Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Doberman 03 sie 2014, 16:38
Widzę że pierwsi do wyśmiewania osób wypowiadających się w tym temacie, są ci, którzy są obecnie w szczęśliwym związku. Godna pożałowania postawa.
Doberman

przez Bonus 03 sie 2014, 16:38
A pisząc coś od siebie, to, jakoś los dla mnie nie był i nie jest dobry w tych sprawach. Nie wiem, dlaczego los tak chce? On chyba, wcale nie chce dla mnie dobrze...?
Chyba trzeba ten fakt zaakceptować, bo nie da się inaczej. Z drugiej strony, nie chcę niczego robić z przymusu, siłą, tylko z dobrej woli. Mnie tej woli nie jest brak, ale komuś innemu już tak.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez dar 03 sie 2014, 16:45
inspektor_erektor napisał(a):
tosia_j napisał(a):co jest zlego w byciu meska kolezanka?

to, że jest sie męską koleżanką.

Tutaj się nie zgodzę z założeniem, że jak ma się koleżankę to się z nią nie uprawia seksu. Spotkałem się z zachowaniami kobiet które chciały seksu od swojego męskiego kolegi/przyjaciela. Panowie jeśli macie nadal problemy ze znalezieniem partnerki do seksu wariant bycia przyjacielem jakiejś panienki bardzo sprzyja! I nie trzeba być w żadnym związku/miłości i innych pierdołach bo nieraz to tylko o "przyjacielski seks" chodzi.
Ostatnio edytowano 03 sie 2014, 16:48 przez dar, łącznie edytowano 1 raz
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Bonus 03 sie 2014, 16:46
Jak nie będzie dobrej woli z obu stron, żadnej ugody, porozumienia, to nie da się z kimś mieć dobre, bliskie relacje. Inaczej to nie działa, niestety...
Wystarczy, że ktoś będzie miał inne oczekiwania, będą pewne przeszkody i już nie stworzy się z kimś bliskich relacji, już nie mówiąc o "byciu z kimś". Jeżeli ktoś ma takie przeszkody (a wielu ludzi tak ma), to los wtedy nie jest dla kogoś dobry. Ja tak, właśnie mam i nie rozumiem takiego, głupiego losu...Człowiek wcale na to nie zasłużył sobie, a los i tak jest głupi.

przez ( Dean )^2 03 sie 2014, 16:51
A pisząc coś od siebie, to, jakoś los dla mnie nie był i nie jest dobry w tych sprawach. Nie wiem, dlaczego los tak chce? On chyba, wcale nie chce dla mnie dobrze...?
Chyba trzeba ten fakt zaakceptować, bo nie da się inaczej. Z drugiej strony, nie chcę niczego robić z przymusu, siłą, tylko z dobrej woli. Mnie tej woli nie jest brak, ale komuś innemu już tak.

Mam identyczne myśli często,ale czy to na prawdę wina losu??Warunki mam trochę nie sprzyjające<bieda,wiocha,patologiczna rodzina> ale gdybym inaczej się zachowywał to już bym to przezwycieżył i nie byłbym taki samotny.Może najwyzszy czas wziąć trochę odpowiedzialności za to wszystko,może to pomoże się zmienić..?
Tutaj się nie zgodzę z założeniem, że jak ma się koleżankę to się z nią nie uprawia seksu. Spotkałem się z zachowaniami kobiet które chciały seksu od swojego męskiego kolegi/przyjaciela. Panowie jeśli macie nadal problemy ze znalezieniem partnerki do seksu wariant bycia przyjacielem jakiejś panienki bardzo sprzyja! I nie trzeba być w żadnym związku/miłości i innych pierdołach bo nieraz to tylko o "przyjacielski seks" chodzi.

To mój tekst o męskiej koleżance więc odpowiem.Po prostu zdaje mi się że taka relacja to trochę patologia,a ja mam już dość patologii i skomplikowania w moim życiu,wolałbym coś zdrowego i normalnego...
Najgorszy jest wiatr.

przez carlosbueno 03 sie 2014, 16:52
Ja tam chetnie rozmawiam na takie tematy albo o nich słucham, bo przynajmniej moge sie czegos nauczyc. Co do Twoich rodzicieli Carlosie ich wspolna płaszczyzna to zapewne dom i wychowanie dzieci/wnuków, wiec łączy ich duzo.

Moi rodzice nie mają wnuków choć 3 dzieci spłodzili a ich średnia arytmetyczna wieku to ponad 70 lat i wiem że przynajmniej matce to bardzo doskwiera bo w jej wieku to już często prababciami są a tu nic. ;) A najbardziej mnie to dziwi że moja matka ma wielka nadzieję że o ja będę ojcem jej wnuków choć mam 34 lata i nigdy nie miałem dziewczyny, nie wiem na jakiej podstawie dochodzi do takich konkluzji i dlaczego uważa to że jej nigdy nie miałem za coś stosunkowo normalnego i mówi że mam czas a przecież to normalne nie jest.
Największy Forumowy Maruda

przez dar 03 sie 2014, 16:56
( Dean )^2 napisał(a):To mój tekst o męskiej koleżance więc odpowiem.Po prostu zdaje mi się że taka relacja to trochę patologia,a ja mam już dość patologii i skomplikowania w moim życiu,wolałbym coś zdrowego i normalnego...
[/quote]

