Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 05 wrz 2016, 09:37
Dzień dobry,

Obudziłam się przed siódmą, ale jeszcze chwilę poleżakowałam w łóżku. Czuję się bardzo wypoczęta, dobrze spało mi się w nocy, nawet się nie wybudzałam, co notorycznie mi się ostatnio przytrafiało. Muszę sobie stworzyć plan działania w kalendarzu na najbliższy tydzień, bo mam masę rzeczy do załatwienia, zrobienia, przeczytania, napisania, stworzenia itp. Szykuje się baaardzo pracowity wrzesień w tym roku.
Szaro, buro i ponuro za oknem. Na szczęście nie pada.

kosmostrada, powodzenia w załatwianiu wszystkich dzisiejszych spraw!
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31.6
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 10 mg, trazodon 25 mg, klonazepam 2-4 mg
(okazjonalnie),
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 05 wrz 2016, 09:44
Carica Milica, bierz się za robotę, znaczy pisanie :) Ja też próbuję coś napisać, ale w przeciwieństwie do Ciebie zupełnie się nie wyspałem. Kolejna bezsenna noc...

Dzień dobry wszystkim!
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 05 wrz 2016, 10:07
Czy fajnie było by pracować w PKS ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 05 wrz 2016, 10:12
wiejskifilozof, jako kierowca?
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 wrz 2016, 10:19
Dzień dobry! :papa:

Ależ u mnie leje! Wczoraj upał 28-29st. było jeszcze późnym popołudniem. Byłam w parku z koleżanką, posiedziałyśmy w cieniu na ławeczce, bo spacerować się bardzo nie dało... brak mocy w taki gorunc.
A dzisiaj od nocy leje. Niby dobrze, bo sucho. :bezradny: Ale sennie przez ten deszcz.
Chciałam wczoraj skrobnąć kilka słów jak wróciłam, a tu forum zdechło. :bezradny: :shock:

kosmostrada, powodzenia u doktorów, czymam kciuki!

Carica Milica, wyspana i pełna sił realizuj swoje plany, byle szły do przodu!

Ḍryāgan, może po południu jakaś drzemka? U Ciebie pewnie też leje... ;)
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 05 wrz 2016, 10:46

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 05 wrz 2016, 11:02
mirunia, no leje. Nie wiem czy drzemka sie uda, bo właśnie z zaśnięciem mam problem. Życzę miłego dnia!

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 05 wrz 2016, 11:39
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 05 wrz 2016, 11:40
Dzień dobry.
Zaraz lecę do PGRu.

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 05 wrz 2016, 12:00
Ḍryāgan napisał(a):wiejskifilozof, jako kierowca?

Mój ojciec się stara.Kiedyś był kierowcą.Jest na rencie z KRUS.Chcę se dorobić.

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 05 wrz 2016, 12:01
Purpurowy napisał(a):Dzień dobry.
Zaraz lecę do PGRu.

Po co ?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 wrz 2016, 13:36
Witajcie :*******
U mnie tez od nocy pada ale zdazylam jeszcze byc wczoraj na festynie i na koncercie :) Slaba ale chociaz troche sie na koncercie pobawilam . Dzis za to dupnie calkiem . Wrocilam wlasnie od dentystki , z nowym spisem medykamentow i mam niestety stan zapalny rany , nie goi sie ona jak powinna. No coz ... zdziwilabym sie gdyby bylo inaczej. Siadajac na fotelu i otwierajac paszcze dostalam ataku paniki :roll: ale w sumie sie nie dziwie po tej traumie ktora mialam we czwartek.Szkoda tylkoz e znow musze sie dzwigac . Wszystko jest trudne ... A gdzie ta kobieta ktora byla w Czechach i nic ja tam ne przerazalo?
Plan jest taki - sroda sciaganie szwow, sobota kontrola.

kosmostrada
Kochana napisz co i jak u gin endo , jjestem bardzo ciekawa jakie wymysli leczenie.

mirunia, Ja k sie czujesz Slonce? My chyba blisko siebie mieszkamy bo zazwyczaj mamy taka sama pogode ;)

Carica Milica, Kochana trzymam kciuki iz a prace i za szpital ! Musi byc Dobrze!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 wrz 2016, 15:15
platek rozy, każdy by spanikował przy takich przyjemnościach :hide:

Dostałam list z Ministerstwa Prawdy, uwierzyli we wszystko, co napisałam we wniosku i wszczęli postępowanie. W sensie napisali do mojego byłego, że ma zmienić adres firmy, albo mu ją wyrejestrują. Oczywiście on tego wezwania nie dostanie, bo to jest zły adres. :hide: Logika szwankuje mocno w tych urzędach. Postanowiłam być dobrym człowiekiem, ksernąć wezwanie i wysłać na adres jego rodziców i będzie mieć minimalną szansę uniknięcia kary :papa: Pewnie i tak nic z tym nie zrobi, więc Ministerstwo Prawdy będzie ustalać jego miejsce pobytu :brawo:

Chcę sobie kupić fioletowy żakiet a la Willy Wonka, ale za każdym razem kiedy coś kupuję przez internet albo jest polecony, to mam awanturę. :blabla:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 05 wrz 2016, 15:17
Siedzę i dłubię magisterkę. Idzie całkiem sprawnie, że aż nie wierzę w to. Niedługo robię przerwę na zrobienie prezentacji, bo mam do zaliczenia jeden przedmiot z semestru zimowego, którego nie realizowałam na Erasmusie. A sztuk do wykonania mam aż cztery, także roboty kupa. Zawsze, jak mam dużo na głowie, to się spinam i chce mi się wszystkiego. Jeżeli mam mało pracy, to odkładam jej wykonanie na później i kończy się tak, że robię wszystko na ostatnią chwilę. Ḍryāganowi mam zdawać relacje z postępów z pracy. Także ktoś mnie pilnuje, abym się przypadkiem nie opierniczała z jakąś powieścią (tyle fajnych książek czeka na mnie na półce i słyszę krzyk dobiegając z okładek "przeczytaj mnie":()

platek rozy, tulam Cię mocno. Zobaczysz, że wszystkie bóle i niedogodności związane z zabiegiem niedługo miną. Bądź dzielna i trzymaj cię ciepło. Kiedyś miałam poważny stan zapalny zęba i nie wspominam tego jako najszczęśliwszego okresu w moim życiu. Nabawiłam się fobii dentystycznej po zabiegach. No ale do dentysty trzeba chodzić...
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31.6
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 10 mg, trazodon 25 mg, klonazepam 2-4 mg
(okazjonalnie),
kofeina
trzy dawki dziennie.

Sortuj wg