Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez mateuszzzz90 29 kwi 2009, 10:09
Ja praktycznie tydzień elegancko jeżeli dopadały mnie złe myśli mówilem sobie "mam wyjebane" to tylko moje myśli i nerwica -takie stwierdzenie mi pomogło:) hehe ,w poniedzialek matura postanowilem wstrzymac sie z lekami(Zoloft) lekarka przepisała mi je w sobotę także i tak nie było by sensu ... ale wczoraj przyśnił mi sie sen z jakimś obrzydliwym zarciem ciągle za mnie chodzi ta myśl jest mi nie dobrze ;/ ehh trzeba znowu sie zdeterminować i powtórzyć sobie slowa które mi pomogły hehe

przez Agal 29 kwi 2009, 14:09
W ciągłym napięciu, ale jakoś się jeszcze trzymam. Musiałam chwilowo przerwać terapię (finansowe względy niestety) i ciągle czekam, kiedy wpadnę w jakiś totalny dołek. Mam ostatnio kupę stresów. Problemy w pracy (kryzys dał nam w kość), duże prawdopodobieństwo zmiany stanowiska, komunia córki za parę chwil, zaostrzone azs młodszej córki... bilans zdecydowanie na minusie i dziwię się, że jeszcze nie ześwirowałam. Zwykle gorzej się czułam nawet, jak z pracami domowymi nie wyrabiałam :twisted:
Obawiam się trochę, że jazdy się zaczną, kiedy sytuacja mi się trochę wyklaruje :roll:
Kiedyś będę wolna!

przez Venus 30 kwi 2009, 18:13
Dziś pęka mi łeb...czuję się i dobrze, i źle...humor niby dobry, ale gdzieś przeplatający się jakąś nutką smutku, bo...dziś są moje urodziny i sobie myślę, że jestem o kolejny rok starsza, czas ucieka a mi przez tę pieruńską nerwicę uciekają najpiękniejsze dni i lata życia...to mnie przybija...na dodatek mam nowy problem ze sobą i właściwie nie wiem do kogo się z nim zwrócić... :cry: :cry: :cry:
Bla bla bla...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez beret 30 kwi 2009, 20:11
Witajcie! mój dzisiejszy dzień do dupy, rozmazany przeplatany z normą , a jeszcze ten upał i duchota mnie dobijała, ale teraz ok!

przez depresyjny86 30 kwi 2009, 22:01
Mój dzisiejszy dzień.....gorszy niż inne dni:(.Cały dzień bałem się o siebie i o swoje zdrowie bo żle się czułem:(
Nienawidze siebie.Nie sądziłem,że kiedyś znowu to napisze,a jednak... :(
:)

przez neurotico 30 kwi 2009, 22:37
Czyli co przychodzi wiosna i znowu gorzej sie czujemy??
A juz bylo tak dobrze :( :(

przez Estel86 30 kwi 2009, 23:56
Gorzej, znaczenie gorzej... Na zajęciach mega napad lękowy, a teraz sen bye, bye...
http://www.gwendolen.blog.onet.pl

Powiadam wam; trzeba mieć chaos w sobie, by narodzić tańczącą gwiazdę.
F. Nietzsche

przez Alienated 01 maja 2009, 00:10
Zawsze w obliczu perspektywy zbliżającego się końca tygodnia i kilku dni wolnego czuję się lepiej, więc i tym razem nie mogło być inaczej:) Poza tym kilka pozytywnych rzeczy jakie usłyszałem dzisiaj na swój temat przynajmniej teoretycznie powinno poprawić mi nastrój, jednakże obraz własnej osoby, jaki stworzyłem w wyobraźni nie pozwala mi bezkrytycznie przyjąć do siebie tych informacji...
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez offtopic 01 maja 2009, 11:56
Moje dni ostatnio bardzo stresowe. W poniedziałek pisze maturę... Do tego muszę jeździć na nią po 100km w jedną stronę każdego dnia... No ale i tak jest lepiej niż rok temu gdzie w ogóle do niej nie podszedłem ;]
Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :)

przez scrat 01 maja 2009, 12:52
Dasz radę offtop.
Przyjaciel forum

przez Estel86 01 maja 2009, 13:17
No raczej , dasz radę!!!
http://www.gwendolen.blog.onet.pl

Powiadam wam; trzeba mieć chaos w sobie, by narodzić tańczącą gwiazdę.
F. Nietzsche

przez beret 01 maja 2009, 14:39
Trzymaj się i nie daj się!!!

przez lionmen 01 maja 2009, 18:18
A mi odziwo nawet miło dzisiaj mija dzień - rano małe zdenerwowanie ale jest w sumie nawet bardzo dobrze, umyłem sobie nawet autko ;]

przez Korba 01 maja 2009, 18:45
ja obudziłam się dzisiaj z depresją a'la Mount Everest, a zrobiłam już 3 prania, obiad /zjadłam go nawet!/, obejrzałam 2 seriale, byłam w garażu i od kilku godzin gadam do komputera - więc porównując się do mojego przedmówcy mogę śmiało stwierdzić, że jestem u szczytu formy, jest po prostu czadowo :mrgreen:
Korba

Sortuj wg