Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 wrz 2015, 17:57
platek rozy, Oj chyba Mirunia ma rację, cuś złapałaś Kochana. Bo od nerwów, to aż tak nie szaleje... Pij dużo, a jutro zobaczysz jak będzie. Dobrze, że wychodzic nie musisz.
Dałam radę ( a jeszcze dziś sesję na terapii miałam męczącą) i Ty też dasz radę ze swoimi wyzwaniami. Tylko przetrwac ten najgorszy atak objawów, to jest koszmar, a potem już idzie.

mirunia, Tak, najważniejsze pospac, bo jak na dokładkę człowiek nieprzytomny to masakra. Chciałabym teraz jakoś się nagrodzic za ten dzień, a nie mogę się zwlec z wyrka, leżę jako zdechlaczek pospolity... ;)

Skubię śliwki. Mniam. A nie jest to dobry pomysł na wymęczony żołądek...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez filip133 01 wrz 2015, 18:00
Smacznego :)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 wrz 2015, 18:03
acherontia-styx, Stoperan też dobry na biegunkę -nerwówkę. Ja dziś z rana zarzuciłam ten magiczny lek... ;)

Sigrun napisał(a):Hej :D

Wlasnie odpoczywamy nad jeziorek :D

Heloł! Chcesz nas tu wszystkich doprowadzic do ataku zazdrości? :D
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 01 wrz 2015, 18:04
bonsai, jak Ty po jednym dniu biegunki lecisz do lekarza to współczuje lekarzowi, że przychodzą pacjenci z takimi pierdołami.
nie masz bladego pojęcia o leczeniu biegunki. nawet w szpitalu nie daje się loperamidu człowieku jeśli to jest rotawirus czy bakteryjna biegunka.
loperamid to biorą pacjenci, którzy mają biegunki np. po Nutridrinkach, czy przy biegunkach na tle nerwowym, ale to jest zupełnie inna etiologia.
a żeby się koleżanka nie odwodniła jest sposób, ale niestety doktorku, wątpię czy sama sobie podłączy kroplówkę z Natrium Bicarbonicum, a wątpię czy płatek che wylądować na internie.

a no i jeszcze jedno, tanalbina znawco, właśnie hamuje resorbcje wody do jelit. po polsku, zapobiega jej utracie.

kuźwa, 'uwielbiam' ludzi którzy są najmądrzejsi a w rzeczywistości nie mają o czymś bladego pojęcia.
Ostatnio edytowano 01 wrz 2015, 18:08 przez acherontia-styx, łącznie edytowano 2 razy
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 wrz 2015, 18:07
mirunia, nie temp nie mam ale juz mam stresa ze mi to nie przejdzie . Moje cialo chyba nie lubi byc zdrowe ! Jak nie rak to inne przypadlosci.
Kaszke jadlam na slono i burczy mi w brzuchu i bulgota .

acherontia-styx, wezme na noc jeszcze dwie tablety a jak nie minie do jutra to masakra bo mam dentystke i ginekolozke :hide:

pije i pije i pije , mietke , rumianek i forselit diwe saszetki wypilam.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 wrz 2015, 18:09
kosmostrada, wiedzialam ze dasz rade , nam nie sluza dlugie przerwy w danych czynnosciach czy miejscach tak samo z ludzmi , pozniej od nowa wszystko przezywamy , tyle ze jak juz miejsce znane to szybcej znow sie przyzwyczajamy:)

Ja musze moje miejsca i ludzi oswoic ale powtarzam sobie ze beda hece a pozniej moze juz bedzie lepiej.

acherontia-styx, nie chce do szpitala :silence: :silence: :silence: na zadne kroplowki , ja wole w domku .... A co mi lekarka moze zapisac jak nie minie? Antybiol?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez bonsai 01 wrz 2015, 18:10
acherontia-styx, ja nigdy nie miałem biegunki, która trwałaby dłużej niż jeden dzień. Może dlatego, że miałem loperamid. :D No ale dobrze, dobrze, wszak życzę jak najlepiej platkowi rozy, więc niech diagnozuje się przez internet i słucha wszystkiego, co jej powiesz. :uklon: Nawet, jeśli kolejną dobę spędzi w łazience.
bonsai

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 01 wrz 2015, 18:12
platek rozy, jedynie antybiotyk. ale to będzie jak wróżenie z fusów, bo na oko po jednym dniu nie idzie sprawdzić jaką etiologię ma biegunka: wirusową czy bakteryjną. musiałby być pobrany kał na posiew, a na wyniki posiewu czeka się 3 dni.
o Clostridium Cię nie podejrzewam, bo to raczej domena szpitalna.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 wrz 2015, 18:14
acherontia-styx, moze mi to przejdzie
ja i tak jutro nie ide do niej , ewentualnie jak dalej tak bedzie to o czwartku pomysle ale moze to ustapi.
Teraz mam jakby dluzsze przerwy w bieganiu bo nie co pol godziny a co dwie

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 01 wrz 2015, 18:15
bonsai, bez komentarza. pracowałam na gastroenterologii, miałam pierdyliard godzin praktyk na pediatrii gdzie połowa dzieciaków to biegunki, ba, nawet egzamin dyplomowy zdawałam na dziecku z biegunką i śmiem sądzić, ze mam większą wiedzę i doświadczenie w tym temacie od Ciebie.
Ostatnio edytowano 01 wrz 2015, 18:17 przez acherontia-styx, łącznie edytowano 1 raz

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 01 wrz 2015, 18:16
platek rozy, no tanalbina po jednej dawce nie zdziała, musisz chwilę dłużej pojeść ;)

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 wrz 2015, 18:24
acherontia-styx, :great: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:

tyż bez komentarza :105:

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 01 wrz 2015, 18:40
platek rozy, daj znać jak tam idzie, czy przechodzi czy nie? Jak nie tu, to napisz mi na facebooku. Forselit o ile dobrze pamiętam dawkowanie to też ok. 6 saszetek na dobę (ale sprawdz ulotkę bo lecę z pamięci) także pij go pij :) jedzenie możesz sobie odpuścić jak wytrzymasz, tylko, żebyś piła, czy to samą wodę, czy wodę z solą, czy elektrolity.

Btw., każdy ma chyba swój rozum i wie kiedy jest z nim na tyle źle, że wypadałoby odwiedzić lekarza.

wracam do koarktacji aorty, większy pożytek z tego będzie ;) przynajmniej dla mojej pracy magisterskiej :P

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez bonsai 01 wrz 2015, 18:41
mirunia, Ty jesteś nieobiektywna, bo dzielą nas, dość mocno, poglądy religijno-polityczne (więc mam Twoje brawa gdzieś), ale ostracyzm ze strony acherontii-styx trochę mnie zdziwił. Wszak poleciłem Stoperan nie biegunkę - nadal nie wiem, co było w tym niestosownego. Lek ten pomógł wiele razy mnie, moim znajomym. Natomiast proste przenoszenie tego, co wyniosło się z pracy związanej z medycyną do każdego przypadku problemów jelitowych człowieka (tym bardziej, że wie się tylko tyle, ile napisze platek rozy), jest niepokojące.

Serio, lekki szok.
bonsai

Sortuj wg