Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 23 sie 2016, 19:15
Dobry wieczór :D

Dzisiaj dzień obniżonego nastroju, jak czytam. Zapewne zmiany pogody wpływają na to...
Ja jakoś trzymam się. Też mam różne nastroje, jednak mimo wszystko, tych lepszych więcej.
Od jutra drugi Wnuczek zagości u nas, więc będzie tylko lepiej :D

cyklopka, Carica Milica, nie poddawajcie się Dziewczynki, to przemija, choć męczy. Nadzieja prowadzi na optymistyczną drogę, więc nie traćcie jej :!:

Carica Milica, może klinika jest dobrym wyjściem - nie wiem? Ale acherontia-styx, wie to na pewno ;)

mirunia, brzmisz optymistycznie, to cieszy :yeah:

Nihil, :D A co u Ciebie, nie piszesz ...?
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 23 sie 2016, 20:27
mirunia, przy moim obecnym stanie nie zanosi się, abym tę pracę skończyła. Nie mam siły na pisanie i mam zsiekane funkcję poznawcze, zaczęłam robić błędy ortograficzne i ciężko mi napisać dłuższą wypowiedź. Muszę podjąć jakieś konkretne kroki, aby ratować siebie i chyba się zdecydowałam na pobyt w klinice. Jeżeli ma to mi pomóc...

misty-eyed, nie chcę się poddać. Zamierzam walczyć o siebie.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 23 sie 2016, 20:33
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 sie 2016, 20:47
Witajcie :*********
A ja zapracowana i zajeta . Staram sie na ile moge wspierac Anie w tej jakze trudnej walce. Zorganizowalismy aukcje na allegro z ktorej pieniazki sa przeznaczone na Ani leczenie.
Wczoraj jej maz mi podziekowal ze jestem i ze tyle z nia teraz pisze i staram sie wlac w nia wole walki . Milo mi sie zrobilo ale nie o to w tym chodzi. Nie przyjmuje na ten moment do wiadomosci ze ona odejdzie. Wiem ze jest to mozliwe ale chce myslec i wierzyc w to ze ona pokona tego skurczysyna. jej staram sie tez taka wiare zaszczepic bo w koncu skoro moja glowa potrafi mi urzadzac takie jazdy jakie sami znacie , to ta sama glowa potrafi nastawic organizm na samolecznie. Jest tozreszta naukowo udowodnione.

Carica Milica, Tule Cie bardzo goraco! :******* Kochana znam te jazdy , mam caly cza rollecoaster . Ale nie poddajemy sie . Nigdy w zyciu Kochana! Wierze ze te nasze mozgi da sie w koncu na tyle oswoic by w miare normalnie zyc.

mirunia Ciesze sie Slonce :******* ze powrot do pracy znosisz dobrze , zreszta wiedzialam z e tak bedzie :)

misty - eyed Aniu :******* dziekuje za rozmowe , bardzo mnie podnioslas na duchu ! Jestes Kochana !
Ostatnio edytowano 23 sie 2016, 20:51 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 23 sie 2016, 20:48
Carica Milica, i to najważniejsze :great:

Przed chwilą wróciłam ze sklepu, bo lubię wieczorne zakupy, gdy ludzi już mało, nagle dopadł mnie potworny lęk, słabo mi się zrobiło, przed oczami mroczki, spociłam się okropnie. Ale nie dałam się, zrobiłam kilka głębokich oddechów, myśli poprowadziłam na właściwe tory i udało się. Kiedyś uciekałam od razu. Wiem, że to dzieje się gdzieś poza mną, bo powodów nie było żadnych. Żadnego stresu, smutków, dlaczego więc? Bez powodu, a właściwie z powodu, który będzie ze mną już zawsze... ;)

platek rozy, Kamilko ... to ważne!!!
Ostatnio edytowano 23 sie 2016, 20:53 przez misty-eyed, łącznie edytowano 2 razy
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Nihil 23 sie 2016, 20:50
misty-eyed napisał(a):Nihil, :D A co u Ciebie, nie piszesz ...?

"Rozkurwy", mielinolizy, wypadki - strzaskania szczęki, gubienie zębów ... - o czym tu ku*wa pisać :P Za dobrze to nie wygląda, perspektyw brak, no ale póki co staram się nie bóldupić, dalej trollować - z przyzwyczajenia chyba :P
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 23 sie 2016, 20:57
Nihil, ja też w cuda nie wierzę, ale czasem życie potrafi zaskoczyć...
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 sie 2016, 21:01
misty-eyed, Aniu konsultujemy wszystko poczawszy od radiorologi i chemii , skonczywszy na leczniczej marysce .W dodatku czytam opracowania do badan nad chorymi na raka i jak byk pisze w nich ze Ci ktorzy werzyli w to ze wyzdrowieja maja zwiekszone szanse o jakies 30 %. Pojutrze Ania zaczyna trzydniowa bardzo agresywna chemie ciagla. Mam nadzieje ze wybije sporo tego skur ... syna!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Karolina66 23 sie 2016, 21:07
Dobry wieczór ! Dawno mnie nie było . Czytając posty , widzę że u Was nie najlepiej (?) Carica Milica , kliniki też dla ludzi . Ustawią Cię lekowo i będziesz miała spokój z eksperymentowaniem na Tobie . Misty - eyed dzielna jesteś ze swoim podejściem do choroby . Płatku , niezwykła z Ciebie dziewczyna !

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 23 sie 2016, 21:09
platek rozy, ważne jak organizm zareaguje na chemię, potrzebne będzie Jej wyjątkowe wsparcie, bo będzie osłabiona bardzo...a to jest nieprzyjemne, czasem wydaje się beznadziejne. Trudny czas przed Nią. Kiedy jedzie do CO w W-wie?
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 sie 2016, 21:11
Karolina66, Witaj :******** mnie juz rak zabral mame , teraz na ile moge zrobie wszystko zeby nie zabral Ani.
Przestawilam sie w tryb zadaniowy bo nie moge sie rozkleic jeszcze ja.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 sie 2016, 21:14
misty-eyed, Do Wawy jedzie po tej chemii tutaj . Na druga serie . Doktor Rutkowski objal ja leczeniem i teraz jest caly czas w kontakcie z tutejszymi lekarzami.
Ja caly czas zamierzam ja wspierac , szukamy tez Terapeuty pracujacego z ludzmi chorymi na raka. Chcemy z eby miala wsparcie z kazdej strony.

Spamowa wyspa

przez Karolina66 23 sie 2016, 21:16
Też mam to niestety obok siebie . Pisałam Wam o przyjacielu z diagnozą chłoniaka ziarnistego . Masz rację Płatku z wiarą , to rzeczywiście pomaga w tej strasznej chorobie.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 sie 2016, 21:17
Karolina66, Kochana a moze z nim tez do Rutkowskiego uderzyc? On leczy duzo trudnych nowotworow.I widze zne nie odmawia ludziom w potrzebie .

Sortuj wg