Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Akasha 11 maja 2012, 01:09
I ja też. Więcej wiary w siebie;-)

Pierwszy twój problem to rodzina. Nie pójdziesz do psychologa, bo cię wyśmieją? Rodzina w takich sprawach powinna wspierać. Jak tego nie robi, to znaczy, że z nimi nie wszystko jest ok. Na twoim miejscu dążyłabym do usamodzielnienia się i wtedy ich zdanie nie miałoby aż takiego znaczenia. Szczera rozmowa na tematy, które cię dręczą pewnie ich tylko rozłości, bo nie są do czegoś takiego przyzwyczajeni. Całowaniem póki co się nie przejmuj. Mnie tak kiedyś ciotka wjechała na ambicję przy jakimś facecie, że Ola to się nawet jeszcze nie całowała... Żarty sobie znalazła, ech, rodzinka;-)

przez Marsal2 11 maja 2012, 01:10
inbvo, dotrwałem do końca. Pierwsze pytanie, co to za szkoła podstawowa była?! :shock: To jednak moja szkoła to była oaza spokoju. W podstawówce jeszcze nie pili, a palaczy na palcach jednej ręki można było policzyć.
Do psychologa możesz udać się z NFZ.
W reszcie Ci niestety nie pomogę, bo jestem w tej samej sytuacji co Ty. Z tym, że jestem dwa lata starszy.

Akasha, powiadasz trochę perwersji się szykuje? Jakieś pejcze czy coś? :P
Marsal2

przez inbvo 11 maja 2012, 01:17
Marsal2 napisał(a):inbvo co to za szkoła podstawowa była?!

Trochę to niefortunnie napisane - chodziłem od podstawówki do końca gimnazjum do Zespołu szkół. Już w podstawówce nie było kolorowo, ale wyżej opisywane wydarzenia dotyczą głównie czasów gimnazjum.
[edit]

Akasha napisał(a):Całowaniem póki co się nie przejmuj.

Nie tak łatwo się nie przejmować. :/
Wg. mnie to jest problem
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Akasha 11 maja 2012, 01:21
Inbvo, a tak poza tym, to tak jakbym czytała swój życiorys, łącznie z tą podstawówką. Ajć, aż zatęskniłam za tym, jak się miało dobrą pamięć, koncentrację i się łatwo mi uczyło.

Marsal2, chciałbyś. A wepchnę ci ten kisiel... cenzura mi na dokończenie nie pozwala.

-- 11 maja 2012, 01:25 --

Inbvo, wiem, że nie jest łatwo. Zwłaszcza jak ci jeszcze niektórzy nad uszami klapią, że już byś sobie mógł/mogła kogoś znaleźć. To szukanie stało się moją obsesją i trochę życia sobie przez to zmarnowałam.

przez Marsal2 11 maja 2012, 01:28
Akasha, to w co Ty chcesz mi ten kisiel wepchnąć? :shock:

-- 11 maja 2012, 01:30 --

Akasha napisał(a):Zwłaszcza jak ci jeszcze niektórzy nad uszami klapią, że już byś sobie mógł/mogła kogoś znaleźć.

Ja właśnie przez to zacząłem unikać rodzinnych spotkań.
Marsal2

przez Akasha 11 maja 2012, 01:35
Marsal2, w pewien otwór, ale nie gębowy;-)

A teraz mówią: ty stara już jesteś, dzieci powinnaś mieć...

przez Marsal2 11 maja 2012, 01:38
Akasha napisał(a):A teraz mówią: ty stara już jesteś

Każdemu kto użyje takich słów powinnaś strzelić w twarz. Albo zapisz na kartce, jak kiedyś będę w Twojej okolicy to pojeżdżę i osobiście im za te słowa strzele. ;)

Domyślam się, że innych otworów w obrębie głowy nie masz na myśli, więc pozostają jedynie dwa. Jednego z nich cenzura nie cenzuruje, więc... Poważnie byłabyś taka okrutna? :(
Marsal2

przez Akasha 11 maja 2012, 01:42
Marsal2, jeszcze sam mi wypomnisz mój wiek:-D

Za obrazę moich nóg należy ci się jeszcze jakaś kara dodatkowa... Żeby nieogolone były, ale za to, że długie...!?
Ostatnio edytowano 11 maja 2012, 01:47 przez Akasha, łącznie edytowano 2 razy

przez Marsal2 11 maja 2012, 01:44
Akasha, nie przeczę, ale i nie potwierdzam. Jednak ja zrobiłbym to tak, że byś się ucieszyła z komplementu. :P
Marsal2

przez inbvo 11 maja 2012, 01:48
Akasha napisał(a):A teraz mówią: ty stara już jesteś, dzieci powinnaś mieć...

