Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Enii 23 paź 2013, 07:47
Ide na usg wezłów- strasznie się boje
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

Mój dzisiejszy dzień

przez milady 23 paź 2013, 13:00
Zastanawiam się, kiedy będę potrafiła walczyć. Kolokwium raczej na pewno nie zdane, mimo, że się uczyłam. A na kolejne, które mam za 3 h, nic nie potrafię, siedzę i próbuję ćwiczć. Chichot losu jeszcze sprawił, że komputer mi się co chwilę zacina. Ja chcę koniec tygodnia...

Enii, będzie dobrze!!! Trzymaj się ciepło.

Mój dzisiejszy dzień

przez *Wiola* 23 paź 2013, 13:17
Nuve, :great:
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Enii 23 paź 2013, 14:37
milady okazały sie normalne :D (tzn. miałam juz niektóre od dawna, ale moja hipohondria sie uaktywniła. bo wyczyłam nad obojczykiem). Lekarz Mówił ze wszystko z nimi ok i ze bardzo szczupła jestem- to i mam prawo wyczuć pozapalne.
Dziekuje za zainreresowanie ;)

Jerry Hicks

Mój dzisiejszy dzień

przez milady 23 paź 2013, 14:45
Ooo, to jesteś już spokojna mam nadzieję ;).
Jak bardzo nasiloną masz tą hipochondrię, tak btw?

Mój dzisiejszy dzień

przez Auman 23 paź 2013, 14:47
Wstałem po 13:00, zjadłem śniadanie i teraz czekam na wujka, żeby z nim glazurę poukładać.
Auman

Mój dzisiejszy dzień

przez Enii 23 paź 2013, 17:37
milady napisał(a):Ooo, to jesteś już spokojna mam nadzieję ;).
Jak bardzo nasiloną masz tą hipochondrię, tak btw?

Troche spokojniejsza.. Mam takie etapy że czuje sie super a później ubzduram sobie cos i jazda przez tydzień. dwa, trzy- róznie. Nikt mnie nie badał pod tym kątem jeszcze. Nerwice (lekową z objawami somatycznymi) zdiagnozowano mi ''oficjalnie'' w sobotę w szpitalu ( po badaniu psychiatrycznym dodano też hipochondrię). Na 15 lis. mam pierwsza wizytę u psychiatry.
Takie wkrecanie chorób to mam od dziecka.

edit: Raczej to chyba wynika z tego jak sytuacja w domu jest napieta, gdy pewne sprawy mnie przewyższają i wtedy soś sobie wynajduje no i oczywiście wujek google...

Jerry Hicks

Mój dzisiejszy dzień

przez deader 23 paź 2013, 17:51
Zaczął się dobrze, ale koledzy trzepiący nadgodziny w robocie zaczynają mnie wkurzać, nie mogę wyjść wcześniej niż oni bo będą krzywo patrzeć; tymczasem zdaje się że planują tu siedzieć do 19, pierdolca normalnie dostanę do tej godziny... :roll:
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 23 paź 2013, 17:55
pracowity ale pozytywny teraz robie pomidorowa i bede czytac ksiażke
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez buczi79 23 paź 2013, 19:26
A moj dzień wygladał tak .Wstałem o 15 od razu sondowanie poziomu leku i ...i atak paniki ,poty ,zawroty glowy,uderzenia gorąca, ogolnie to po raz setny myslałem ,że umieram . Szybki powrot do łóżka ,słuchawki do uszu i trening relaksacyjny Jacobsona cieżko mi to szło ,ale jakoś dotrwałem do końca . Zrobiło mi się trochę luźniej ,napięcie trochę opadlo.Zwykle trening ten stosuję przed snem ,tym razem zrobiłem go podczas ataku i zdaje się ,ze będę trenował zaraz po przebudzeniu . Polecam sprobowac. Link mogę podac przez pw. Pozdrawiam Nerwuski
Ostatnio edytowano 23 paź 2013, 20:38 przez niosaca_radosc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunięto dubel
Czy jeśli byś wiedział , że porodzisz sobie z wszystkim co Cię w życiu spotka , to czego byś się bał ??? NICZEGO !!!!!!

Mój dzisiejszy dzień

przez milly93 23 paź 2013, 20:36
Ja dzisiaj musiałam jechać do miasta 40km sama busem, pozałatwiać parę spraw urzędowych. Przed samym miejscem docelowym myślałam, że mi serce wyskoczy z piersi, ale włączyłam ulubioną muzykę i jakoś przeszło. Pani w aptece poleciła mi mocny lek ziołowy Extraspasmina. Naprawdę uspokaja chociaż czas po którym zaczyna działać to jakieś 30 minut, jednak efekty trzymają długo. Co najważniejsze przeszedł mój 2 tygodniowy ból głowy i to po ibuprom zatoki, widocznie coś z nimi było nie tak. Aaa i przechodząc koło przychodni zapisałam sobie numery psychiatry, może wreszcie się zgłoszę i zacznę terapię. Pozdrawiam gorącą z nad kubka z herbatą :great:

Mój dzisiejszy dzień

przez mark123 24 paź 2013, 06:28
Miałem dzisiaj odpowiadać z pewnego przedmiotu, ale lenistwo spowodowało ciągle odkładanie nauki, ewentualnie tylko lekko rzuciłem okiem. Bardziej zacząłem się uczyć wczoraj wieczorem, ale zbyt mało to było czasu, by nauczyć się dobrze. Repertuar wymówek jest już mocno wyczerpany, więc jak mi się wykładowca spyta, czemu się nie nauczyłem, to mu chyba powiem w stylu "no bo nie i już" i lepiej niech to zaakceptuje, bo inaczej się wkurzę.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Mój dzisiejszy dzień

przez poem 24 paź 2013, 12:28
Kiepski dzień.
Wybrałam się do Ośrodka Interwencji Kryzysowej, żeby porozmawiać z psychologiem. Nic z tego. Nawet tam trzeba się zapisać i czekać... dobrze, że tylko kilka dni. I jeszcze durne pytanie czy to coś ważnego.

Mój dzisiejszy dzień

przez kolekcjoner snów 24 paź 2013, 13:53
Miałem kryzys, ale jakoś się trzymam. Chyba by było lepiej gdybym w ogóle sie nie położył...
kolekcjoner snów

Sortuj wg