Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Lady Em. 16 maja 2012, 17:31
Candy14, piersi zawsze można zoperować ;)
Marsal2, oj, młodzi byliśmy... :twisted: ale to jakoś tak trafiło, wiedziałam że nie jest chłopakiem tylko na chwilę. I nie żałuję.
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

przez carlosbueno 16 maja 2012, 17:32
Marsal2 napisał(a):
Candy14 napisał(a):no i dlatego jestescie w lepszej sytuacji bo w kazdej chwili mozecie go stracic a cycki nie urosna same

Mam to komentować? Znowu porównujesz dwie rzeczy których się porównywać nie powinno. Co ma rozmiar piersi wspólnego z byciem prawiczkiem, jeżeli chodzi o kompleks? Już napisałem, kompleks spowodowany małym biustem możesz porównywać do kompleksu małego penisa.

Też nie do końca bym porównywał penis i piersi ten pierwszy służy do zaspakajania seksualnego, piersi w dużo mniejszym stopniu to raczej kwestia estetyki. Piersi ich wielkość widać na pierwszy rzut oka to co jest w spodniach dużo mniej z jednej strony lepiej a z drugiej gorzej że partnerka może się rozczarować.
Największy Forumowy Maruda

przez Candy14 16 maja 2012, 17:33
kompleks spowodowany małym biustem możesz porównywać do kompleksu małego penisa.

no to cieszcie sie, ze nie macie malego..
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lady Em. 16 maja 2012, 17:35
Kurczę, przecież mały penis to nie problem chyba? Dla facetów owszem, mają straszne kompleksy i w ogóle, ale żeby zaspokoić kobietę nie potrzeba mieć 25 cm... 8)
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

przez Marsal2 16 maja 2012, 17:36
carlosbueno, no właśnie. Lepszym porównaniem dla kompleksu małych piersi byłby ogromny nos, bardzo odstające duże uszy, deformacja dłoni, czy inne tego pokroju rzeczy.
Jednak zgodzisz się, że kompleksu małych piersi nie powinno się porównywać z kompleksami spowodowanymi kompletnym brakiem doświadczenia w związkach wszelakich?
Marsal2

przez inbvo 16 maja 2012, 17:39
Lady Em. napisał(a):inbvo, niekoniecznie wszystko się komplikuje. Jestem kobietą doświadczoną, w szczęśliwym związku, ale gdybym miała mieć jeszcze innego faceta wolałabym prawiczka ;) To moje osobiste zdanie.
Także chłopaki - nie martwcie się! :D

Dzięki. ;) Jeśli możesz, uzasadnij, czemu prawiczka?

Kłopot tylko w jednym- jak sama napisałaś- czułabyś zazdrość o byłych. Tym bardziej obciąży to prawiczka. I do tego wyobraź sobie presję niedoświadczonego partnera przy doświadczonej kobiecie- aż mi się słabo robi na taką perspektywę...
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Marsal2 16 maja 2012, 17:43
Candy14, ja nie mam z czego się cieszyć...
My, faceci, nie mamy pojęcia jak czuje się kobieta z małym biustem, wy nie wiecie jakie obciążenie psychiczne wywołuje bycie prawiczkiem w takim wieku.
Marsal2

przez Candy14 16 maja 2012, 17:44
I do tego wyobraź sobie presję niedoświadczonego partnera przy doświadczonej kobiecie- aż mi się słabo robi na taką perspektywę...

inbvo, w tym fajne jest to, ze niedoswiadczony partner jest otwarty na sugestie i slucha co do niego mowi doswiadczona partnerka. Wspolnie odkrywaja przyjemnosc z seksu..a jak milo byc nauczycielem :105:
Gdybym miala wybierac takiego ktory przelatywal laski a takiego ktory ma niewielkie doswiadczenie to wybralabym tego drugiego.
Oblatywaczom wydaje sie ,ze sa demonami seksu bo iles tam juz partnerek seksualnych mieli a tak naprawde bywaja ciency, bo zeby byc dobrym kochankiem to trzeba poswiecic czas jednej kobiecie i nauczyc sie jej ciala.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez Marsal2 16 maja 2012, 17:44
inbvo, doskonale Cię rozumiem. Czuję się dokładnie tak samo. A odpowiedz dlaczego prawiczka już podała wcześniej. ;)
Marsal2

przez carlosbueno 16 maja 2012, 17:47
ja jako nastolatek miałem zapadnięta klatką piersiową i w ogóle straszliwie wyglądałem bez ubrania na szczęście później przytyłem i nabrałem masy i problem małych cycków( płaskiej klatki) minął. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

przez Marsal2 16 maja 2012, 17:48
Candy14, teraz mowa była o problemie tego, ze partnerka miała kilku kochanków wcześniej i tego co napisała Lady Em., że myślałaby o tym jak jej facet był wcześniej z inną. Faceci myślą dokładnie tak samo, a w szczególności ci niedoświadczeni. Ja sam miałbym ogromny problem pogodzić się z tym, że moja partnerka miała x kochanków przede mną. A ciężko mi będzie znaleźć dziewicę w moim wieku, albo BARDZO niedoświadczoną kobietę (pierwszy raz kiedyś tam i to w dużej mierze z przypadku).
Marsal2

przez Kiya 16 maja 2012, 17:51
Lady Em. napisał(a):Kurczę, przecież mały penis to nie problem chyba?

To jest problem... Wierz mi... :roll:
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez Candy14 16 maja 2012, 17:57
Marsal2, no to mam wielkie szczescie, ze moj partner takich jazd nie ma i kochankow mi nie wyrzyguje. Ma swiadomosc , ze jest w tej chwili najlepszym jaki moze byc i w zyciu nie zamienilabym go na nikogo innego. A wielkiego doswiadczenia kiedy sie poznalismy nie mial.

przez Marsal2 16 maja 2012, 18:20
Tak, więc jestem dziwadłem i zdechnę sam.
Marsal2

Sortuj wg