Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez depresyjny86 27 mar 2007, 13:58
niestety się nie instaluje ale będe kombinował dalej...
:)

przez Makcia 27 mar 2007, 15:12
Piotr super ta myśl..też bym chciała żeby mi sie tak chciało jak nie chce..tyle że ja musze a już nie moge.. ;)

przez ashley 27 mar 2007, 15:14
Dzisiaj czuje się jak śmieć. Tak sie wlaśnie czuje. Bo narazie nie widac duzych zmian a przeszlosc to porazka, wiec czuje sie jak nikt. I w chwili obecnej jestem nikim. Pewnie jak wszystko zacznie się widocznie poprawiać to sie zmieni. Pozdrowionka dla wszystkich :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Makcia 27 mar 2007, 15:25
Ashley przeszłość jest nieważna..i nie myśl o tym co było..skup sie na tym co teraz możesz zrobić i tego sie trzymaj. Jesteś kimś ważnym przez chociażby samo to że sie nad tym zastanawiasz...głupi człowiek zawsze uważa że dobrze robi i że nigdy sie nie myli..Uśmiechnij sie prosze..na pewno nie jest tak bardzo źle. Nie wiem co spowodowało twoje samopoczucie ale cokolwiek to jest nie warte jest tego abyś sie zamartwiała..jutro na pewno będzie lepiej. Trzymam za Ciebie kciuki ;)

przez IceMan 27 mar 2007, 15:28
Makcia napisał(a):tyle że ja musze a już nie moge..

dokładnie jak ja :lol:

Ashley, to ja Ci powiem, że nie jesteś nikim. Bo po tych twoich 91 postach mogę ze spokojnym sumieniem (że mówię prawdę) napisać, że jesteś sympatyczną, inteligentną osobą z bardzo niską samoakceptacją. To nie przeszłość ani teraźniejszość decyduje o tym, kim jesteś. O tym decyduje to, jaka jesteś w środku, w sercu, w duszy. A tam moim zdaniem nie ma nic do zarzucenia. Pozdrawiam!
Przyjaciel forum

przez Makcia 27 mar 2007, 15:32
Piotr widze że sie mijamy dzisiaj :D pisze tu a jak wychodze z tego postu to Ty odpisujesz w następnym do którego ja zaglądam :D
Ciesze sie że też tak masz jak ja..nie czuje sie samotna ;)
Bardzo ładnie to ująłeś Ashley Piotr ma racje..jesteś bardzo wartościową osobą...

przez IceMan 27 mar 2007, 15:41
Piotr widze że sie mijamy dzisiaj

A no... jakoś czasem tak mam... czasami odpisuję na nieaktualnego posta.. wtedy jest zabawnie :lol: Między momentem gdy otworzę posta a kiedy odpiszę zdarza się, że ktoś inny (np. teraz Ty) napisze i muszę uaktualniać posta :P
Przyjaciel forum

przez maiev 27 mar 2007, 16:21
ashley napisał(a):a przeszlosc to porazka

nie myśl o tym bo to zawsze pogarsza sprawę (przynajmniej u mnie). W zasadzie co ja ci będę gadać jak moje przemyślenia są ostatnio takie same. Niestety. :( trzymaj się! I głowa do góry.
Wiaterku - odstawiam bo muszę- bo nie mam swoich pieniążków a nie chcę żeby ktoś mi za nie płacił czyli mąż. Tabletki mi nie pomogą jak będę się ciągle dołować tym że ktoś mi je musi kupić. A to mnie strasznie mierzi. Może wreszcie pójde do jakiejś pracy i wtedy pomyślę. Zresztą jakbym musiała brać od nowa to koniecznie muszę znaleźć bliżej lekarza, bo tak to nie ma sensu. A co do dawki, to masz rację. Trzeba zmniejszać - zmniejszałam tylko szybko i nie było tak źle, ale opakowanie mi sie kończy i już nie będę kupować nowego. Chyba :?
Właśnie wróciłam z miasta. "Szalałam" po sklepie ogrodniczym w poszukiwaniu czegoś ciekawego czego moja mama nie ma w ogródku i co by nie kosztowało majątku. Żadnego ciekawego obiektu nie zauważyłam. Lecę zaraz do ogrodu, bo pogoda piękna i trzeba korzystać, szczególnie że jutro od rana dzień niewesoły - znowu dentysta. O matko - ja to się nigdy bać nie przestanę.
Może jednak będę miała komputer - mój dysk jest podobno sprawny. Ale uwierzę jak zobaczę. :mrgreen:
"I need a new version of me..."

