Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 sty 2015, 16:52
O, szara chodzi po zakupach i bada jacobsonem.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 29 sty 2015, 16:53
Tak mi się przypomniało,że w używaku niedaleko mojej pracy była dzis wyprzedaż 1zł/szt,zaszłam z ciekawości i kupiłam sukienkę(szarą)niebieską tunikę dla mamy i bluzę,nawet nie wiem jaki to kolor,seledynowy może
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 sty 2015, 16:57
Następnym razem muszę zrobić rundkę po ciucholandach, bo spodnie i bluzy bardziej mi się opłacają w zwykłych sklepach, ale na T-shirty i sukienki zapoluję w szmatach.

Ja generalnie lepiej wyglądam w ciepłych kolorach, a czerń z bielą też jest bdb, zupełnie inny temat niż sama czerń.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 sty 2015, 16:58
platek rozy, a może dzisiaj taki dzień zawrotowy? Niskie ciśnienie, u mnie pochmurno, padał dość długo śnieg....
Oby do wieczora, kiedy wezmę mirtę i mnie wyciszy.

kosmostrada, byłam u doktorka 1,5 tyg. temu. Przepisał mi leki na 3miesiące, bo tak poprosiłam i na razie nie zwiększył mi dawki. Pytałam jak długo będę brała esci, powiedział... jeszcze trochę i będziemy się wycofywać. Czyli licząc od października to leczenie będzie trwało ok. 1 roku, powiedział, że tak.
Kochana, po wzięciu rano esci, tak po godzinie czuję się wyciszona i chętnie ległabym na biurku w pracy :D mówiłam doktorkowi, że bardzo leniwa jestem po esci, to zapytał "czy to takie miłe lenistwo, bez smutku?" - tak, miłe, ale wolałabym więcej mobilizacji w sobie i energii.
Doszłam do wniosku, że tak chyba musi być, by wyciszyć nerwicę.

A` propos wylegiwania psiaka na ubraniach. Miałam kiedyś sunię, która uwielbiała kłaść się na wszelkich ciuchach i na materiałach, które kładłam na podłogę, żeby wykroić nożycami wykrój np. spódnicy /kiedyś sobie sama szyłam spódniczki/. Tylko rozłożyłam materiał, sunia już leżała na nim :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 29 sty 2015, 16:59
cyklopka, ja już nie pamiętam kiedy ostatnio kupiłam coś z ciuchów w normalnym sklepie(oprócz butów i bielizny)
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 sty 2015, 17:03
mirunia, u mnie się niebo przejaśniło, jak pięknie :105: Ale będę już siedzieć w domu.

Myślę, czy się już coś dzisiaj zacząć uczyć, czy kontynuować ten miły czwartek z książkami, grami, robótkami... :angel:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 sty 2015, 17:12
cyklopka, PannaNatalia, tez kupuje w ciuszkolandach :) bardzo to lubie , nwoe rzeczy to tylko na wyprzedazy albo mam takie sklepy "Inna" i tam czasami cos kupie bo maja ceny od 9,90 do 39,90 i to 39,90 to jest za spodnie , sukienki czy zakiety.

-- 29 sty 2015, 17:13 --

mirunia, tak chyba taki dzien wlasnie ale juz jestem zmeczoan takim samopoczuciem.
Co tam masz dobrego do jedzonka na obiad? :)

Ja maznelam oczy maskara , i sie umylam oraz ubralam w cos bardziej wyjsciowego i czekam na tego kolege z ksiazkami.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 sty 2015, 17:27
Napisałam wczoraj fajną recenzję płyty, ale nie dostałam jeszcze odpowiedzi od kolegi z "redakcji" :(

Natomiast na plus działa to, że po wpisaniu w Google "[nazwa_znanego_zespołu] recenzja" w kilku przypadkach moje artykuły są w pierwszej trójce wyników :uklon:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 29 sty 2015, 17:32
platek rozy, mam dzisiaj pomidorówkę z ryżem, wczoraj wieczorem gotowałam na żeberkach, z tartą marchewką. Od razu gotowałam ją z ryżem, warzywami i na koniec dodałam przecier i śmietanę... to najszybsza zupa pod słońcem :D
Żeberka obsmażyłam z cebulką i mam do ziemniaków na drugie - dzisiaj ekonomiczny obiad i prosty :bezradny: został mi jeszcze na jutro, nie mam siły wymyślać, może coś w sobotę pokucharzę albo i nie :bezradny:

