Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Villa 09 maja 2010, 22:19
swojego czas pracowałam jako asystentka stomatologiczna, potrafiliśmy nawet wyrywać bez znieczulenia na życzenie pacjentów
...Lęk to brak zgody na życie...

przez Joaśka 09 maja 2010, 22:21
Villa napisał(a):swojego czas pracowałam jako asystentka stomatologiczna, potrafiliśmy nawet wyrywać bez znieczulenia na życzenie pacjentów

no to już naprawdę niezły hardcore. ;)
Joaśka

przez Dino 09 maja 2010, 22:39
a ja mam nową miłość.
Obrazek
wczoraj ją kupiłem,zawsze chciałem klasyka z 80 lat,wróciłem na niej ze szczecina 370km,zmarzłem jak psi fiut,wszyscy mi wkoło mówią że jestem szalony.
nie ma ludzi zdrowych są tylko nie przebadani.
normalność to zbiorowe szaleństwo
ja jestem odlotowym kierowcą zawodowym
kryzys wieku średniego?-kupiłem sobie YAMAHE XS 400

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anonymous 10 maja 2010, 00:17
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez Ridllic 10 maja 2010, 00:28
esprit, lepiej cos już ?
Ridllic

przez Anonymous 10 maja 2010, 00:31
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez Joaśka 10 maja 2010, 07:20
Głoooowa boli... Dlaczego?, przecież nie mam kaca, a czuję się jakbym ostro imprezowała!!! :why:

Dobrego dnia Wszystkim. :smile:
Joaśka

przez puszekokruszek 10 maja 2010, 07:26
Mnie tam standardowo ząb cmi(a od niego ucho, gardło,oko...) ;) przedzwonię jutro do dentka, na piątek albo sobotę się umowię.
Planuje w tym tygodniu wieksze porządkim,wywalić co do wywalenia(oj będzie)coby przed przeprowadzką się nie motać z tym.
Zacznę dzisiaj...chyba ;)
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez Shadowmere 10 maja 2010, 07:30
puszekokruszek, i co Puszku łykasz ten doxepin,czy zrezygnowałaś?
Shadowmere

przez ALEKS*OLO 10 maja 2010, 07:36
Chyba najgorszy okres w moim życiu. Z matury nic nie wyszło, z pracy nic nie wyszło ... jestem totalnie beznadziejna i nie nadaje sie do niczego, znowu nerwica wzięła góre , wygrała zemna... już nie mam sił aby walczyć, nie mam sił poprostu. Nie wierze juz w wyleczenie, w to że moge normalnie żyć, chciałabym umrzeć.
Znowu myśli samobójcze, myśli o pocięciu sie, myśli o tym jaka jestem głupia, idiotka, beznadziejna nie potrafiaca zrobić prostej rzeczy , którą normalni ludzi mogą zrobić bez trudu. Leże , płaczę, czuje złość, przygnebienie, agresje, czuje pustkę, dno z którego nie mam sił sie podnieść.
Dziś ide zapisać sie ostatni raz do lekarza, jeśli on nie pomoże to juz w nic nie wierze...... choć lepiej oszczedzić sobie tego i od razu sie zabić.
Boli mnie strasznie , ze znowu zawiodłam ukochane osoby, M. i mamę, tak mi jest przykro, i jestem zła na siebie.
Ale co ja mam robić, no ku**a CO JA MAM ZROBIĆ Z SOBĄ???
Brak mi siły już....
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Shadowmere 10 maja 2010, 07:38
ALEKS*OLO, hej.Czemu z matury nic nie wyszlo?A z pracy?tak sie cieszyłaś,że ta babka w sklepie od razu Cię przyjęłą.. :(
Shadowmere

przez ALEKS*OLO 10 maja 2010, 07:39
w moim podpisie jest "Panować nad sobą to największa władza" mądre słowa , ale ja mam ten problem, i to jest chyba głowny moj problem, że nie potrafie, nie umiem zapanować nad swoim umysłem, nad sobą....
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Shadowmere 10 maja 2010, 07:41
ALEKS*OLO, Przynajmniej cos probujesz.A nie siedzisz w domu na dupie,trzesac gaciami.Jak np Ja.
Shadowmere

przez puszekokruszek 10 maja 2010, 07:42
Shadowmere narazie jakos się trzymam na pramolanie, doxepinu nie wykupiłam jeszcze bo się boję-tzn boję się przytyć bo mam prawie 7 kg nadwagi której nie mogę zgubić przez brak ruchu i popiep....hormony :evil:

ALEX*OLO
praca jak nie ta to inna, głowa w górę. A matura? od tego sa poprawki ;) ja zawaliłam studia gdy został mi rok do końca, podłamałam się ale..mówi się trudno ;) znalazłam inną droę którą kroczę(co za patetyzm :roll: )
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

Sortuj wg