Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 paź 2014, 17:48
Witajcie!

mirunia,hej kochana! Właśnie się o ciebie wczoraj martwiłam, że nie odzywasz się , więc chyba z nowymi lekami jakaś koopa. Nie wiem, ile to może potrwac, mi ostatnia zmiana dawki dała popalic przez 3 dni. Jak jest strasznie, to uciekaj do domu. Ty jedna wiesz, jak się czujesz, czy jednak nie wyrobisz i czy nie łatwiej przetrzymac wśród ludzi. Ale pisz, mi to pomogło przetrwac uboki pierwszego nietrafionego leku. A z lekami, to trochę loteria... Może będzie dobrze, wiele osób chwali te prochy. Bardzo cię tulam, dokładnie wiem co przeżywasz...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 08 paź 2014, 17:57
hejka kochani :****
ja po pracy :)))
kurcze, wczoraj skonczylam czytac ksiazke i to jest 1 z 3 czesci i skonczyla sie tak ze juz chce wiedzziec co dalej a nie mam dalszych czesci, ale w sobote pojde do ksiegarni po lekcjach :)

co u Was? jak sampoczucie?
ja mam na niedziele troche nauki bo mam sprawdzian ale to proscizna

-- 08 paź 2014, 16:58 --

gorzej za tydzien dwa zaliczenia 90 minutowe kazde
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Zebrec 08 paź 2014, 18:03
Hej wszystkim! U mnie w porządku, dzisiaj zrobiłem sobie wolne od zajęć, ale jutro wstaję o 6 i muszę jechać. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Makabra 08 paź 2014, 18:22
U mnie jak zwykle beznadziejnie ;)
Makabra

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 paź 2014, 18:33
Witajcie moi drodzy!

kosmostrada, Dzięki Kochana za wsparcie i dodanie otuchy. Dobrze, że mnie rozumiesz i wiesz, jak człowiek się czuje na nowych lekach lub zmianach dawki. U mnie najgorsze są te straszliwe lęki, prawie panika i odrealnienie, no i skok ciśnienia. Czuję wtedy zamęt i gubię się.
Nie wytrzymałam lękowo i zadzwoniłam na komórkę do mojej "pierwszej" pani dr mówiąc co i jak i jakie leki teraz dostałam od doktorka. Zasugerowała branie tej esci rano, a odstawienie mirty na noc i powrót do tisercinu, dopóki nie ustabilizuje się nastrój. Wg Niej za dużo naraz dostałam antydepresantów po dość długim braniu "uspokajacza". Na mircie i tak nie mogłam spać, więc chyba tak zrobię i wrócę do tisercinu na noc, a rano esci (Elicea).
Wiem, że ten zestaw prochów chwalą ludzie, ale może byli bardziej depresyjni, a mniej lękliwi... bo mnie strasznie nakręcają lęki.

kosmostrada, jakie bierzesz leki i jak długo czekałaś na poprawę nastroju i niwelację lęków?

Spamowa wyspa

przez amelia83 08 paź 2014, 18:38
fajnie, dzis na dworze o wiele cieplej niż wczoraj
:yeah: ja dostalam kolejne wyklady na mejla juz nie chce mi sie pisac to se drukne
oglądam "przyjaciół" oni zawsze na topie uwielbiam
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Aluś 08 paź 2014, 19:07
yo yo :papa:
Obrazek

Chciałem zmienić świat. Doszedłem jed­nak do wnios­ku, że mogę je­dynie zmienić siebie

Spamowa wyspa

przez amelia83 08 paź 2014, 19:11
Aluś, elo elo ziomku :)) co tam? jak samopoczucie?
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez Aluś 08 paź 2014, 19:18
amelia83, cześć ziomalka :) chory na grype jestem :evil: a jak tam ucb?
Obrazek

Chciałem zmienić świat. Doszedłem jed­nak do wnios­ku, że mogę je­dynie zmienić siebie

Spamowa wyspa

przez amelia83 08 paź 2014, 19:36
Aluś, aaa to współczuję
a u mnie rewela :105: :105: ;)
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 paź 2014, 19:45
mirunia, Makabra, kosmostrada, amelia83, czesc Dziewczynki :************
Aluś, Zebrec, :papa: :papa: :papa:

mirunia, Kochana przykro mi ze sie tak czujesz, ja to znam , na kazdym prawie leku mialam takie samopoczucie plus jeszcze kilka innych dolegliwosci brrr, dlatego nie dam rady brac zadnego antydepresiaka. Ale u Ciebie powinno sie ustabilizowac bo bralas juz tisercin i go tolerowalas niezle.... Tylko zeby przebrnac ten okres adaptacyjny.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 paź 2014, 19:47
mirunia, mi już został tylko Sulpiryd 2x50mg rano. Ale zaczynałam w lipcu od Citabaxu jako podstawowego, który był pomyłką i wyciął mi miesiąc z życiorysu. Okazało się, że u mnie nie chodzi o serotoninę, tylko o dopaminę. Sulpiryd pomógł w ciągu tygodnia, a ustabilizował w miesiąc. W trakcie odstawiłam benzo, a po miesiącu procha na noc. Po drodze kombinacje z doktorem były, czy brac jeden, czy dwa, czy rozdzielac, czy razem rano. Po próbach stanęło na tym co mam dziś. Ostatnia zmiana dawki- 3 noce nie przespane i mega dół. Ale minęło. Teraz idealnie nie jest, ale funkcjonuję i różnica niebo a ziemia.
Kochana u mnie z lekami jest tak, że jak coś ma listę skutków ubocznych, to ja z tej listy będę 3/4 miec. Dlatego unikam wszelkich prochów, jak tylko mogę.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 08 paź 2014, 19:52
Generalnie dzis w miare niezly dzien mialam , byla u mnie kolezanka teraz i siedzialysmy sobie gadajac ...

Wkurzam sie tylko ze od jakiegos miesiaca mam takie blyski w prawym oku ... wyczytalam ze to tez moze byc od nerwicy... Mial ktos z Was podobnie?

No chyba ze po prostu slepne :? :shock: :P

-- 08 paź 2014, 19:53 --

kosmostrada, mam tak jak Ty , tez unikam prochow bo zle wiekszosc toleruje :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez amelia83 08 paź 2014, 19:55
platek rozy, hejka, j a ostatnio nie mam czasu na koleżanki chyba ze w pracy dziewczyny i w szkole
M. Luther King

Sortuj wg