Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 cze 2014, 17:07
mirunia, Nie mam decyzji , bo nie zapadla , nie moge sie zapisac na bezrobocie bo jesli sie zapisze to jak decyzje dadza ze mam swiadczenie to je zabiora jak bede na bezrobociu bo to bedzie oznaczaloz e moge pracowac . Nie mam ubezpieczenia zatem wiec nie moge podjac rehabilitacji . Patowa sytuacja.
Ich lekarze orzekli ze jestem chora ale Zus szuka dziury w calym i punktu do ktorego sie czepic i jednak swiadczenia nie przyznac. Dzis bylam i tak mi pwoedziala taka mila pani ktora tam pracuje w swiadczeniach chorobowych i do ktorej zawsze chodzilam jak skladalam papiery o swiadczenie.A pani zwonila w tej sprawie do znajomego ktory pracuje w orzeczeniach i dzwonila przy mnie i takie dostala od niego informacje.
Najsmieszniejsze ze przekroczyli juz dwa tygodnie od czasu komisji ktore sa na wydawnie decyzji i przekroczyli juz 6 tygodni od czasu zlorzenia papierow o swiadczenie.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez nerwosol-men 11 cze 2014, 17:20
dzień dobry :papa: w ten znowu upalny dzień 8)
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 11 cze 2014, 18:19
platek rozy, dopóki nie zapadła ostateczna decyzja to ubezpieczenie masz.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 cze 2014, 18:52
acherontia-styx, mnie powiedziala ze jak dostane odmowe to nie mam i mialam tylko do 20maja bo wtedy mi sie skonczylo swiadczenie.

Jestem na spacerku, siedze na lawce wsrod zieleni i staram sobie poukladac mysli'
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 cze 2014, 19:01
platek rozy, mnie się też tak wydaje, że ubezpieczenie jeszcze masz, ono działa jeszcze przez jakiś okres czasu po skończeniu świadczenia (nie wiem ile czasu, nie znam tych przepisów), ale dopóki nie masz decyzji powinnaś być jeszcze ubezpieczona. Szkoda, że nie zapytałaś tej pani w ZUSie. Idź śmiało na zabiegi w poniedziałek jak gdyby nic... okaże się na miejscu, nie musisz nic mówić, przecież jesteś już tam zapisana na konkretny termin.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 cze 2014, 19:31
mirunia, pytalam powiedziaka ze jesli dostane odmowe to wygaslo ubezp.20maja'swiece sie w ewus na czerwono i musze wypelniac wniosek ze jestem ub'jesli odmowia mi swiadczenia to bede musiala za to zwracac'figuruje jako nieubezpieczona od 20maja. Myslalam ze jest tak jak pisze acherontia aledzis pani w Zus wyasnila mi ze niestety tak nie jest .
Bylam trzy razy na terapii i u lekarki raz i za kazdym razem wypelnialam ten wniosek o ubezpieczeniu bo mi lekarka powoedziala ze je mam nawet jak nie mam decyzji. W ewus jednak jestem na czerwono.

A jak Ty sie czujesz Kochana?:************

Spamowa wyspa

przez mirunia 11 cze 2014, 20:32
platek rozy, przykro mi w takim razie z powodu braku tego ubezpieczenia... niech szlag trafi te wszystkie ewuś`ie :time:

Ja płatku dzisiaj cały dzień z zawrotami głowy, dopiero na wieczór jak trzeba niedługo iść spać, to nieco zmalały. W pracy "woziło" mnie cały czas, z powodu tych zawrotów mam zwiększone lęki, musiałam wziąć w pracy hydroxyzinę i byłam nieźle przymulona i mało co kontaktowałam. Robię wszystko automatycznie, nic we mnie spontaniczności. Głowa jak ma jakieś zmartwienie i zadręczanie się nie funkcjonuje prawidłowo. Gdyby nie te zawroty i otumanienie byłoby całkiem dobrze.

A jak Ty czujesz się psychicznie z tym zusowskim kłopotem?

Spamowa wyspa

przez nerwosol-men 11 cze 2014, 20:38
co tu taka lipa :D
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 cze 2014, 21:11
mirunia, ojej ale to od kregoslupa czy od nerwicy mialas te zawroty?
Ja wiem jak to jest , mnie zawroty lęki tez poteguja a dzis to juz caly dzien prawie mialam trzesawice i slabo mi sie z lękow robilo po tych Zusowych rewelacjach.
Dopiero kolo 17 troszke sie uspokoilo to wyszlam do apteki i sklepu i na spacer.
A dol jeszcze wiekszy mam po tych klopotach.

Kochana trzymaj sie tam !!!!!! Nie poddawaj i mysle zebys Ty Slonce szla do psychiatry , moze jakies leki Ci da inne? Chociaz jak tu nie miec lękow jak czlowiek na karuzeli :-|

nerwosol-men, :papa: :papa: :papa: :papa: co tam u Ciebie???

Spamowa wyspa

przez Infinity 11 cze 2014, 21:24
Pomimo że sporo się uczyłam i nowe rzeczy pszyswoiłam to odnoszę wrażenie że jestem głupia i nieudolna do tego gruba

Spamowa wyspa

przez amelia83 11 cze 2014, 21:48
Infinity, tez miałam dzisiaj takie mysli o sobie, cały dzionek miałam ochote sie rozpłakać,

wzięłam hydro i dobra herbatke i zawinęłam się w koc, teraz mam rewelacyjny humorek podskoczył mi o 200 % mama M ma dobre wyniki onkologiczne i do siostry w dzien dzwoniłam, ma swoje wyniki po wycięciu guzków w piersi nie ma kom. rakowych więc jestem mega szczęśliwa :D zamówiliśmy z M pizze i przywieżli inna niz zamawialismy ale....nie robi, tak się mega cieszę ze zdrowia moich bliskich.../ ja 3 lata nie byłam u gina, tez czas sie wybrać kontrolnie
platek rozy, to jest istna maskra jakiś /cenzura/ cyrk nooo usowskie mendy
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Infinity 12 cze 2014, 09:07
Bry

Pierwsza :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 12 cze 2014, 09:30
Bry drugi :papa: :papa: :papa: :papa:

-- 12 cze 2014, o 09:31 --

:mrgreen:

Spamowa wyspa

przez Infinity 12 cze 2014, 09:31
Marcin2013, pierwszy się tylko liczy :mrgreen: