Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez *Wiola* 28 paź 2010, 18:47
chojrakowa napisał(a):
wiola173 napisał(a):
chojrakowa napisał(a):Panna_Modliszka, współczuję, ja mam to codziennie :why:

A Ty nie masz anemii czasem?

Ano mam, a to ma coś do rzeczy?

Aniu ma. Takie nocne poty są oznaką wycieńczenia organizmu . Mogą świadczyć o poważnych chorobach , ale również o infekcji , osłabieniu itp.
Moderator

przez Korba 28 paź 2010, 18:50
zmęczona jestem....
w pracy lękowo - ostatnio to tradycja. ale wraca mi poczucie humoru, dziwne nie?
uwielbiam jak ludzie śmieją się z moich tekstów...

po pracy, choć czułam się tylko do wyrka.., pojechałam z siostrzeńcem posprzątać groby. ufff. dobrze, że mam to z głowy. inaczej pewnie dostalibyśmy ochrzan od mojej siostry. już rozumiem dlaczego oboje się z nią nie rozumiemy. on z nią nie ma prawie żadnej więzi, wręcz przeciwnie. ją olewa, wręcz ignoruje. ze mną rozmawia, pyta, informuje. zupełnie inny chłopak jak jest ze mną niż jak z własną matką.

potem pojechałam po żarcie dla kota, ostatnie pieniądze przed wypłatą, sobie nic nie kupiłam, ale dla kotka musi żarełko być :mrgreen:

teraz tradycyjnie łapie mnie smutek, niezdolność do ogarnięcia emocji, bezsens istnienia, a poza tym odkryłam kolejną rzecz, o której mam do swojej matki pretensje. czy to już tak będzie? jak mi to terapeutka odblokowała, to zacznę być zalewana wspomnieniami i sprawami o które mam pretensje do kogoś, kto nie żyje? czy to ma swój koniec?
czy mogłabym już zacząć myśleć o sobie i swoim życiu??? czy mogłabym wreszcie w końcu je sobie ułożyć????????
buuuu.... i tyle.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez *Monika* 28 paź 2010, 19:04
Korba, no właśnie, tak jakby została otworzona puszka Pandory, nie ma końca......nie? Ciągle coś wyskakuje, ciągle czegoś się dowiadujesz, odkrywasz. Tak moja kochana, to terapia........ale o to własnie chodzi. Jest to okupione smutkiem, przygnębieniem, bezsensem, bezsilnością, złością te ciągłe odkrywanie. Ale w ten sposób przepracowywujesz emocje. Ja mówiłam swojej terapeutce ,że takie odnoszę wrażenie,że ciągle coś odkrywam, ciągle i ciągle,że to wszystko nie ma końca, jątrzy się. Widzisz, ja reaguję na te wszystkie odkrycia złością i napięciem. Ty inaczej. Terapeutka mi powiedziała,że to wszystko będzie zmieniało się. I tak jest Kasiu. Obserwuję to u siebie. I u Ciebie też tak będzie. Po to to wszystko otwierasz, odkrywasz....bo terapia działa tak na Ciebie. Poprez to odkrywanie poznajesz siebie. Może się wydawac,że wcale tak nie jest bo tego narazie nie dostrzegasz.Kasiu.....będzie dobrze!

A co do twojego siostrzeńca, daje do myślenia nie? Jeśli On swojej matce nie mówi tego co Tobie.........pomyśl do kogo ma większe zaufanie? Obserwujesz jakiś mechanizm u swojej siostry?Albo u swojego siostrzeńca? Może Twoja siostra wyniosła go z domu?
A może lepiej nie zastanawiać się nad tym...........będziesz zdrowsza.
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bamvalo 28 paź 2010, 20:31
Siemanko Monika1974 :) co tam slychac ?? :great:
Późno w nocy mąż Francuz dobiera się do żony Francuzki: Nie teraz Jean, jestem taka zmęczona. Zostaw w szklance, rano wypije.

przez *Monika* 28 paź 2010, 20:38
bamvalo, Hej:-) Fanie,że chodzisz na terapię. Pamiętasz jak sobie nie dałeś powiedzieć i przekonać się,żeby zacząć sesje?
Cieszę się,że pomaga :-) Tylko się nie przeterapeutyzuj w drugą stronę ;)
Obrazek
Główny Moderator

przez bamvalo 28 paź 2010, 20:46
Monika1974 napisał(a):bamvalo, Hej:-) Fanie,że chodzisz na terapię. Pamiętasz jak sobie nie dałeś powiedzieć i przekonać się,żeby zacząć sesje?
Cieszę się,że pomaga :-) Tylko się nie przeterapeutyzuj w drugą stronę ;)

A czym jest ta druga strona ? :))
Późno w nocy mąż Francuz dobiera się do żony Francuzki: Nie teraz Jean, jestem taka zmęczona. Zostaw w szklance, rano wypije.

przez fobia 28 paź 2010, 20:54
trche mnie dzisiaj lęki łapały :zonk: :? ale w pracy miałam dużo do robienia i jakos sobie poszedł :twisted:

przez chojrakowa 28 paź 2010, 21:57
wiola173, serio serio? Nie wiedziałam, a to mi zagwozdkę dałaś... Wypadałoby więc na jakieś badania śmignąć?

U mnie nerwowo, jakoś mi niedobrze, jestem spięta, zmęczona. Ale jak pomyślę, że znów mam mieć miliard myśli w głowie przed snem i obudzić się w nocy zlana potem, to mi się spać odechciewa.
Trochę to wszystko dziwne. Mało śpię, nerwowo ale mam mnóstwo energii - pływam, jeżdżę konno, lęków praktycznie brak, tylko niepokój czasem, ale zwykle raczej mnie nosi, nie mogę usiedzieć w miejscu. Żartuję, śmieję się ja głupia. Dzisiaj na zajęciach mało nie parsknęłam śmiechem na historii bo... tak. Dziwne to, prawda?
Dwubiegunówka nade mną wisi, chwilowo mnie to jakoś nie przeraża ( :shock: ) ale to wszystko trochę podejrzane biorąc pod uwagę okoliczności.
Jakieś pomysły?
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez chojrakowa 28 paź 2010, 22:03
niemądry, jeszcze parę dni temu byłam w czarnej dupie. Bardzo czarnej.... To nie jest normalne ani zdrowe.

przez *Wiola* 28 paź 2010, 22:05
chojrakowa,

Serio, zrób podstawowe badania krwi + CRP i będziesz miała jasność. Czy Ty bierzesz jakieś witaminy i suplementy, bo przy Twojej przypadłości to anemia raczej murowana.
Moderator

przez chojrakowa 28 paź 2010, 22:09
wiola173, nie biorę bo... nie umiem. Po pierwsze to jest u mnie formą autoagresji, takie odmawianie sobie witamin, a po drugie mój żołądek wariuje po nich.
Anyway, jeszcze tylko CHADu mi brakuje :(

przez jacas 28 paź 2010, 22:15
chojrakowa, zamiast sie cieszyc, ze jest lepiej to szukasz dziury w calym :P
jacas

przez chojrakowa 28 paź 2010, 22:16
jacas, nie szukam dziury, cieszę się, że mnie nosi, no jak choj :mrgreen: :pirate:
Ale perspektywa CHADu jakoś mnie nie przekonuje :lol:

przez jacas 28 paź 2010, 22:17
za duzo czytasz o tych wszystkich chorobach i sobie niepotrzebnie wkrecasz cos ;)
jacas

Sortuj wg