Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 lut 2015, 20:09
platek rozy, Kochana, jestem dumna, blada i obżarta! :D Jak ci tam Słonko na wieczór? Planujesz coś na jutro?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 13 lut 2015, 20:10
Mam kilka pitow do rozliczenia :yeah: :yeah: wpadna mi grosiki :D
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez amelia83 13 lut 2015, 20:12
kosmostrada, ja teraz kochana mieszkam dalej, gadałyśmy przez :**** telefonik platek rozy, tak skarbie, popłakałam sobie jak gadałyśmy sobie ale te łzy oczyściły kosmostrada, tak, to prwdziwy skarb czuć się rozumianym :105:
Marcin2013, ok paaaa :papa:
Ahma, zrezygnowałam
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 13 lut 2015, 20:14
kosmostrada, a tez bym sie nafutrowala sushi :mrgreen: wiec sie nie dziwie zes sie najadla:)
Ja tak sobie dzis , ale staram sie nie kopac glebiej dola .... :)
Jutro ma wpasc taka znajoma jedna dalsza po odbior kolczykow a tak pewnie rano sklepik , chociaz dzis pokupowalam juz wiekszosc rzeczy na weekend ale d o apteki musze isc bo nie mieli mojego lekarstwa na dzis i zamowili mi na jutro. Jak bedzie taka pogoda jak dzis to chce tez spacerek zaliczyc ale co z tego wszytskiego wyjdzie sama nie wiem :bezradny: a Ty Kochanie co planuejsz?

-- 13 lut 2015, 20:15 --

amelia83, no i sie ciesze ze jest lepiej dzis u Ciebie :******** trzeba lapac te chwilki i pozniej je sobie przypominac , ze jest mozliwe iz bedzie calkiem niezle:)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez amelia83 13 lut 2015, 20:23
platek rozy, dostałaś mojego mms-ka :)) ?? super, ze będą pieniążki ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 13 lut 2015, 20:24
amelia83, nie dostalam :(
a kiedy slalas?

Spamowa wyspa

przez amelia83 13 lut 2015, 20:35
platek rozy, jakos koło południa
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez platek rozy 13 lut 2015, 20:36
amelia83, nic nie dostalam :why: :why: :why: :why:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 lut 2015, 20:37
platek rozy, Dobrze, że się trzymasz Plateczku. Cieszę się, że jakiś grosik Ci wpadnie. To może coś uda się przeznaczyc na małe rozpieszczenie... Ja dziś nie powinnam wydac na te pazury, ale już tak na siebie sępię... Nie umiem sobie pięknie sama zrobic paznokci, a czuję się taką królówka z zadbanymi dłońmi. :D A już do pracy muszę miec zrobione.
Jak będzie jutro takie wspaniałe słońce, to tak jak ty na pewno spacer (długi, może z przerwą na walentynkową kawkę na powietrzu z meżem), też sklep, bo dziś już nie miałam czasu, a reszta na spontanie, może jakieś prace ręczne, a może porządkowy nalot, zależnie od energii i nastroju.

Zapewne w związku z moim stanem, mam ogromną potrzebę ładu wokół siebie. Liczę na słoneczne dni, żeby miec energię ten ład wprowadzac i robic entuzjastyczne i bezkompromisowe porządki. Takie układanie sobie w głowie i układanie w otoczeniu.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ferdynand k 13 lut 2015, 20:44
kosmostrada, cze platki i inne bławatki :papa:
Naczelny Użyszkodnik

Spamowa wyspa

przez mirunia 13 lut 2015, 20:45
Hej Dziewczynki :papa:

amelia83, też się bardzo cieszę, że masz dzisiaj lepszy nastrój, oby jak najdłużej się utrzymał i wzmacniał :great:

kosmostrada, toż Ty dzisiaj tytan pracy Dziewczyno! Podziwiam Twoją energię dzisiejszą... jak to słońce może zdziałać cuda :D
Ale okna otwierałaś do mycia, czy tylko od środka? A jak katarek złapie Pracusia? W kuchni to i ja już myłam któregoś dnia i firankę prałam.
Jeszcze trochę, jak się ociepli nieco też się za to wezmę i za porządek w sypialni.
Wiedziałam Kosmo, że Ci się sushi uda :yeah: aż mi ślinka leci po brodzie, aj :D

platek rozy, widzę dzisiaj lepszy masz nastrój... nie kop dołów Kochana więcej. Na jutro masz już jakieś plany, i dobrze!
Pogoda ma być ponoć jeszcze ładniejsza niż dzisiaj, cieplej i słońce jak balia! Spacery wskazane, żeby złapać światła.

Też planuję na jutro spaceriadę w słońcu, do południa postaram się coś upichcić, a sprzątać znowu nie mam zamiaru :bezradny:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 13 lut 2015, 20:46
kosmostrada, Kochana ciakawam tych Twoich pazuraskow , zwlaszcza ze kolor taki ktory lubie na nich nosisz :105: , i na siebie tez trzeba wydac , przyjemnosci sa wazne . Zawsze mi pani terapeutka powtarza ze o siebie tez trzeba umiec dbac i byc dla siebie dobra, i nagradzac sie czasami przyjemnosciami dla ciala i ducha. :mrgreen:

-- 13 lut 2015, 20:49 --

Ferdynand k, o Ferdus nasz Kochany :******** oc poglaskam Cie kotem Obrazek

mirunia, Chyba wszyscy z tego slonka sie cieszymy :********* mnie tez dodaje energii , dzis nawet z Madzia bylysmy na spacerku .
Co tam dzis pichcilas Kochana? :105:

Spamowa wyspa

przez mirunia 13 lut 2015, 20:50
Ferdynand k, cześć Ferdziu, :papa:

Spamowa wyspa

przez amelia83 13 lut 2015, 20:55
Ferdynand k, hejka Feerdziu
M. Luther King

Sortuj wg