Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez *Wiola* 14 gru 2012, 21:38
*Monika*, Mówisz ,że blachara może je pomylić? :mrgreen:
Moderator

przez Candy14 14 gru 2012, 21:45
*Wiola*, a co sie dziwisz... za to w malym paluszku ma marki najdrozszych samochodow ha! :mrgreen:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez *Monika* 14 gru 2012, 21:48
*Wiola* napisał(a):*Monika*, Mówisz ,że blachara może je pomylić? :mrgreen:

Myślisz, że nie ma bystrzejszych blachar?
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wacekk 14 gru 2012, 21:56
dziwny watek

ale napisze o pani, która wizualnie bardzo mi się podoba-Małgorzata Rozenek, często zatrzymuje na niej wzrok oglądając gazety, bo programów o sprzątaniu nigdy oglądał nie będę

jest tu temat-kobiety, które podobają się facetom?

faceci są wzrokowcami i cycki na wierzchu działają, jeśli ma się co pokazać, choć napewno nie są najwaźniejsze

przez Arhol 14 gru 2012, 22:27
Obrazek
Ten obrazek,przynajmniej w moim wypadku mówi prawdę (jeżeli chodzi stricte o wygląd) :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez *Monika* 14 gru 2012, 22:30
Saiga, :D
Obrazek
Główny Moderator

przez Pieprz 14 gru 2012, 22:31
Saiga napisał(a):Obrazek
Ten obrazek,przynajmniej w moim wypadku mówi prawdę (jeżeli chodzi stricte o wygląd) :mrgreen:

o mnie też, a jednak udało mi się trafić na super laskę którą oczarowałem swoją osobowośćią
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez girl anachronism 15 gru 2012, 14:02
beladin napisał(a):Pewnie. Taka niezaradnośc u 30latka jest nawet urocza :D No i takiego można sobie wychować po swojemu.

Dla mnie nie jest urocza. A wychowanie to zadanie jego rodziców, nie moje. Wychowywanie faceta przez partnerkę to jakaś patologia.
wild hearts can't be broken.

F31

przez Bonus 15 gru 2012, 16:33
Dla mnie nie ma nic w tym dziwnego, że niektórzy faceci nie byli nigdy w związku i nie mieli seksu. Dziwią się temu tylko te osoby, które tego nie rozumieją. Ja akurat w związku nigdy nie byłem, natomiast miałem kontakty z kobietami, miałem seks z koleżanką. Prawiczkiem już nie jestem, ale to był tylko jednorazowy seks i to dawno temu. Od tamtej pory żadnego seksu nie mam i nie szukam go "na siłę". Po prostu, komuś tak się układa życie, że nie udaje się związek i nie ma też seksu.

-- 15 gru 2012, 15:47 --

W moim przypadku było tak, że ja jeszcze nigdy nie trafiłem na taką kobietę, której zależałoby na poważnym związku i w ogóle związku. Przeważnie były to normalne znajomośći na zasadzie: koleżeństwa i tylko tyle. Poza tym ja wyczuwałem, że tym kobietom na niczym więcej nie zależy, a niektóre powiedziały mi wprost; że one nie chcą związku. Myślę, że problemem w tym przypadku jest marny status społeczny takich facetów. No bo raczej kobiety (przynajmniej niektóre) nie są zainteresowane biednymi facetami, którzy nie byliby w stanie zapewnić wygodnego życia tym kobietom. Wiadomo jak jest, każdy oczekuje czegoś w zamian, będąc w związku, każdy chce mieć jakąś korzyść. Samo przebywanie w "biednym zwiazku", raczej niewiele daje, bo nikt sie nie naje samym związkiem. A ile jest przecież takich związków tylko dla korzyści materialnych? Tam chodzi tylko o pieniądze.