Niektórzy w ogóle nie chcą mieć dzieci.
A gadające ciotki - aż mnie ciarki przechodzą, ale nawet mnie to nie krępuje, zresztą okazji do spotkań z nimi u mnie jest niewiele. Raczej mnie denerwuje takie wchodzenie z butami w cudze życie. Komentarze na rodzinnych uroczystościach z reguły bywają wścibskie i niesympatyczne.

przez Akasha 11 maja 2012, 01:55
Inbvo, ale ja chcę mieć dzieci, tym większego wnerwa dostaję, jak to słyszę.

przez inbvo 11 maja 2012, 02:04
Ja nie za bardzo chcę mieć dzieci - chociaż jeszcze nie mam jakichś ostatecznych poglądów na ten temat. Ale znam to fatalne uczucie kiedy inni coś mają, dla nich to łatwe, a Ty nie możesz tego zdobyć za nic w świecie... :(

przez Verona 11 maja 2012, 03:01
Marsal2 napisał(a):Widzisz Candy14? Kiya nie chce się nade mą pastwić. :(

Jak ładnie poprosisz to się postaram. ..SPECIAL FOR YOU :mrgreen: dla Ciebie zrobię to z czystą przyjemnością . Nawet w wersji HARD... kisiel może być ...a może i bydyń nawet ...he??
Poczujesz się jak bardzo, bardzo płytka kobieta,zapewniam :twisted:
Rozdziewiczę Cie szybciutko Wielki Znawco teorii płytkości wypowiedzi...kobiet..wow.. :uklon:
Nie zamierzałam wdawać się w dyskusję z Tobą, która powoli schodziła do poziomu zero a nawet minus a na pewno znacznie odbiegała od tematu głównego...czyli....Twojego prawictwa i związków z kobietami, na tak banalny jak "zanikania narządów nieużywanych" :mrgreen: ...to nie temat dla Ciebie jeszcze Chłopczyku. Najpierw zacznij używać organów a najlepiej mózgu i nie żadaj i wymagaj , tylko daj też coś od siebie skoro chcesz tak bardzo obopólnie z Partnerką to robić...bo na żądania to przystanki są i też musisz odpowiedni guziczek nacisnąć...prawie jak u kobiety. ;) ..schemat podobny...a na to by wymagać od kobiety to musisz zasłużyć ...sorki...taka prawda.. brutalna ale prawdziwa :pirate:
Potem dyskutuj sobie o organach..czy. czym tam wolisz..kisielu może byc nawet :P
Podstawowa rada dla Ciebie, nie atakuj kobiet mających własne zdanie w danym temacie, a tym bardziej tak wąznym dla Ciebie , nazywając wypowiedzi płytkimi....jeśli na prawdę chcesz sie czegoś dowiedzieć to czytaj, polemizuj, miej własne zdanie ale szanuj swojego rozmówce, pomimo odmienności poglądów, nie atakuj i nie próbuj obrażać bo to nie tędy droga Chłoptasiu...
Spróbuj coś wyciągnąć dla siebie z takich wypowiedzi...może zrozumiesz i dzięki temu łatwiej Ci będzie pozbyć się prawictwa. :great:
Zadałes pytanie- ja odpowiedziałam....chociaż moja pierwsza wypowiedź nie była skierowana do Ciebie ale nie zrozumialeś mojej "płycizny" chyba cóż...długa droga przed Tobą :bezradny: :pirate:
Zacznij może od nauczenia się kontaktu z kobietami, najlepiej na żywo bo przez neta już umiesz...opanowałes perfecto....otwory gębowe znasz :P ...ale najbardziej opanowane masz jednak narządy ruchu..w Twoim przypadku palce :mrgreen: ...hmm to już coś...może sie przydać..zachowaj je na specjalne okazje zamiast klepac i klikać ciagle w ikonki klawiatury :twisted: mogą się też przydać przy rozprawiczaniu :yeah:
.podziwiam i zazdroszczę tak szybkiej umiejętności oceny swojego rozmówcy :uklon: a jednak masz jakiś problem ..
taką metodą niestety nie da rozprawiczyć i dupa.. :mrgreen:
Musisz się troszkę wysilić i dać coś od siebie, zanim zaczniesz wymagać od kobiety. Jak tą sztukę opanujesz to dopiero zajmij sie tematami sexu i związków damsko- męskich....a może nawet zdradzę Ci, co tymi paluszkami możesz zrobić :mrgreen: :pirate: :105:
Jeśli chodzi o wspólne chęci dotyczące doznań sexualnych podczas pierwszego bądź setnego razu :D ..to również uważam, ze potrzebne są 2 chętne osoby...nawet za 10000 lub milionowym razem :great:
Powodzenia :great:
no to sobie poużywałam dziś, :yeah: wyżyłam się i zaspokojona mogę iść spać :zzz:
..ach..prawie jak po dobrym sexie. :105: ... orgazm był ..tym razem intelektualny ..ale to już wyższa szkoła jazdy....nie dla prawiczków :mrgreen:

przez Kiya 11 maja 2012, 03:13
Verona, zdajesz sobie sprawę z tego, że w języku polskim nie ma takich słów jak "sex" i "sexualny"? Naucz się rodzimego języka, potem czepiaj się innych.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Sortuj wg