Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez jasaw 13 maja 2015, 17:07
kosmostrada, mirunia, żałuję bardzo ;)
Sama jestem ciekawa, co wyjdzie z tej soczewicy. Przepis podam, jeśli będzie to smaczne danie...
Ta czerwona wygląda smiesznie, kolor jakby sztuczny :mhm: , a to produkt eco, turecki... :D
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez jasaw 13 maja 2015, 17:10
Trochę się zdenerwowałam, bo już miałam zamówione wszystkie prezenty na Dzień Dziecka - dla Wnuczki Męża i moich 2 Wnuków, a tu dzisiaj telefon, że jedno z zamówień nie będzie zrealizowane, bo nie ma produktu...pytam-dlaczego wisi w sklepie jako dostępny? Chyba należałoby aktualizować dane... Muszę szukac znowu, a kręgosłup boli ;)
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 13 maja 2015, 18:45
jasaw, mnie by też trochę poniosło, gdyby tak się zdarzyło z zakupami w necie. Człowiek czuje się rozczarowany :bezradny: gdy trafia na nieaktualne oferty.

Wyszłam z domu przejść się po powietrzu, bo w pracy w murach cały dzionek, a tu takie fajne słoneczko czeka. Więc trepki na nogi i wio przed siebie, przy okazji spotkałam koleżankę, posiedziałyśmy na ławeczce chwilę /na papieroska/... i dalej spaceriada, bo powiewało.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez tosia_j 13 maja 2015, 19:17
Czesc
Stracilam glos bo krzyczalam na zerowke
outsider

Spamowa wyspa

przez Davin 13 maja 2015, 19:46
tosia_j, hej.

Co tu tak zamilkli wszyscy? :P
Davin

Spamowa wyspa

przez tosia_j 13 maja 2015, 20:10
Moze tez krzyczeli na zerowke
outsider

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 maja 2015, 21:30
tosia_j, :lol:

Pierwsze podejście do tematu - zakup szpilek zakończył się fiaskiem. Fakt, że też weny nie mam. Kolejny atak planowany na weekend. Siedzę teraz już wygrzana po kąpieli, zamaściowana i owinięta szalikiem :shock: . Migrena spowodowała straszne napięcie w szyi i muszę się ratowac, żeby głową ruszac.

mirunia, Hej Kochana!***** Czytałam, że jakieś handle wymienne chciałaś robic z Davinami... :lol:
Mam na obcasie różne fikuśne sandały, ale nie wiem, czy będzie pogoda na gołą nogę, a dwa przy tak oficjalnej uroczystości raczej bardziej elegancko w rajstopach i zakrytym bucie.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 13 maja 2015, 21:37
A ja na ketonalu bo mnie zob boli :-( czesc wszystkim

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 maja 2015, 22:47
Marcin2013, Pędem chłopie do dentysty, ketonal ząbka nie uleczy. Tulam , bo wiem jaki to ból...

Dobranoc, kolorowych snów!!!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 maja 2015, 11:33
Dzień dobry!

No i ostałam się za ostatni bastion Spamowej... ;) Pora roku łaskawsza to i nie ma kto pisać... Plateczkowa nas zostawiła, eh...
Złapał mnie dziś deszcz z rana w parku. Wróciliśmy z piesełem zawilgoceni i źli.
Natrąbiłam się coli w ramach szoku kofeinowego, bo pogoda jak to u nas nadal nie może się ogarnąć.
Siedzę w pracy , robota zrobiona, to kombinuję co tu zrobić z wielkiego pięknego kawała łopatki wieprzowej, który to zakupiłam z rana. Gulasz?

Miłego dnia!!!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Nicholas1981 14 maja 2015, 11:43
Hejka, ja się właśnie obijam w pracy. Tak mi się nie chce nic robić!!! Szukam pretekstu, żeby się nie zajmować konkretami, więc udaję że pracuję. Dziś nie mam "kontroli", bo sam w pokoju siedzę teraz.
Nicholas1981

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 maja 2015, 12:05
Nicholas1981, to dokładnie jak ja... dziś do ok 13tej jestem w biurze sama. Co miałam zrobić niestety szybciutko zrobiłam i teraz gapię się bezmyślnie w monitor. Zrobię sobie herbatę i wyjdę na balkon zapalić - taki niezwykle produktywny plan. ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 14 maja 2015, 12:06
Witam - dzień dobry! :papa:

kosmostrada, nie jesteś ostatnim bastionem, jeszcze póki co, jestem i ja! ;)
A Płatuś odpocznie trochę i wróci do nas, bo tak łatwo i szybko nie zostawia się forumowych znajomych/przyjaciół... :105:

Siedzę i ja w pracy, za oknem zrobiło się buro i nijak, pobolewa mnie głowa od wczoraj.
Co miałam zrobić, to zrobiłam, czasami wpadnie jakiś interesant i przywoła mnie do rzeczywistości :mhm:

Kosmo, chyba z tej łopatki to gulasz albo bitki :D ja lubię w sosie cebulowym, z papryką. :yeah:
Wczoraj dostałam ustny przepis na kotlety z karczku. Ale proporcje są na dużą ilość mięsa, bo na 2kg karczku (dobre na większą ilość osób, np. na imieniny, święta).
Pomyślałam i "okroiłam" proporcje na 3-4 kotlety. :D

Nicholas1981, witaj :papa:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 maja 2015, 12:21
mirunia!!!!!! Aż mi się na sercu dobrze zrobiło, że też jesteś. :)
Ech wolę jednak , jak się w pracy coś dzieje, męczy mnie i zawsze męczyła bezczynność.
No tak myślę, że zrobię gulasz... Taki piękny kawał mięcha, że wzięłam cały - 2 kilo! Albo zrobię kilka dań, albo nagotuję gulaszu i zamrożę. Zobaczę co mnie jeszcze natchnie w warzywniaku.
Wzięłaś coś na głowę? bo ja dziś na sucho jadę, wczoraj te dwa ibumy musiałam zapodać, dziś już nie chcę się truć, dopóki wyrabiam.
S. Beckett

Sortuj wg