Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez mark123 03 sie 2013, 12:30
polnormalny napisał(a):mark123, nie wierze że na widok nagiej kobiety by Cię nie naszło na stosunek. Próbowałeś kiedyś?

Nie lubię widoku nagich ludzi.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez linka 03 sie 2013, 12:31
mark123, a czy twoja parafilia w ogóle wymaga obecności drugiej osoby?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez ladywind 03 sie 2013, 12:32
polnormalny napisał(a):mark123, nie wierze że na widok nagiej kobiety by Cię nie naszło na stosunek. Próbowałeś kiedyś?

wiem o co chodzi Markowi, pod wpływem stale obniżonego nastroju, połączonego z przeróżnymi fobiami i beznadziejnymi, czarnymi myslami w pewnym momencie człowiek traci ochote na seks, takie coś ja ta sfera zostaje całkowicie przyblokowane chorobą, wiem co piszę bo miałam tak z różnym czasem trwania przez wiele lat.

A to nie jest parafiria tylko zanik uczuć, popędu, a popęd to ochota na życie.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mark123 03 sie 2013, 12:32
linka napisał(a):mark123, a czy twoja parafilia w ogóle wymaga obecności drugiej osoby?

Jeżeli by ją w pełni realizować, to tak.

-- 03 sie 2013, 12:33:50 --

ladywind napisał(a):

wiem o co chodzi Markowi, pod wpływem stale obniżonego nastroju, połączonego z przeróżnymi fobiami i beznadziejnymi, czarnymi myslami w pewnym momencie człowiek traci ochote na seks, takie coś ja ta sfera zostaje całkowicie przyblokowane chorobą, wiem co piszę bo miałam tak z różnym czasem trwania przez wiele lat.

Tak na 100 procent, to nie jestem pewien, czy to parafilia czy nie. Swoje preferencje opisałem w temacie parafilie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez linka 03 sie 2013, 12:34
Kurcze ciekawe.... nie będę naciskać, żebyś powiedział o co chodzi bo to dość intymna sprawa - ale serio nic w internecie nie znalazłeś? Na zagranicznych stronach też nie?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez ladywind 03 sie 2013, 12:34
polnormalny napisał(a):ladywind, Podstawowym, kluczowym w nabawieniu się wszystkich fobii, natręctw, nerwicy i depresji. Oczywiście osobowość też mam do kitu - leń, słaba psychika, lękliwość. Nie ulega jednak wątpliwości że mam też wspaniałe cechy (niestety teraz już pod wpływem lat samotności i poczucia bycia nikim prawie się zatraciły/uśpiły) i gdybym czuł że wyglądam ok i faktycznie był ok wizualnie, to bym miał tą dziewczynę, "wyrobiłbym się" przy niej (bo miałem takie zadatki że tak powiem na bycie w pełni normalnym do pewnego wieku) i pewnie teraz byłbym fajnym facetem. Często sobie myślę, że nie tak to miało wszystko wyglądać ale od małolata wiedziałem że mam przejebaną sytuację i w pewnym sensie nie jestem zaskoczony że tak się to skończyło.Amen

kumam czaczę ;) Czyli jedno jak i drugie miało u Ciebie duży wpływ na to, w jakim punkcie znajdujesz sie obecnie.

-- 03 sie 2013, 11:37 --

linka napisał(a):Kurcze ciekawe.... nie będę naciskać, żebyś powiedział o co chodzi bo to dość intymna sprawa - ale serio nic w internecie nie znalazłeś? Na zagranicznych stronach też nie?

Lepiej niech już nie znajduje. I tak przez swoje bardzo niskie poczucie własnej wartości wystarczająco wiele chorób sobie przypisał.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez mark123 03 sie 2013, 12:41
Na zagranicznych stronach też nie?

Na zagranicznych stronach nie patrzałem, bo nie znam angielskiego. Bardziej interesują mnie przyczyny takich preferencji (bo normalne one raczej nie są), partner lub partnerka na razie nie. W pełnej realizacji moich preferencji przeszkadza mi raczej głównie nieśmiałość, wstyd, lęk i rozsądek; ale same preferencje moim zdaniem nie są ich wynikiem.

I tak przez swoje bardzo niskie poczucie własnej wartości wystarczająco wiele chorób sobie przypisał.

eFek w podejrzeniach mam dużo dlatego, bo rozważam różne możliwości.
Ostatnio edytowano 03 sie 2013, 12:51 przez mark123, łącznie edytowano 2 razy

przez polnormalny 03 sie 2013, 12:45
ladywind napisał(a):

Ujęłaś to fenomenalnie poprostu niewiarygodnie trafnie :!: To się tyczy mnie w 100%. Mam już z tego tytułu problemy urologiczne.Niemniej jednak myślę, że jakbym miał przed sobą rozebraną kobietę mającą na mnie ochotę (czysty surrealizm) to jednak bym spróbował. Całe życie do powiedźmy lat 22 miałem mega popęd seksualny i wiem że byłbym fantastycznym kochankiem w sensie technicznym i pomysłowości, gdyby jakaś się skusiła i mnie przełamała. Niestety wygląd to podstawa więc wyszło jak wyszło :D
polnormalny

przez ladywind 03 sie 2013, 12:52
polnormalny, z tym wyglądem może być u Ciebie tak, że przez chorobe postrzegaś siebie dużo gorzej, niż jest w rzeczywistości ;)

przez Siddhi 03 sie 2013, 12:56
i wiem że byłbym fantastycznym kochankiem w sensie technicznym i pomysłowości, gdyby jakaś się skusiła i mnie przełamała.
Każdy facet tak o sobie myśli :mrgreen:
Siddhi

przez polnormalny 03 sie 2013, 12:57
ladywind, Bardzo szanuje Twoje wypowiedzi bo są bardzo dobre i trafne. Widać że fajna z Ciebie kobieta. A co do tego wyglądu to nie ja sobie wkręciłem że źle wyglądam tylko od zawsze otoczenie mi to dawało do zrozumienia aż w końcu obiektywnie stwierdziłem że nie ma sensu sobie wmawiać że wyglądam ok skoro tak nie jest i właśnie wtedy nastąpił mój upadek.
polnormalny

przez ladywind 03 sie 2013, 12:59
polnormalny, niech zgadne, któreś z rodziców tak Ci wbiło do głowy?

przez khaleesi 03 sie 2013, 13:02
Pewnie, że rodzice albo rówieśnicy :roll:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Siddhi 03 sie 2013, 13:02
@polnormalny
A może masz po prostu zwyczajną, przeciętną urodę, a reszta to skrzywione spojrzenie na samego siebie? Uroda nie jest najważniejsza, popatrz na ulicy na pary.
Siddhi

Sortuj wg