Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Antimatter 02 lip 2016, 15:42
To co sie frustrujesz z powodu braku seksu i po co obrazasz kobiety, skoro to rzekomo z powodu takiego Twojego swiatopogladu? Skoro to z wyboru - po co sie tak nakrecasz? Co Cie tu tak denerwuje? Chcesz w koncu byc "tacy jak oni" czy marzysz o tej jednej? Wiesz, ze to sie wyklucza, prawda? Co to za przyjemnosc zmieniac kogos co chwile tez nie rozumiem, mitologizujesz ten seks, nadajesz temu range niewyobrazalna, stawiasz na piedestale i nakrecasz sie, w mojej opinii zreszta kompletnie bez sensu.

Oczywiscie musisz miec tez te swiadomosc, ze im bedziesz starszy tym szansa na spotkanie kobiety, ktora nikogo nie miala bedzie coraz blizsza zeru. Moze pora zrewidowac podejscie, zaczac prace nad soba, zaczac smielej wychodzic ze strefy komfortu, albo, jak to ujales, nadal oczekiwac dziewictwa (co swoja droga brzmi dosc slabo pod wzgledem samej retoryki :) ) i denerwowac sie na swiat. Ode mnie wiec dwie, wg mnie calkiem znakomite rady - walcz o siebie i docen kobiety, to naprawde swietne stworzenia :)

przez Michellea 02 lip 2016, 15:49
Lonley Paladin napisał(a):
To chciałbyś mieć jedną, oddaną kobietę czy jak najwięcej nie-ważne-jakich?

Chciałbym mieć jedną oddaną kobietę ale najpierw chciałbym zobaczyć jak to jest z kimś innym uprawiać seks. Jaka to by była dla mnie sprawiedliwość gdyby ta "oddana" kobieta wcześniej by miała iluś tam partnerów a ja miałbym być z tylko nią do końca życia, jako moją pierwszą kobietą ?(owszem gdyby sama była dziewicą to i owszem wtedy to by miało dla mnie sens)

:shock:
Związek i miłość to nie jest rozliczanie się z tego, kto ilu miał partnerów.

A jeżeli chodzi o pieniądze to wybacz ale która kobieta związała by się z bezrobotnym czy kimś kto dostaje 800 zł co miesiąc(nie wiem może ktoś kto ma 20 cm na 15cm to może taki ma szanse)? Nie stać mnie na restauracje i wyjazdy. I nic nie pisałem o pogardzaniu na lecenie na kasę, bo to można jakoś logicznie zrozumieć.

Naprawdę sądzisz, że kobiety wymagają randek w drogich restauracjach i wyjazdów do Paryża?

Tak to jest moje marzenie od dziecka. Żeby stworzyć taki związek, żebyśmy byli dla siebie pierwszymi i ostatnimi. Nie zostanę do końca życia z jedną kobietą która już kogoś miała (zresztą o czym tu mówimy na razie ani jednej nie widać na horyzoncie)

:shock:
Jesteś drugim take'iem.
Jestem katoliczką i potrafię docenić wartość dziewictwa, ale skreślanie nie-dziewic czy "wycenianie" ich na mniej wartościowe niż dziewice to strasznie przedmiotowe traktowanie. Niegodne katolika, swoją drogą.

Przecież ludzie co tydzień zmieniają partnerów, mają kilkanaście partnerów na liczniku. Dlaczego ja mam mieć tylko jedn kobietę nie dziewicę do końca? Też chce być taki jak oni przynajmniej w ułamku. I pewnie ty też nie miałaś jednego partnera a 3, 4, 5 czy 8. Więc nie wiesz jak się czuje.

Czyli jednak chciałbyś mieć więcej niż jedną kobietę.

przez Lonley Paladin 02 lip 2016, 15:49
Wierze całym sercem że są jeszcze kobiety nawet po 30 dziewice. Bo skoro jest tylu panów prawiczków to i kobiet musi być prawda? I dalej wierze że taką osobę spotkam. I z taka osobą mógłbym spędzić resztę życia. A jeżeli nie znajdę takiej osoby to przynajmniej z dwoma odbyć stosunek i będę mógł spokojnie umrzeć. To jest mój cel i moje marzenie. I wiem że nie zrozumiecie mnie bo same miałyście iluś tam partnerów więc nie ma sensu przekonywać się wzajemnie do swoich racji, bo to tak jak rozmowa zagorzłego katola z ateistą. Jeszcze jest prostytutka jako półśrodek więc jakieś rozwiązanie na chwile obecną jest.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Michellea 02 lip 2016, 16:29
Lonley Paladin napisał(a):Wierze całym sercem że są jeszcze kobiety nawet po 30 dziewice. Bo skoro jest tylu panów prawiczków to i kobiet musi być prawda? I dalej wierze że taką osobę spotkam. I z taka osobą mógłbym spędzić resztę życia.

Na pewno są. Tylko jak chcesz to weryfikować? Na pierwszej randce zapytasz "Jesteś dziewicą?"?

I wiem że nie zrozumiecie mnie bo same miałyście iluś tam partnerów więc nie ma sensu przekonywać się wzajemnie do swoich racji, bo to tak jak rozmowa zagorzłego katola z ateistą.

