Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez *Wiola* 14 gru 2012, 21:38
*Monika*, Mówisz ,że blachara może je pomylić? :mrgreen:
Moderator

przez Candy14 14 gru 2012, 21:45
*Wiola*, a co sie dziwisz... za to w malym paluszku ma marki najdrozszych samochodow ha! :mrgreen:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez *Monika* 14 gru 2012, 21:48
*Wiola* napisał(a):*Monika*, Mówisz ,że blachara może je pomylić? :mrgreen:

Myślisz, że nie ma bystrzejszych blachar?
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wacekk 14 gru 2012, 21:56
dziwny watek

ale napisze o pani, która wizualnie bardzo mi się podoba-Małgorzata Rozenek, często zatrzymuje na niej wzrok oglądając gazety, bo programów o sprzątaniu nigdy oglądał nie będę

jest tu temat-kobiety, które podobają się facetom?

faceci są wzrokowcami i cycki na wierzchu działają, jeśli ma się co pokazać, choć napewno nie są najwaźniejsze

przez Arhol 14 gru 2012, 22:27
Obrazek
Ten obrazek,przynajmniej w moim wypadku mówi prawdę (jeżeli chodzi stricte o wygląd) :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez *Monika* 14 gru 2012, 22:30
Saiga, :D
Obrazek
Główny Moderator

przez Pieprz 14 gru 2012, 22:31
Saiga napisał(a):Obrazek
Ten obrazek,przynajmniej w moim wypadku mówi prawdę (jeżeli chodzi stricte o wygląd) :mrgreen:

o mnie też, a jednak udało mi się trafić na super laskę którą oczarowałem swoją osobowośćią
Everything you do, think, or say
is in the pill you took today.
Król Balu

przez girl anachronism 15 gru 2012, 14:02
beladin napisał(a):Pewnie. Taka niezaradnośc u 30latka jest nawet urocza :D No i takiego można sobie wychować po swojemu.

Dla mnie nie jest urocza. A wychowanie to zadanie jego rodziców, nie moje. Wychowywanie faceta przez partnerkę to jakaś patologia.
wild hearts can't be broken.

F31

przez Bonus 15 gru 2012, 16:33
Dla mnie nie ma nic w tym dziwnego, że niektórzy faceci nie byli nigdy w związku i nie mieli seksu. Dziwią się temu tylko te osoby, które tego nie rozumieją. Ja akurat w związku nigdy nie byłem, natomiast miałem kontakty z kobietami, miałem seks z koleżanką. Prawiczkiem już nie jestem, ale to był tylko jednorazowy seks i to dawno temu. Od tamtej pory żadnego seksu nie mam i nie szukam go "na siłę". Po prostu, komuś tak się układa życie, że nie udaje się związek i nie ma też seksu.

-- 15 gru 2012, 15:47 --

W moim przypadku było tak, że ja jeszcze nigdy nie trafiłem na taką kobietę, której zależałoby na poważnym związku i w ogóle związku. Przeważnie były to normalne znajomośći na zasadzie: koleżeństwa i tylko tyle. Poza tym ja wyczuwałem, że tym kobietom na niczym więcej nie zależy, a niektóre powiedziały mi wprost; że one nie chcą związku. Myślę, że problemem w tym przypadku jest marny status społeczny takich facetów. No bo raczej kobiety (przynajmniej niektóre) nie są zainteresowane biednymi facetami, którzy nie byliby w stanie zapewnić wygodnego życia tym kobietom. Wiadomo jak jest, każdy oczekuje czegoś w zamian, będąc w związku, każdy chce mieć jakąś korzyść. Samo przebywanie w "biednym zwiazku", raczej niewiele daje, bo nikt sie nie naje samym związkiem. A ile jest przecież takich związków tylko dla korzyści materialnych? Tam chodzi tylko o pieniądze.