Można uważać że zachowania tego typu są w pewien sposób patologiczne to wszystko jest zależne od poglądów danych osób ale widzę, że w temacie niektóre osoby poszukują rad jak znaleźć partnerkę do seksu więc dlatego o tym napisałem.
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez carlosbueno 03 sie 2014, 16:58
Spotkałem się z zachowaniami kobiet które chciały seksu od swojego męskiego kolegi/przyjaciela. Panowie jeśli macie nadal problemy ze znalezieniem partnerki do seksu wariant bycia przyjacielem jakiejś panienki bardzo sprzyja! I nie trzeba być w żadnym związku/miłości i innych pierdołach bo nieraz to tylko o "przyjacielski seks" chodzi.
Myślę że wiekowym prawiczkom taki układ może nie odpowiadać przynajmniej na dłuższa metę bo raz kobieta wówczas oczekuje niezłego dupczenia a nie koniecznie taki niedoświadczony może jej to zapewnić a dwa wiekowe prawiczki żyją zwykle w iluzji wielkiej miłości która zmieni ich życie i taki układ pasować nie może. No ale nie przekreślałbym z góry czegoś takiego.
Największy Forumowy Maruda

przez mark123 03 sie 2014, 16:59
carlosbueno napisał(a): A najbardziej mnie to dziwi że moja matka ma wielka nadzieję że o ja będę ojcem jej wnuków choć mam 34 lata i nigdy nie miałem dziewczyny, nie wiem na jakiej podstawie dochodzi do takich konkluzji i dlaczego uważa to że jej nigdy nie miałem za coś stosunkowo normalnego i mówi że mam czas a przecież to normalne nie jest.

U mnie matka to nie wiem, ale ojciec jest chyba pewien, że kiedyś będę mieć żonę i dzieci.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez zmęczona_wszystkim 03 sie 2014, 17:04
Doberman napisał(a):Widzę że pierwsi do wyśmiewania osób wypowiadających się w tym temacie, są ci, którzy są obecnie w szczęśliwym związku. Godna pożałowania postawa.

Eee, wcale nie. Tutaj to własnie niektóre "prawiczki" traktują siebie z okrucieństwem. Raczej widzę tu więcej zarzutów pod adresem kobiet,a nie krytykę prawiczków. a jeśli się zdarza, to często jest to krytyka kobiecych poglądów. Jak kobieta powie, że nie przeszkadza jej, że facet nie ma doświadczenia i że wszystko jest do nadrobienia, to od razu się jej zarzuca kłamstwa i pocieszanie.

przez Aranjani 03 sie 2014, 17:07
zmęczona_wszystkim napisał(a):
Eee, wcale nie. Tutaj to własnie niektóre "prawiczki" traktują siebie z okrucieństwem. Raczej widzę tu więcej zarzutów pod adresem kobiet,a nie krytykę prawiczków. a jeśli się zdarza, to często jest to krytyka kobiecych poglądów. Jak kobieta powie, że nie przeszkadza jej, że facet nie ma doświadczenia i że wszystko jest do nadrobienia, to od razu się jej zarzuca kłamstwa i pocieszanie.

amen :uklon:
Aranjani

przez Bonus 03 sie 2014, 17:21
Chyba większości facetom chodzi o "kobietę do seksu"? Teraz są takie czasy.
Na wszystkich portalach randkowych, pełno facetów szuka kobiet, w celach seksualnych, dla przyjemności. To jest głupie i chore, ale tak jest i ja tego nie zmienię.
Poza tym, nie jeden facet wie o tym, że dużo jest kobiet, które też same się pchają do seksu, oferują seks, czasem też za pieniądze, a faceci to wykorzystują. Jak widzą, że to są lafiryndy, które same są chętne, nie szanują swojej godności, wartości, to co im zależy wykorzystać takie, tylko do seksu? To niestety tak jest, że jak takie kobiety nie będą się same szanowały, nie będą miały własnego zdania, to też nie będą szanowane przez facetów. Ja bym tutaj nie skrytykował tylko tych facetów, ale też i takie kobiety.

przez Michuj 03 sie 2014, 17:23
Bonus napisał(a):Chyba większości facetom chodzi o "kobietę do seksu"? Teraz są takie czasy.
Na wszystkich portalach randkowych, pełno facetów szuka kobiet, w celach seksualnych, dla przyjemności. To jest głupie i chore, ale tak jest i ja tego nie zmienię.
Poza tym, nie jeden facet wie o tym, że dużo jest kobiet, które też same się pchają do seksu, oferują seks, czasem też za pieniądze, a faceci to wykorzystują. Jak widzą, że to są lafiryndy, które same są chętne, nie szanują swojej godności, wartości, to co im zależy wykorzystać takie, tylko do seksu? To niestety tak jest, że jak takie kobiety nie będą się same szanowały, nie będą miały własnego zdania, to też nie będą szanowane przez facetów. Ja bym tutaj nie skrytykował tylko tych facetów, ale też i takie kobiety.

no i? :mrgreen:
Loża szyderców

przez inspektor_erektor 03 sie 2014, 17:24
Bonus, piszesz dzisiaj zaskakująco mądrze :P brałeś jakiś dopalacz na mózg? :P

Sortuj wg