papierosy ziołowe

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

papierosy ziołowe

przez buka 07 lip 2013, 19:02
Ach,tak słońce dziś daje w łep,normalnie mózg się ścina.Oto co ja dzis zrobiłem.
Do mojej mixstury użyłem następujących składników,wg.proporcj:
suszona nać selera,herbata z torebki-mięta oraz szałwia(nie divinorum niestety:P),przyprawa do mięsa mielonego Kamis,odrobina żeń-szenia,odrobina porzeczki suszonej z herbaty owocowej.

Nabiłem to wszystko w gilze i spaliłem :mrgreen:

Jak mnie pierdalnęło!!Wszyscy święci w kredensie zamknięci!!Szok :shock:
Nie mogłem się opanować,ręce mi się trzęsły i tak niesamowicie mnie śmieszyło że pale wegetariańskie papierosy i ze ja to wynalazłem.Zacząłem snuć palny wielkiego przemysłu i potencjału wykorzystywawczego oraz wydobywczego.
Świat zaczął wirować kolorami,zrobiło się tak pięknie że odczułem usilną potrzebe wybiegnięcia na dwór chwalić dzieło stworzenia.Potem nie pamietam,obudziłem się na stacji kolejowej Warszawa-Wawer,bez butów i koszulki,a w kieszeniach miałem pełno trawy i jakiś chwastów!!!

Część druga jest oczywiście brudnym paluchem z nosa wydłubana,natomiast recept już nie.Rzeczywiście da się to palić i ma znośny aromat nawet,do tego stopnia że odrazu potem nabiłem następnego,tym razem już bez przyprawy Kamisa i całkiem,całkiem się kopciło.Napewno lepsze od tytoniu(aż nie chce mi się wierzyć że kiedys paliłem) i porównywalne(jeśli chodzi o przyjemność smakową)do żeń-szenia.
Skończyła mi się Damiana a poprostu miałem ochote zapalić.Może ktoś jeszcze ma jakiś pomysł?

Pytałem w sklepie z fajami czy mają jakieś aromaty do tytoniu,ale niestety tylko do e-papierosów.
Kiedyś mnie ziomek częstował MJ z tytoniem aromatyzowanym wanilią,no nie powiem ,w smaku super
Czy np.taki wywar z wanili czy goździków dałoby rade samemu zrobić i namoczyć w tym zioła?

papierosy ziołowe

przez Ferdynand k 07 lip 2013, 19:18
chyba gałka muszkatołowa była w tym kamisie skoro tak to opisujesz ;)

a trawy (nie takiej co w parku rośnie) w tym miksie nie było? :lol: :lol:
Naczelny Użyszkodnik

papierosy ziołowe

przez Candy14 07 lip 2013, 19:33
pale wegetariańskie papierosy

:lol:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

papierosy ziołowe

przez Vian 07 lip 2013, 19:37
Pytałem w sklepie z fajami czy mają jakieś aromaty do tytoniu,ale niestety tylko do e-papierosów.

Spokojnie możesz ich użyć, jedne i drugie są na bazie glikolu propylenowego używanego do nasączania tytoni fajkowych czy melasy do nargili. :)

A tak btw. ;-)

http://www.papierosyziolowe.pl/
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

papierosy ziołowe

przez Ferdynand k 07 lip 2013, 19:41
jak otych herbatkach piszesz to mi ta reklama przypomina się jak te laski
fruwały
:lol:
ziołowe :lol: :twisted:
Naczelny Użyszkodnik

papierosy ziołowe

przez Vian 07 lip 2013, 19:41
PS.
Możesz też użyć naturalnych aromatów czyli zwyczajnie dodać do tytoniu rozdrobnioną laskę wanilii, potłuczone goździki czy cynamon, nawet suszone owoce, aczkolwiek nie wiem, czy to się stosuje do tytoni papierosowych. Tak robią np. w Indiach czy Indonezji. Oczywiście potem musisz zamknąć taki tytoń w szczelnej puszce i zostawić na kilka tygodni, żeby powstał ładny blend.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

papierosy ziołowe

przez zmienny 07 lip 2013, 19:45
damiana ponoć względnie smakuje, melisa, mięta.
zmienny

papierosy ziołowe

przez buka 07 lip 2013, 19:48
Szukając info o tych aromatach właśnie przeczytałem o tym glikolu-wygląda na to że nieszkodliwe dziadostwo można smiało stosować.
Za link dzięki,ale jakaś uboga ta ich oferta,w dodatku nie podają tam składu,może to tylko pietruszka nasączona aromatem :P
Ja właśnie chce żeby moje fajki miały wyraźnie ziołową nutę żeby aromat nie dominował ale fajnie dopełniał kompozycji.

damiana ponoć względnie smakuje

Damiana to jest moje ziółko,ale wole palić sobie w domu-to ma tak nośny aromat że ludzie zaczynają na ciebie zwracać uwagę:P
Jak do tej pory miałem z tego tylko śmiechowe akcje,ale wole nie prowokować-ludzie myślą że to mj ktoś pali.
Ostatnio edytowano 07 lip 2013, 19:54 przez buka, łącznie edytowano 1 raz

papierosy ziołowe

przez Vian 07 lip 2013, 19:51
Nigdy nie paliłam ziołowych papierosów z tej prostej przyczyny, że ciągle mają substancje smoliste, a nie mają nikotyny, więc nadal karmiłabym raka a mniej przyjemności. ;-)

Najprościej będzie Ci użyć tych aromatów do e-papierosów, nota bene największy polski producent aromatów do e-fajek jeszcze bodajże 4 lata temu produkował właśnie aromaty do tytoniu.
Lisbeth Salander

papierosy ziołowe

przez buka 07 lip 2013, 19:58
Nigdy nie paliłam ziołowych papierosów z tej prostej przyczyny, że ciągle mają substancje smoliste

Napewno nie tyle co zwykłe faje z mnóstwem jakiś gównianych dodatków kancerogennych,pozatym ja właśnie pale dla przyjemnosci a nie z musu.
50g Damiany za 18zł wystarczyło mi na 3-4mc-to co to za palenie,nawet nie wychodzi pół fajki dziennie.

papierosy ziołowe

przez Vian 07 lip 2013, 19:59
buka napisał(a):
Nigdy nie paliłam ziołowych papierosów z tej prostej przyczyny, że ciągle mają substancje smoliste

Napewno nie tyle co zwykłe faje z mnóstwem jakiś gównianych dodatków kancerogennych,pozatym ja właśnie pale dla przyjemnosci a nie z musu.

No... ja bym taka pewna nie była jednak...
Lisbeth Salander

Sortuj wg