-- 15 gru 2012, 15:57 --

Ale jest też druga sprawa: brak powodzenia u płci przeciwnej, brzydki wygląd, nieodpowiedni charakter, przeszkody, które nie pozwalają na stworzenie zwiazku. Mi wielu ludzi mówi, że: że jestem miły, grzeczny, kulturalny, pracowity, mam ładną urodę i możnaby powiedzieć, że niczego mi nie brakuje, jako u człowieka...że są to dobre walory, a jednak to kobietom nie wystarcza. Bo takie kobiety chciałyby mieć wszystko na jednym miejscu, co jest raczej nierealne. Dlatego u mnie problemem jest po prostu, bieda, brak możliwośći, z uwagi na brak szczęścia w życiu. Jest to bardzo smutna perspektywa, ale to jest realne życie.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez djkocyk 15 gru 2012, 17:20
Bonus napisał(a): Mi wielu ludzi mówi, że: że jestem miły, grzeczny, kulturalny, pracowity, mam ładną urodę i możnaby powiedzieć, że niczego mi nie brakuje, jako u człowieka...że są to dobre walory, a jednak to kobietom nie wystarcza. Bo takie kobiety chciałyby mieć wszystko na jednym miejscu, co jest raczej nierealne. Dlatego u mnie problemem jest po prostu, bieda, brak możliwośći, z uwagi na brak szczęścia w życiu. Jest to bardzo smutna perspektywa, ale to jest realne życie.

Jakbym czytał o sobie... Nic dodać nic ująć.

przez Bonus 15 gru 2012, 17:42
Dla mnie jest to dziwne, że inni ludzie tak łatwo wchodzą w zwiazki, nie szukając za bardzo tych zwiazków, a tacy ludzie, którzy nie mają do tego szczęścia, nie byli nigdy w zwiazku? Jak to się dzieje i jak to wytłumaczyć...Nic nie dzieje się bez przyczyny, każda decyzja, każdy krok składa się z wielu czynników. Coś musi za tym być, że tacy, a nie inni ludzie na "coś" się decydują. Wszystko ma swój powód.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez depresyjny86 15 gru 2012, 17:43
mówi, że: że jestem miły, grzeczny, kulturalny, p

<beeeeeeeeee> I już odpadasz :)
:)

przez silence_sadness 15 gru 2012, 17:53
Bonus napisał(a):Dla mnie jest to dziwne, że inni ludzie tak łatwo wchodzą w zwiazki, nie szukając za bardzo tych zwiazków, a tacy ludzie, którzy nie mają do tego szczęścia, nie byli nigdy w zwiazku? Jak to się dzieje i jak to wytłumaczyć...Nic nie dzieje się bez przyczyny, każda decyzja, każdy krok składa się z wielu czynników. Coś musi za tym być, że tacy, a nie inni ludzie na "coś" się decydują. Wszystko ma swój powód.

Hmm... A pomyślałeś o tym ,że takie osoby , które pragnął związku podświadomie robią wszystko aby takiego związku nie stworzyć?? :shock:

Ilu z Was pisze.. "chciałbym itp.."
Ale tak naprawdę co robicie?? Marudzicie, narzekacie , i obwiniacie "wszystko" i "wszystkich" za taki los a nie inny.. <oczywiście nie wszyscy>
U Was wszystko kończy się na rozmyślaniu.. Trzeba jeszcze pomyśleć o działaniu i zacząć to robić..
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez djkocyk 15 gru 2012, 17:59
silence_sadness napisał(a):
Bonus napisał(a):Dla mnie jest to dziwne, że inni ludzie tak łatwo wchodzą w zwiazki, nie szukając za bardzo tych zwiazków, a tacy ludzie, którzy nie mają do tego szczęścia, nie byli nigdy w zwiazku? Jak to się dzieje i jak to wytłumaczyć...Nic nie dzieje się bez przyczyny, każda decyzja, każdy krok składa się z wielu czynników. Coś musi za tym być, że tacy, a nie inni ludzie na "coś" się decydują. Wszystko ma swój powód.

Hmm... A pomyślałeś o tym ,że takie osoby , które pragnął związku podświadomie robią wszystko aby takiego związku nie stworzyć?? :shock:

Ilu z Was pisze.. "chciałbym itp.."
Ale tak naprawdę co robicie?? Marudzicie, narzekacie , i obwiniacie "wszystko" i "wszystkich" za taki los a nie inny.. <oczywiście nie wszyscy>
U Was wszystko kończy się na rozmyślaniu.. Trzeba jeszcze pomyśleć o działaniu i zacząć to robić..

Ja podejmowałem działania wielokrotnie - bez rezultatu. Mój "rekord" to dwie randki po których dziewczyna stwierdziła, że "jestem ok i każda dziewczyna na pewno dobrze się czuje w moim towarzystwie ale ona to na razie nie chce się z nikim spotykać".

Sortuj wg