-- 15 gru 2012, 15:57 --

Ale jest też druga sprawa: brak powodzenia u płci przeciwnej, brzydki wygląd, nieodpowiedni charakter, przeszkody, które nie pozwalają na stworzenie zwiazku. Mi wielu ludzi mówi, że: że jestem miły, grzeczny, kulturalny, pracowity, mam ładną urodę i możnaby powiedzieć, że niczego mi nie brakuje, jako u człowieka...że są to dobre walory, a jednak to kobietom nie wystarcza. Bo takie kobiety chciałyby mieć wszystko na jednym miejscu, co jest raczej nierealne. Dlatego u mnie problemem jest po prostu, bieda, brak możliwośći, z uwagi na brak szczęścia w życiu. Jest to bardzo smutna perspektywa, ale to jest realne życie.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez djkocyk 15 gru 2012, 17:20
Bonus napisał(a): Mi wielu ludzi mówi, że: że jestem miły, grzeczny, kulturalny, pracowity, mam ładną urodę i możnaby powiedzieć, że niczego mi nie brakuje, jako u człowieka...że są to dobre walory, a jednak to kobietom nie wystarcza. Bo takie kobiety chciałyby mieć wszystko na jednym miejscu, co jest raczej nierealne. Dlatego u mnie problemem jest po prostu, bieda, brak możliwośći, z uwagi na brak szczęścia w życiu. Jest to bardzo smutna perspektywa, ale to jest realne życie.

Jakbym czytał o sobie... Nic dodać nic ująć.

przez Bonus 15 gru 2012, 17:42
Dla mnie jest to dziwne, że inni ludzie tak łatwo wchodzą w zwiazki, nie szukając za bardzo tych zwiazków, a tacy ludzie, którzy nie mają do tego szczęścia, nie byli nigdy w zwiazku? Jak to się dzieje i jak to wytłumaczyć...Nic nie dzieje się bez przyczyny, każda decyzja, każdy krok składa się z wielu czynników. Coś musi za tym być, że tacy, a nie inni ludzie na "coś" się decydują. Wszystko ma swój powód.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez depresyjny86 15 gru 2012, 17:43
mówi, że: że jestem miły, grzeczny, kulturalny, p

<beeeeeeeeee> I już odpadasz :)
:)

przez silence_sadness 15 gru 2012, 17:53
Bonus napisał(a):Dla mnie jest to dziwne, że inni ludzie tak łatwo wchodzą w zwiazki, nie szukając za bardzo tych zwiazków, a tacy ludzie, którzy nie mają do tego szczęścia, nie byli nigdy w zwiazku? Jak to się dzieje i jak to wytłumaczyć...Nic nie dzieje się bez przyczyny, każda decyzja, każdy krok składa się z wielu czynników. Coś musi za tym być, że tacy, a nie inni ludzie na "coś" się decydują. Wszystko ma swój powód.

Hmm... A pomyślałeś o tym ,że takie osoby , które pragnął związku podświadomie robią wszystko aby takiego związku nie stworzyć?? :shock:

Ilu z Was pisze.. "chciałbym itp.."
Ale tak naprawdę co robicie?? Marudzicie, narzekacie , i obwiniacie "wszystko" i "wszystkich" za taki los a nie inny.. <oczywiście nie wszyscy>
U Was wszystko kończy się na rozmyślaniu.. Trzeba jeszcze pomyśleć o działaniu i zacząć to robić..
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez djkocyk 15 gru 2012, 17:59
silence_sadness napisał(a):
Bonus napisał(a):Dla mnie jest to dziwne, że inni ludzie tak łatwo wchodzą w zwiazki, nie szukając za bardzo tych zwiazków, a tacy ludzie, którzy nie mają do tego szczęścia, nie byli nigdy w zwiazku? Jak to się dzieje i jak to wytłumaczyć...Nic nie dzieje się bez przyczyny, każda decyzja, każdy krok składa się z wielu czynników. Coś musi za tym być, że tacy, a nie inni ludzie na "coś" się decydują. Wszystko ma swój powód.

Hmm... A pomyślałeś o tym ,że takie osoby , które pragnął związku podświadomie robią wszystko aby takiego związku nie stworzyć?? :shock:

Ilu z Was pisze.. "chciałbym itp.."
Ale tak naprawdę co robicie?? Marudzicie, narzekacie , i obwiniacie "wszystko" i "wszystkich" za taki los a nie inny.. <oczywiście nie wszyscy>
U Was wszystko kończy się na rozmyślaniu.. Trzeba jeszcze pomyśleć o działaniu i zacząć to robić..

Ja podejmowałem działania wielokrotnie - bez rezultatu. Mój "rekord" to dwie randki po których dziewczyna stwierdziła, że "jestem ok i każda dziewczyna na pewno dobrze się czuje w moim towarzystwie ale ona to na razie nie chce się z nikim spotykać".

Sortuj wg