Jednak zmobilizowałaś się i ubrałaś ładnie - czasami potrzebny jest taki zryw :D doda Ci energii. :great:

-- 29 sty 2015, 17:42 --

cyklopka, to gratuluję trafnej recenzji i lokaty w necie oraz lekkiego pióra :great: fajnie jest umieć się wypowiedzieć literacko :brawo:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 sty 2015, 18:00
Literatury chyba nigdy nie stworzę, bo brakuje mi fabuły. Natomiast takie "dziennikarstwo muzyczne" sprawia mi radość, bo skoro mam już wyrobione zdanie o niektórych zespołach i gatunkach, to mogę dzięki temu jakoś nakierować nowych fanów na płytę, albo nową płytę na fanów. Niektórym zespołom należy się trochę darmowej reklamy, a niektórej młodzieży troszkę kształtowania gustu :angel:

-- 29 sty 2015, 17:23 --

Chyba zaraz muszę wyłączyć internety, bo nachodzą mnie dziwne rzeczy.
Po pierwsze fejsbuk mi każe dodać do znajomych przystojnego kolegę, ale ja się nie dam, albo się lepiej poznamy na żywo, albo wcale.
A dwa, oglądam zdjęcia jednego z moich ulubionych wokalistów i stwierdzam, że muszę go obsadzić w moim filmie.

Bo wiecie, ja nie mam epizodów manii, ale czasem bardzo mi się wydaje, że muszę zekranizować jedną książkę oraz sfilmować jedną biografię, mam już część obsady i bardzo mnie to wzrusza :cry: Nawet trochę w totolotka grałam, jak były kumulacje, żeby mieć budżet. Parę milionów i wsiadam w samolot do Kanady :brawo:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 29 sty 2015, 20:14
dobry wieczór kochani :papa: ja się zdrzemnęłam i mi lepiej, obudziła mnie siostra, wpadła na chwile i pojechała na zumbe,
tak apropo ciuchów to ja od dzieciaka po lumpeksach buszuję, tam zawsze coś oryginalnego, nietypowego no i cena :105: lubię inne ciuchy, z siostra starszą chodziłyśmy po koszalinie czy warszawie jak tam mieszkali ja byłam w podstawówce, ona mi to zaszczepiła no i tak zostało ;) a gatunek tez często się lepszy trafi
moja kumpela z dołu wyjechała dziś na kilka tygodni i jakoś mi tak dziwnie smutno, kontakt do tej pory miałyśmy sporadyczny, bo ja tu nie mieszkałam...

macie tak czasami, że Wam się wydaje, ze powinniście się urodzić w innej epoce? :shock: :?:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 29 sty 2015, 20:19
mirunia, Kochana to pyszny obiadek , i masz na dwa dni , w razie zlego samopoczucia.
Ja na dzis mialam makaron ze szpinakiem :) uwielbiam :105:

Kolega ode mnie poszedl przed chwila ale bylo bardzo sympatycznie. Przyniosl mi kilka ksiazek do czytania:)
Powiedzial mi jdna rzecz... ze nie boi sie o mnie az tak bardzo bo wie ze ja zawsze wstane z kolan i pre do przodu , wie ze jest mi bardzo ciezko bo taka choroba plus inne czysto fizyczne t o nie lekka sprawa i ze mnie podziwia.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 sty 2015, 20:22
Tak ciepło u nas , że musiałam przykręcic ogrzewanie. :shock:
Czas na odpoczynek i herbatkę.

cyklopka, bardzo fajne marzenie. W zasadzie chciałabym takie miec, bo ja już chyba nie mam marzeń, choróbsko mnie z nich odarło. Może dzięki terapii znów coś mi zakwitnie w głowie...

mirunia, może i dobrze że jednak paskuda nam dokucza, bo nie wychodzimy z wprawy walczenia z nią. Cały czas jesteśmy zwarte i gotowe. ;) A życ się jakoś da... Ktoś by powiedział "ale co to za życie", ale tak nie wolno myślec. :nono:

Pies mi właśnie przyniósł, radośnie machając ogonem, w prezencie skarpetki z kupki przygotowanej do pakowania... Zwariuję z tym futrzakiem.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 29 sty 2015, 20:23
cyklopka, gratuluję recenzji zdolniacho nasza :**

dziś mam lęki różne :roll:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Sortuj wg