Generalizacja. Po pierwsze nie każdy miał tu masę partnerów (a niektórzy nawet nikogo), po drugie błędnie zakładasz, że ktoś z innym poglądem na daną sprawę Cię nie zrozumie. Niezgadzanie się nie równa się niezrozumieniu.

przez Ḍryāgan 02 lip 2016, 16:29
Lonley Paladin, Ty z jednej strony chcesz związku ze świętą, z drugiej nie przeszkadzałoby Ci przelecieć pierwszą lepszą, która zechciałaby Cię pozbawić prawictwa. Chyba już wolę zagorzałych katoli niz takie nie wiadomo co. Powiem tak, dla mnie jakaś głupia błona dziewicza nie stanowi o wartości kobiety (zresztą seks z dziewicą jest przereklamowany, człowiek się napracuje a przyjemności z tego niewiele)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez Arhol 02 lip 2016, 16:33
Lonley Paladin, A co Ty kuźwa smok wawelski jesteś, że musisz dziewicę skonsumować?

Obrazek
Trochę widzę tu sprzeczności na zasadzie kali może mieć,ale inna kali nie może lub nie powinna mieć :pirate: .

Psze państwa,prosiłbym też o spuszczenie z tonu i z krzyża jak kogoś mjotają nerwy za bardzo.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez joha 02 lip 2016, 16:49
boleQ napisał(a):NN4V, jesteś wyjątkowym kretynem, byłoby świetnie jakbyś przestał już pisać na tym forum bo tych twoich "mądrości" nie da sie już czytać

W jednym z wątków przyznał się, że z tego konta korzysta wspólnie ze swoją kobietą. Zagadka tygodnia: które z nich jest tym gorszym pismakiem? :D

Lonley Paladin , tak na marginesie, drogi kolego (piszę tak, bo łączę się z Tobą w bólu i rozumiem Twoje rozterki), zauważ jak wiele agresji i niezrozumienia wzbudza chęć związania się z dziewicą. Wszystkie dewiacje są akceptowane, wszelkie homotrasgenderoquerry i inne takie, wszelkie rodzaje seksu, bo to nasza prywatna sprawa, czy lubimy tak, owak, z tym, tamtym, tamtą, wszystkimi jednocześnie albo po kolei. Ale jeśli powiesz, że jesteś prawiczkiem i chcesz związać się z dziewicą, budzisz agresję jakbyś był wariatem czy innym zboczeńcem. Tak jakby chęć wejścia w związek z dziewicą była czymś bardziej wulgarnym, bardziej niesmacznym niż seks analny... Ciekawe, nieprawdaż? :smile: Jestem przekonany, że gdybyś napisał, że jesteś prawiczkiem ale gejem i szukasz innego geja ale również prawiczka, zostałbyś dużo lepiej potraktowany.
joha

przez Reynevan 02 lip 2016, 16:55
joha napisał(a):W jednym z wątków przyznał się, że z tego konta korzysta wspólnie ze swoją kobietą. Zagadka tygodnia: które z nich jest tym gorszym pismakiem? :D

Obrazek
Reynevan

przez Ḍryāgan 02 lip 2016, 16:55
joha, chyba nie rozumiesz o co chodzi - dziewice wcale nie są gorsze, ale kobiety, które już miały partnerów też nie są gorsze. Co to w ogóle za kategoryzowanie na lepszych i gorszych? To wzbudza mój sprzeciw i tylko to
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez Reynevan 02 lip 2016, 16:58
Arhol napisał(a):Trochę widzę tu sprzeczności na zasadzie kali może mieć,ale inna kali nie może lub nie powinna mieć :pirate: .

Ciebie jeszcze to dziwi?
Reynevan

przez joha 02 lip 2016, 17:13
Ḍryāgan napisał(a):joha, chyba nie rozumiesz o co chodzi - dziewice wcale nie są gorsze, ale kobiety, które już miały partnerów też nie są gorsze. Co to w ogóle za kategoryzowanie na lepszych i gorszych? To wzbudza mój sprzeciw i tylko to

Doskonale rozumiem o co chodzi. Mowa o preferencjach seksualnych. Lonley Paladin jest osobą, którego pociągają dziewczyny, które nie miały jeszcze partnera. Dla jednych ludzi ma to znaczenie, dla innych nie ma. No właśnie, bo to tylko kwestia preferencji.
Jeśli wolisz jedną opcję od drugiej, to ta druga jest "gorsza" od pierwszej. Jeśli preferujesz dziewczyny szczupłe, albo nawet bardzo chude, wręcz kościste (dlaczego nie, załóżmy że masz taki gust i nikomu nic do tego) to dziewczyny "puszyste", czyli grube, będą tą "gorszą" opcją.
Każdemu wolno oceniać innych ludzi pod kątem własnych preferencji seksualnych, bo to są nasze pragnienia, to jest nasza erotyka, nasz gust, nasze poczucie estetyki, nasza przyjemność z obcowania z takimi ludźmi.
I nikomu nic do tego!
joha

przez Ḍryāgan 02 lip 2016, 17:17
joha, Pociąg do dziewic uważasz za rodzaj preferencji seksualnych??? ale jak wiadomo kobieta pozostaje dziewicą do pierwszego razu, a potem co? Dziewczyna na jedną noc a potem następna dziewica?

przez Michellea 02 lip 2016, 17:20
Lonley Paladin jest osobą, którego pociągają dziewczyny, które nie miały jeszcze partnera. Dla jednych ludzi ma to znaczenie, dla innych nie ma. No właśnie, bo to tylko kwestia preferencji.

Nie. To wynik błędnego rozumienia normy moralnej w kontekście jego wiary. Przewartościowanie dziewictwa przy jednoczesnym pominięciu tego, co najważniejsze - wartości kobiety jako osoby i człowieka.

przez Carica Milica 02 lip 2016, 17:22
Chyba pójdę zrobić popcorn. :D
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Sortuj wg