Kobiety które nigdy nie były w związku i dziewice. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez ( Dean )^2 05 sie 2014, 19:32
ala1983 napisał(a):
( Dean )^2 napisał(a):.. kobiety z zaburzeniami nie mają problemów ze znalezieniem partnera.

skąd to stwierdzenie?

Doświadczenie.Znam,z forum i nie tylko,kilka lasek w wieku moim i zbliżonym,z zaburzeniami i wszystie są/były w związkach,nawet te nie urodziwe za bardzo.Za to faceci,co drugi prawik hihi.Może też dochodzi kwestia tego że facetów jest więcej niż kobiet i najsłabsze jednostki (męskie rzecz jasna:pirate: )nie mają szans na znalezienie partnera.

Jak to powiedziała jedna moja znajoma-''faceci i tak uważają że kobiety są pojebane,więc łatwo akcpepują to że laska ma depresje,boi się albo ryczy bez powodu'' :pirate:

Zbyyt ogólne twierdzenie,wszystko zależne od rodzaju zaburzeń,osobowości,chcąc nie chcąc - prezencji czy fizyczności też,to nie tak że kobita pstryknie palcami a tu już kolejka samców,nope,spahta.

Nie wiem czy jest jakaś dysproporcja w moim przedziale wiekowym,ale widzę ile mam wolnych koleżanek(prawie wcale,sporo już zaręczonych) a ile wolnych kolegów(sporo więcej).Z resztą pójdź na impreze gdziekolwiek.ZAWSZE jest więcej facetów niż kobiet,a w dodatku połowa tych lasek co są to jest zajęta i przyszła z koleżankami robić sobie forty na fejsa...

Co jest dziwne w sumie,bo jak czytałem w Krk jest 105 kobiet na 100 mężczyzn,w wieku poborowym,tj.20-35 lat,ale kompletnie tego nie widać,może przyjezdni to zaburzają nie wiem...
Najgorszy jest wiatr.

przez Bonus 05 sie 2014, 20:42
Tak samo jak jest, dość często tak, że wiele kobiet nie trafia na odpowiednich facetów, mimo że miały do czynienia z nie jednym gościem.
Bo nie ma wielu takich facetów, którzy w sposób prawidłowy by spełnili te oczekiwania, jakie chcą kobiety. A kobiety oczekują wiele, bo one takie są. Nie mówię o tym, że chodzi tu o wszystkie kobiety, ale ogromna część kobiet oczekuje i wymaga dużych rzeczy. Mało który facet byłby w stanie to wszystko spełnić, bo teraz, wielu facetów nie nadaje się do związków, do wielu innych spraw.

Czytałem artykuł na temat "współczesnych facetów", którzy już są coraz mniej męscy i coraz rzadziej są "prawdziwymi facetami".
A coś w tym jest, bo, również w tym artykule, wiele kobiet, wyraża się negatywnie o facetach, którzy nie potrafią spełnić prawdziwych oczekiwań kobiet.
Męskość, niestety zanika i to jest porażka facetów.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez zima 05 sie 2014, 20:53
( Dean )^2, moze tez dochodzi do tego ze faceci sa konkretniejsi-i jak Ci mowi ze ma problem tzn ze ma problem, a u baby to stwierdzenie moze byc rownie dobrze słowna kokieterią lub zawoalowanym egocentryzmem.
Bonus, tak bylo , jest i bedzie , amen.
podobnie jak artykuly- będa obszczywać,wywlekać gówno z kazdego zakamarku i prawić dyrdymały do posłuchu wszystkich tych ktorzy chcą sie usprawiedliwic lub szukac winnych poza soba. :8):
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Bonus 05 sie 2014, 21:04
Tylko tutaj chodzi o to, że to są tacy, beznadziejni faceci. Ja się nie dziwię kobietom, że tak negatywnie oceniają facetów, skoro jest taka sytuacja.
Na dobrą opinię trzeba sobie zasłużyć, niestety. Nie ma tak łatwo.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez carlosbueno 05 sie 2014, 21:04
N
Kod: Zaznacz cały
ie wiem czy jest jakaś dysproporcja w moim przedziale wiekowym,ale widzę ile mam wolnych koleżanek(prawie wcale,sporo już zaręczonych) a ile wolnych kolegów(sporo więcej).Z resztą pójdź na impreze gdziekolwiek.ZAWSZE jest więcej facetów niż kobiet,a w dodatku połowa tych lasek co są to jest zajęta i przyszła z koleżankami robić sobie forty na fejsa...