przez IceMan 27 mar 2007, 17:54
Dentysta nie kat... chce tylko pomóc ;) Życzę Ci tylko, żeby nie bolało. No i sprawnego kompa życzę ;) to wreszcie będziesz regularnie z nami pisać :D
Przyjaciel forum

przez maiev 27 mar 2007, 20:33
Piotrek napisał(a):Dentysta nie kat... chce tylko pomóc

hihi tak sobie powtarzam - ale i tak się boję. Jakby wyeliminowali te dźwięki to od razu byłoby lepiej

Piotrek napisał(a):Życzę Ci tylko, żeby nie bolało

Dzięki :D ale pewnie będzie bolało - wiem z doświadczenia. Ale własnie się dowiedziałam że moja koleżanka ma jutro o tej samej godzinie operację (taką małą) i tak sobie myslę że co ja marudzę. Już wolę tego dentystę. :-|

Piotruś - mam nadzieję że z tą furą zadań z fizyki (bleeee!!!) poradziłeś sobie sprawnie. :mrgreen:
"I need a new version of me..."

przez IceMan 27 mar 2007, 22:15
Zostało mi 1 zadanie którego ani ja ani kumpel nie może zrobić i kawałek zadania, który o dziwo ze wzorów jest dobrze a obliczenia nie wychodzą :? jakiś głupi błąd obliczeniowy i nie mogę znaleźć. Ale nie będę już tym męczyć. Z kumplem jakoś to teraz policzymy :P Ewa... a ty na pewno jutro to jakoś przemęczysz. Nie pierwsza wizyta - staraj się tak nie przejmować bo i tak nic Ci to nie pomoże ;) Pozdrawiam!
Przyjaciel forum

przez nunus85 27 mar 2007, 22:28
dziekuje wam za dobre słowo
jestem przekonany ze bedzie lepiej
jedynie moj organizm wprowadza niepewnosc
ide do grupy pol otwartej wiec bede zupełnie nowy wsrod ludzi którzy sie juz troche znaja i to podswiadomie wytwarza u mnie nerwowosc
zobaczymy
zdam na pewno relacje

wiatr - powodzenia z dyplomowka!
Jacy jesteśmy ? - tacy jak subiektywnie odbieramy siebie wiedząc o sobie niemal wszystko? - czy tacy jak postrzegają nas inni stojać z boku, nie wiedząc o nas prawie nic i niedoświadczając tego co przeżyliśmy?

przez IceMan 27 mar 2007, 22:42
nunus85 napisał(a):ide do grupy pol otwartej wiec bede zupełnie nowy wsrod ludzi którzy sie juz troche znaja i to podswiadomie wytwarza u mnie nerwowosc

Znam to. Ale prawda jest taka, że zawsze się denerwuję, i zawsze potem jest ok. Może trzeba to sobie po prostu porządnie przetłumaczyć? Nie jest to proste - wiem. Ale jest możliwe.
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 27 mar 2007, 23:29
Kurcze wszystko byłoby ok gdyby nie ten komputer...płyta CD przy ustawieniu na Boot from cd nie chce wyskoczyć tylko dysk twardy wchodzi dalej....
Kurcze jestem już na skraju nerwów.....dzisiaj to już chyba nawet do mojego kompa nie będe podchodził....
Caly dzień siedze i myśle nad tym jak drania załatwić tak aby go wreszcie sformatować i zainstalować windowsa.
Ten dzień moge zaliczyć do nie udanych....ale cóż może jutrzejszy dzień będzie lepszy...
:)

Sortuj wg