Dlaczego niektórzy ludzie nie chcą siadać?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez halenore 24 lis 2012, 20:18
Mushroom napisał(a):
Rafka napisał(a):bo boja się grzyba

niepotrzebnie, od dawna jeżdże tylko samochodem

Cudowne :lol:

-- 24 lis 2012, 20:20 --

*Wiola* napisał(a):
Mad_Scientist napisał(a):Bo 50% populacji cierpi na hemoroidy

A drugie 50 za ciasne portki :lol:

Poważne problemy to som :pirate:
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

przez Pitu 24 lis 2012, 20:25
kasiątko napisał(a):Zawsze starać się usiąść.Gdy stoję mam napady lęku,paniki,że zemdleje..

Bardzo zły odruch , ulegasz swoim lękom.
Pitu

przez mark123 24 lis 2012, 20:26
Rafka napisał(a):1.ludzie lubia się ściskac jak śledzie

Nie cierpię ścisku w autobusach.

Jeszcze denerwuje mnie, że gdziekolwiek bym się nie ulokował w autobusie, to zawsze przeszkadzam.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vian 24 lis 2012, 20:28
L.E. napisał(a):Obrazek

Gdyby to stanie było takie zdrowe, to najzgrabniejsze byłyby baby z mięsnego... :lol:
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez Pieprz 24 lis 2012, 20:31
Gdyby to stanie było takie zdrowe, to najzgrabniejsze byłyby baby z mięsnego...

Z drugiej strony pod latarnią stoją a nie siedzą więc coś w tym musi być ;)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Vian 24 lis 2012, 20:32
PS.
Ja tam w komunikacji miejskiej zawsze czytam, a czytać jest niewygodnie na stojąco, więc jak mogę to siadam.

Pod latarnią to dużo ruch...u mają. :D
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez Hans 24 lis 2012, 20:33
Vian, pasażerka czytająca jest mniej awanturująca się. A starsi ludzie, w podeszłym wieku nie zaczepiają, jak miejsce chcą zdobyć?
Feed your head
Feed your head

przez Pieprz 24 lis 2012, 20:37
Vian napisał(a):PS.
Ja tam w komunikacji miejskiej zawsze czytam, a czytać jest niewygodnie na stojąco, więc jak mogę to siadam.

Pod latarnią to dużo ruch...u mają. :D

polityka otwartych drzwi
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Vian 24 lis 2012, 20:56
Hans napisał(a):Vian, pasażerka czytająca jest mniej awanturująca się. A starsi ludzie, w podeszłym wieku nie zaczepiają, jak miejsce chcą zdobyć?

Tzn zależy jak zaczepiają.
Jak normalnie, grzecznie proszą o ustąpienie miejsca to jasne, najwyżej poczytam kawałek na stojąco, ale podchodzi, dziubie mnie torbą, sapie nad głową, pokłada się ble ble ble, to mowy nie ma. Ja wyskoczy z rządzicielskim tekstem "NO MOŻE BY MI PANI USTĄPIŁA!?!" to też odpowiadam "Nie."
Lisbeth Salander

przez Candy14 24 lis 2012, 21:22
Jak normalnie, grzecznie proszą o ustąpienie miejsca to jasne, najwyżej poczytam kawałek na stojąco, ale podchodzi, dziubie mnie torbą, sapie nad głową, pokłada się ble ble ble, to mowy nie ma. Ja wyskoczy z rządzicielskim tekstem "NO MOŻE BY MI PANI USTĄPIŁA!?!" to też odpowiadam "Nie."

mnie dziwi, ze w moim wieku jeszcze mi sapia nad glowa. W koncu dobilam do stanu gdzie siedzenie nalezy mi sie jak psu buda :P Pocieszam sie, ze widocznie nie wygladam na moje lata :lol:

Ostatnio to nawet u lekarza nie usiadlam... nie bolalo tylko na stojaco albo na lezaco..jakbym usiadla moglabym juz nie wstac ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Hans 24 lis 2012, 21:31
Vian, opisałaś przypadki, które spotykały i mnie - dziubanie torbą, pokładanie się, komentarze o braku wychowania - przy tym ostatnim zawsze ostrzegałem, że jeszcze jedno słowo o moich rodzicach, a za siebie nie ręczę, bo to w końcu była uwaga pod ich adresem.

W temacie to jeszcze dopiszę, że mi się kilka razy zdarzyło jechać w busie z osobą, która nie myła się zapewne dłużej niż tydzień. Raz siedząc przy oknie zostałem przez jedną taką kobietę zablokowany. Jak powiedziałem jej, że śmierdzi i chcę wyjść to zaczeła się rzucać (sic!)!
Feed your head
Feed your head

przez mark123 24 lis 2012, 21:55
Hans napisał(a):W temacie to jeszcze dopiszę, że mi się kilka razy zdarzyło jechać w busie z osobą, która nie myła się zapewne dłużej niż tydzień. Raz siedząc przy oknie zostałem przez jedną taką kobietę zablokowany. Jak powiedziałem jej, że śmierdzi i chcę wyjść to zaczeła się rzucać (sic!)!

No jakby mi ktoś niemyjący się zatarasował drogę w autobusie, to bym się mocno wkurzył.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez diatas 24 lis 2012, 23:33
Bardzo ciekawe i zadziwiające opinie :D
W sumie jak patrzę, gdy jakiś menel siedzi obok wolnego miejsca to też bym się mocno zastanowił czy tam siąść. No tak, nigdy nie wiadomo czym to się można zarazić, ale też zapach tu gra swoją rolę no i zaczepki do gadki. A tacy to lubią sobie pogadać.
Mi najmilej siedzi się koło rówieśników. Jak widzę jakieś osoby w dużo innym wieku niż ja to mi się nie pali do siadania przy nich (nie to żebym ich nie lubiał czy coś, tak jest poprostu). Za to jakieś pojedyńcze 20 parolatkiki jak najbardziej :D
Tylko akurat w sytuacji, którą opisałem nie było ani menela ani smrodu, był tylko chłopaczek, który spał i nie wyglądał na jakiegoś dziwoląga.
Jest tylko jedna rzecz której chcę - dobrze się czuć.

przez mark123 24 lis 2012, 23:48
Ja wolę stać w miejscu, gdzie są osoby choć trochę starsze ode mnie. Nie lubię stać w miejscu, gdzie są rówieśnicy lub osoby młodsze, bo zaraz mi się wydaję, że spiskują na mnie coś.

Sortuj wg