Co jest dziwne w sumie,bo jak czytałem w Krk jest 105 kobiet na 100 mężczyzn,w wieku poborowym,tj.20-35 lat,ale kompletnie tego nie widać,może przyjezdni to zaburzają nie wiem...

Kobiet jest więcej ale w przedziale wieku 45 plus, wśród 20 latków nieco więcej mężczyzn coś 104-105 do 100 ale tak szybko wymierają że po 40-ce się wyrównuje a po 70- ce to na jednego faceta 2 kobiety przypadają i wtedy to można przebierać jak w ulęgałkach. Najgorsza sytuacja dla facetów jest na wsiach, miasteczkach tam kobiet jest sporo mniej niż facetów bo one dużo częściej udają się do miasta na studia i tam zostają przez co w dużych miastach zwłaszcza studenckich jest więcej kobiet nawet w młodym wieku. Cieszmy się że w Chinach nie żyjemy bo tam brakuje kilkudziesięciu a może nawet 100 milionów kobiet( które zabija się bądź ich płody poddawane są aborcji bo w polityce jednego dziecka w patriarchacie każdy chcę mieć chłopca) i Chińczycy masową jeżdżą do innych krajów m.in Rosji po dziewoje a rynek prostytucji jest bardzo rozwinięty.
Największy Forumowy Maruda

przez mark123 05 sie 2014, 21:49
tosia_j napisał(a):Ciagle mam nadzieje ze ktos bedzie szukal milej, madrej....a nie tylko ladnej

Ja, jeśli kiedyś będę szukał, to takiej.

Doberman napisał(a):No nie wiem. Może to tylko moja okolica jest taka specyficzna, że nie da się z domu wyjść, żeby się nie natknąć na młodocianych bandytów.

To, jaka jest młodzież zależy w sumie od regionu Polski.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Doberman 05 sie 2014, 21:52
mark123 napisał(a):
Doberman napisał(a):No nie wiem. Może to tylko moja okolica jest taka specyficzna, że nie da się z domu wyjść, żeby się nie natknąć na młodocianych bandytów.

To ja mam wątpliwą przyjemność mieszkać w tym najgorszym regionie.
Doberman

przez GITS 05 sie 2014, 22:03
TEMATU PRAWICZKI CIĄG DALSZY... :brawo:

przez mark123 05 sie 2014, 22:08
Doberman napisał(a):
mark123 napisał(a):

To ja mam wątpliwą przyjemność mieszkać w tym najgorszym regionie.

A mój nie wiem, czy jest najgorszy, ale jeden z gorszych, bardzo mało jest normalnej młodzieży.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez tosia_j 05 sie 2014, 22:11
GITS napisał(a):TEMATU PRAWICZKI CIĄG DALSZY... :brawo:

Bo to trzeba jednak polaczyc :bezradny:
outsider

przez Doberman 05 sie 2014, 22:40
tosia_j napisał(a):
GITS napisał(a):TEMATU PRAWICZKI CIĄG DALSZY... :brawo:

Bo to trzeba jednak polaczyc :bezradny:

A połączony wątek nazwać "Prawiczki którzy nie byli dziewicami. Szanse?"
Doberman

Dziewice i kobiety, które nigdy nie były w związku

przez turcotte 05 sie 2014, 22:47
ala1983 napisał(a):
turcotte napisał(a):
No sorry, dożyć 30stki i nie mieć nikogo, nigdy z nikim nie być w związku, to dla mnie coś jest nie tak :/

A czemu zakladasz, ze skoro dziewica to, ze nigdy nie byla w zwiazku? Dziewice moga byc bardziej doswiadczone w zwiazkach niz te co maja doswiadczenie tylko w seksie. Jedno z drugim nie zawsze musi miec cos wspolnego.

A w którym fragmencie przytoczonego przez Ciebie cytatu piszę cokolwiek o seksie?
Przecież tam wyraźnie stoi "nie mieć nikogo, nigdy z nikim nie być w związku", NIC WIĘCEJ! ;]

przez Arasha 05 sie 2014, 23:03
No to mi sie udało rozkręcić wczoraj niezłą zabawę ... :yeah: Takiej nudziarze ... He he !

Co prawda przenieśli mi wątek do starszego, ale zawsze zatysfacha jest :D
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez turcotte 05 sie 2014, 23:05
Arasha napisał(a):No to mi sie udało rozkręcić wczoraj niezłą zabawę ... :yeah: Takiej nudziarze ... He he !

Co prawda przenieśli mi wątek do starszego, ale zawsze zatysfacha jest :D

No!
Człowiek sobie idzie grzecznie do pracy, wraca, a tu już 9 stron do poczytania :D

Sortuj wg