Ile macie wzrostu i ile ważycie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Pieprz 13 mar 2013, 11:00
Calineczka1990, lepiej chuda niż gruba (wszystkich to dotyczy, też mężczyzn). I wizualnie trochę to lepsze i zdrowsze.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez krul 13 mar 2013, 11:00
no tak, tylko ja przy okazji miałem dietę. no i też trochę zeszło, bo prawie 4 lata.
krul

przez Pieprz 13 mar 2013, 11:04
Ale efekty są świetne.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez krul 13 mar 2013, 11:07
Mushroom, bywały też niebezpieczne chwile, gdy np. miałem depresje i notorycznie myślałem o samobójstwie, to jak podnosiłem sztangę to myślalem o tym, by zrzucić ją sobie na głowe. :roll:
krul

przez Little Red Fox 13 mar 2013, 11:12
Mushroom, 5 kg więcej by mi nie zaszkodziło :roll:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez Arhol 13 mar 2013, 11:13
krul, gratuluje,wyrzeczeń pewnie w chooj,ale efekty niesamowite worth it.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez krul 13 mar 2013, 11:21
Saiga, wyrzeczeniem było jedynie wstawanie i jedzenie o równych godzinach + marsz do piwnicy żeby ćwiczyć. Ćwiczył ze mną kolega, który miał dwubiegunówke i też zaczął jakoś na prosto wychodzić, także polecam każdemu.
krul

przez Anna Maria 13 mar 2013, 11:23
krul, :uklon:
Anna Maria

przez Sorrow 13 mar 2013, 11:25
Kurcze, Ja przytyłem 5kg w ciągu ostatnich paru miesięcy, bo już nie mam siły liczyć kalorii ani tak daleko chodzić jak kiedyś.

carlosbueno napisał(a):
Sorrow napisał(a):
oohwowlovely napisał(a):carlosbueno, no mi sie wlasnie wydaje, ze nie jestem jakas gruba
ale w porownaniu do kolezanek z klasy to jestem sloniem
bo one waza w przedziale 45-48 ze wzrostem 173

Jezu. Dlatego właśnie całą mafię modno-kosmetyczną trzeba wysłać do gazu.

zauważyłem że pełno na portalach internetowych typu w.p, onet jest krzykliwych tytułów typu przytyła, gruba odnośnie celebrytów po czym okazuje się że 90% z nich wcale nie jest gruba często bardzo szczupła. Wiadomo że takie wiadomości się dobrze sprzedają ale też trochę zaburzają rzeczywistość wiele dziewczyn zwłaszcza młodych może dojść do błędnych wniosków i popaść w kompleksy czy anoreksje. Nie wiem czy to głupota autorów czy chęć zwrócenia uwagi bo raczej nie podejrzewam ich o to że są gejami-modystami lansującymi anorektyczki.

Większość mediów dotyczących "urody" nienawidzi zdrowej naturalnej urody i robi wszystko by zastąpić ją jakimś wypaczeniem no i oczywiście na tym zarobić.

Saiga napisał(a):Calineczka1990, też tego nie ogarniam, o co chodzi projektantom mody czy ogólnie przemysłowi modowemu z taką "promocją" budowy ciała, i jest według mnie to chore.
carlosbueno, 100% racji

Są degeneratami i tyle. Tzn. jest taka teoria, że jak robisz ubrania dla wieszaka to zużywasz mniej materiałów.

Ale generalnie rzecz biorąc, to moda jest formą zdegenerowanej religii, gdzie bożkowi mody oddaje się cześć ubierając określone, często niegustowne ubrania i dokonując różnych modyfikacji swojego ciała.

przez Arhol 13 mar 2013, 11:43
krul, choć ty pewnie miałeś diete na mase?,czy po prostu jadłeś zdrowo i dużo + ćwiczenia?

A że nastrój to poprawia to pewnie normalne,bo i wrażenie że coś sie robi,i satysfakcja,zdrowie też lepsze .
I tak podziwiam i gratuluje. : )
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez krul 13 mar 2013, 11:52
Saiga, tak i zmieniałem diety. Jak zaczynałem ćwiczyć miałem 54kg i byłem (jestem?) ektomorfikiem. Najpierw wysokobiałkowa, potem węgle, bla bla bla. Co więcej - dzięki ćwiczeniom wypchnąłem też klatkę, by wyglądała normalnie, gdyż miałem po wypadku lejkowatą klatkę piersiową (w miejscu mostka byla dziura, w którą mogłem włożyć pięść) i np. nie chodziłem na baseny, bo się wstydziłem. Dlatego ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć. Rzuciłem też alkohol, który pijałem notorycznie, by nie ścinać białka. :)
krul

przez Marek1977 13 mar 2013, 11:59
187cm/102kg
Conscientia est, necesse est

przez carlosbueno 13 mar 2013, 12:07
Mushroom napisał(a):Calineczka1990, lepiej chuda niż gruba (wszystkich to dotyczy, też mężczyzn). I wizualnie trochę to lepsze i zdrowsze.

najlepiej to ani chuda ani gruba zależy zresztą jak to definiujemy, dla mnie Anja Rubik jest równie wstrętna i antykobieca jak Grycanki.
Największy Forumowy Maruda

przez Arhol 13 mar 2013, 12:08
krul, ja mam endomorficzną budowe akurat,więc to inaczej będzie wyglądać.
Hmm a finansowo jak z tym,jest to droższe niż tzw jedzenie "byle czego"? Czy też wychodzi podobnie?
I co ważniejsze (wiem że oba) ale ćwiczenia czy dieta?
Moderator

Sortuj wg