałem że część leci do profilu z automatu a że widziałem tylko staże do 25 lub 30 lat więc tak napisałem. Możeliwe że doświadczenie Cię wywaliło bądź wykształcenie. Zamiast bawić się w jakieś odpowiedzi trzeba było powiedzieć że zależy Ci na stażu i tyle. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 wrz 2015, 16:00
Davin, powoedzialam i tyle i gowno to zmienilo ,a wiem jak rynek pracy teraz wyglada bo szukam pracy od pazdziernika od kiedy moj stan sie w miare poprawil i wiem jakie sa warunki wiec dla mnie ten staz , pewny chociaz platny niewiele ale z wszytskimi swiadczeniami byl wazny!

Nie znosze takiego bagatelizowania drugiej osoby.

Spamowa wyspa

przez Davin 14 wrz 2015, 16:03
platek rozy napisał(a):Nie znosze takiego bagatelizowania drugiej osoby.

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 wrz 2015, 16:03
trudno.

Sortuj wg