Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 03 sie 2016, 13:14
Ḍryāgan napisał(a):Carica Milica, nie złość się Rudasku, złość piękności szkodzi :)

Prawda.
A Ty Carica Milica, w tej kwestii masz bardzo dużo do stracenia. ;)

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 03 sie 2016, 13:18
Ḍryāgan, przez Ciebie będę brzydka. :twisted:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Podaj mi rączkę, trumienko.
Lit 750 mg, kwetiapina 100 mg, tianeptyna 12,5 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 03 sie 2016, 13:32
Carica Milica, no wiesz co???? Tylko nie próbuj we mnie wzbudzać poczucia winy. Zawsze będziesz piękna - powiedziałem i tego się trzymajmy złośnico
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 03 sie 2016, 13:41
Ḍryāgan, wzbudzanie poczucia winy traktuj jako przejaw mojej troski o Ciebie.
Lit 750 mg, kwetiapina 100 mg, tianeptyna 12,5 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 sie 2016, 13:46
Dzień dobry!

Właśnie wróciłam do domku i kawkuję. Rano byłam na wyssaniu krwi ;) , potem poszłam do pracy.
Zaraz wyjdę z psem i chyba pojedziemy na Jarmark Dominikański, choć pogoda zmienna, mam nadzieję , że nie chluśnie jak wczoraj.
Wiecie jak zimno było rano, aż niewiarygodne, że to sierpień.

Jestem trochę nietomna z niewyspania i mam migrenę, na całe szczęście proch pomógł i aż tak mi czerep nie eksploduje. jestem licha, ale bardzo chcę pojechać na ten Jarmark, bo to taka przyjemność.

rolosz - nie byłam w Teatrze Szekspirowskim, moje odważne pójście do teatru 1,5 roku temu skończyłam w opłakanym stanie... :hide: Z tego co słyszałam od bywalców, klimat jest, ale bardzo niewygodne siedziska i w wielu miejscach bardzo słabo widać.

mirunia, Tak to można wpaść do pracy, nie? :smile:
Pogoda Cię rozpieszcza na urlop! :great: Z tego co pamiętam w ubiegłym roku umęczyły Cię upały, wiele nie skorzystałaś. Myślę, że jesteś też w lepszej formie niż w ubiegłym roku i urlopujesz pełną gębą. :D Cieszę się z Twojego humorku!

platek rozy, To Słońce spokojnej wizyty u fryzjera!

Ḍryāgan, Carica Milica, Kochani życzę Wam, żeby jednak ta zła faza Was nie dopadła, żeby to był tylko taki gorszy czas! Ściskam Was mocno!

J3RZY62, Purpurowy, takie tam, na_leśnik, Hej Chłopaki! Miłego dzionka! ( Placek pewnie smacznie śpi... ;) )
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 03 sie 2016, 13:49
kosmostrada, witaj. Również Ci życzę miłego dnia.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 03 sie 2016, 14:11
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 03 sie 2016, 14:21
kosmostrada, też bym pojechała na Jarmark Dominikański. Dawno mnie nie było w Gdańsku, chociaż w każdej chwili mogę się spakować i pojechać. Muszę się wreszcie zebrać i wybrać w odwiedziny do przyjaciela. Zazdroszczę Ci mieszkania nad morzem. :105: I ja Ciebie też ściskam!

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 03 sie 2016, 14:24
Carica Milica napisał(a):Ḍryāgan, wzbudzanie poczucia winy traktuj jako przejaw mojej troski o Ciebie.
a pierdolić to! Może czas pobyć trochę wariatem
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 03 sie 2016, 14:32
Ḍryāgan, jak sobie już chcesz. Postaram się do cholery nie martwić.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 03 sie 2016, 14:37
Carica Milica, zwalniam cię z martwienia się o mnie. Nie warto się martwić o takiego śmiecia

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 03 sie 2016, 14:41
Ḍryāgan, amen.

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 03 sie 2016, 14:45
Nooo, hrabia naleśnior wstał.
Trzeba teraz szybko coś upichcić spakować się i znów do pracy :bezradny: .

Cześć wszystkim.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."
Moderator / II Mister Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 03 sie 2016, 15:09
platek rozy napisał(a):Wszak przeciez na fotelu moge zemdlec lub pasc trupem prawda? :roll: :pirate:

Płatku, nic się nie stanie, jak już usiądziesz to bywa bardzo przyjemnie, jak pani coś robi we włosach... ja bardzo lubię, ale te krótkie wizyty i mało klientek w salonie. Przed pójściem też mam stresa i różne obiekcje, ale jak już mi myje głowę, to jest super.
A co będziesz robić z włoskami, tylko grzywkę ciachasz?
Tulam i trzym się z tą migreną...

kosmostrada, O, Jarmark Dominikański, pewnie, że jedź i korzystaj, póki jest. W dodatku masz na miejscu, trzeba połazić i zobaczyć, a może coś fajnego kupić. Dużo dobrych wrażeń Ci życzę!!!!
Byłam raz na tym Jarmarku już pod koniec, dawno temu, ale mam pamiątkę z tamtych lat - skórzaną, szeroką bransoletę. :D
Tak na chwilę to do pracy można, czemu nie? ;)
Kosmuniu, no korzystam z urlopu ile mogę do własnych możliwości... tak, pogoda fajna i można połazić, pogościć się, pogadać ze znajomymi. A tamto lato urlopowe źle wspominam, a Ty doskonale pamiętasz! ;) Teraz bez porównania forma lepsza i coś mi się jednak chce robić i cieszyć się z tego.
Czekam na wrażenia po-Jarmarkowe... :D

Ḍryāgan, nie znam się na lekach w chad-zie, więc łykaj to, co pomaga i tłumi złą fazę... wiem, leków nikt nie lubi. :bezradny:

na_leśnik, hej! a może chcesz kopytek z gulaszem? To niewiele skorzystasz z dnia, skoro znów do roboty... :bezradny:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Sortuj wg