Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez carlosbueno 04 kwi 2012, 16:09
ajajaj89 tyż prawda co piszesz. W niektórych kulturach pierwotnych ale i nie tylko młodzieniec jest wręcz przymuszany do inicjacji seksualnej bo tylko wtedy może nabrać pewności niezbędnej do bycia prawdziwym mężczyzną. Oczywiście należy zachować rozwagę przesadna instrumentalizacja seksu, zbyt duża ilość partnerek też nie jest zbyt zdrowe choć dla faceta na pewno lepsze niż frustracje związane z niezaspokojeniem seksualnym i byciem prawiczkiem.
Największy Forumowy Maruda

przez bittersweet 04 kwi 2012, 16:12
carlosbueno,

zgadzam się z Tobą...byc może jestem mało romantyczna albo cyniczna... po prostu uważam, ze sex wymaga praktyki i określonych umiejętności... ćwiczenie czyni mistrza ;) chyba że ktoś ma wrodzony talent :mrgreen: ...Uczucia nie zastąpią doświadczenia... ale tez sex bez uczucia jest niewiele warty... skomplikowane to wszystko .... a zresztą to materia tak rozległa i delikatna, ze każdy może mieć inne potrzeby i opinie.. i to jest piękne :P
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez carlosbueno 04 kwi 2012, 16:22
Cudak mi nawet nie chodziło o doświadczenie czysto seksualne ale ogólnie o doświadczenie bycia z kobietą, z drugą osobą na płaszczyźnie emocjonalnej. Im później to zaczynamy tym chyba trudniej zwłaszcza jak partner jest dużo bardziej doświadczony i ma jakieś porównanie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bittersweet 04 kwi 2012, 16:34
carlosbueno napisał(a):Cudak
Im później to zaczynamy tym chyba trudniej zwłaszcza jak partner jest dużo bardziej doświadczony i ma jakieś porównanie.

Im później tym trudniej zgadzam się... no bo możesz czuć sie gorzej ze jestes bardziej do tyłu niz inni w Twoim wieku... ale jak partner jest doświadczony to chyba dobrze, od niego się przecież uczysz wielu rzeczy :D na każdej płaszczyźnie
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez refren 04 kwi 2012, 16:57
To czy facet jest prawiczkiem czy nie, nie ma według mnie znaczenia, jeśli chodzi o nawiązanie znajomości. Tego nie widać na etapie podrywania, randki nie zaczynają się w łóżku tylko w kinie, kafejkach itp. Ważne jest zachowanie drugiej osoby, urok osobisty, osobowość. Moim zdaniem zwalanie braku powodzenia na brak doświadczenia seksualnego to wymówka dla tych, którym nie chce się starać. Bo czytając panów w tym wątku mam wrażenie, że to klub tych, którym się nie chce. Może wierzycie, że istnieje magiczny guziczek w kobiecie, że jak go naciśniecie, to oszaleje na Waszym punkcie. Punkt gie - jak gotowość. Natychmiastowa, hi hi. Nie tędy droga.
refren

przez Sorrow 04 kwi 2012, 18:07
refren napisał(a):To czy facet jest prawiczkiem czy nie, nie ma według mnie znaczenia, jeśli chodzi o nawiązanie znajomości. Tego nie widać na etapie podrywania, randki nie zaczynają się w łóżku tylko w kinie, kafejkach itp. Ważne jest zachowanie drugiej osoby, urok osobisty, osobowość. Moim zdaniem zwalanie braku powodzenia na brak doświadczenia seksualnego to wymówka dla tych, którym nie chce się starać. Bo czytając panów w tym wątku mam wrażenie, że to klub tych, którym się nie chce. Może wierzycie, że istnieje magiczny guziczek w kobiecie, że jak go naciśniecie, to oszaleje na Waszym punkcie. Punkt gie - jak gotowość. Natychmiastowa, hi hi. Nie tędy droga.

Tzn. w jaki sposób się starać? O co?

przez refren 04 kwi 2012, 18:32
Wrzuć sobie w google "jak poderwać kobietę" "jak zrobić wrażenie na kobiecie" czy coś w ten deseń i poszukaj czegoś z sensem.
refren

przez Dariusz_wawa 04 kwi 2012, 18:40
A ja powiem tak. Każdy ma szansę i młody i starszy tylko trzeba ruszyć tyłki i wyjść z domu. Miłość można znaleźć wszędzie ( w sklepie , tramwaju , pociągu,itp). Na pewno nikt nie znajdzie jej siedząc cały czas przy komputerze. :D
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

przez carlosbueno 04 kwi 2012, 18:46
Niektórym łatwiej znaleźć przy komputerze jak w realu np. mi, bo boje się zagadywać do nieznanych ludzi( na trzeźwo) a znajomych mam b. mało i wstydzę się siebie.

przez Dariusz_wawa 04 kwi 2012, 18:47
carlosbueno napisał(a):Niektórym łatwiej znaleźć przy komputerze jak w realu np. mi, bo boje się zagadywać do nieznanych ludzi( na trzeźwo) a znajomych mam b. mało i wstydzę się siebie.

Przy komputerze to tak jak smakować cukierka przez papierek :D
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

przez carlosbueno 04 kwi 2012, 18:52
ja mówię o zapoznawaniu przez internet później można spotkać się w realu przecież. Internet jest dobrą propozycją dla nieśmiałych, introwertyków którzy nie są w stanie zapoznać kogoś tak po prostu na ulicy czy tramwaju.

przez uspiony2 04 kwi 2012, 19:22
Dariusz_wawa napisał(a):A ja powiem tak. Każdy ma szansę i młody i starszy tylko trzeba ruszyć tyłki i wyjść z domu. Miłość można znaleźć wszędzie ( w sklepie , tramwaju , pociągu,itp). Na pewno nikt nie znajdzie jej siedząc cały czas przy komputerze. :D

To prawda, ale czasami nie da się jej "znaleźć" mimo przebywania między ludźmi. Mówię to z własnego opisu. Dookoła mnie dużo dziewczyn, ale nie potrafię się do żadnej odezwać.

przez shinobi 04 kwi 2012, 19:26
Kiya napisał(a):ajajaj89, to powiedzenie jest prawdziwe, ale dotyczy osób bardziej... przeciętnych. Takich, którzy mają znajomych w pracy/szkole, wychodzą gdzieś czasem, poznają znajomych-znajomych... Jak ktoś siedzi w domu to może poznać co najwyżej listonosza :roll:

Ty to akurat czekaj na klienta, który spyta: "O której pani dzisiaj kończy?" ;)

przez *Wiola* 04 kwi 2012, 20:36
shinobi napisał(a):
Kiya napisał(a):ajajaj89, to powiedzenie jest prawdziwe, ale dotyczy osób bardziej... przeciętnych. Takich, którzy mają znajomych w pracy/szkole, wychodzą gdzieś czasem, poznają znajomych-znajomych... Jak ktoś siedzi w domu to może poznać co najwyżej listonosza :roll:

Ty to akurat czekaj na klienta, który spyta: "O której pani dzisiaj kończy?" ;)

Zważywszy na charakter sklepu w którym Kiya pracuję, nie jest to dobry pomysł ;)
Trafiają tam faceci , którzy kupują coś swoim kobietom - czyli zajęci, a jeśli się trafi taki , który chce tam kupić coś dla siebie , to będzie ciężki "przypadek" i zdecydowanie go nie polecam :mrgreen:
Moderator

Sortuj wg