Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez khaleesi 04 lip 2013, 13:40
qwertyxxx, a zapytałeś dlaczego wtedy ma czas?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez qwertyxxx 04 lip 2013, 13:45
Aranjani napisał(a):qwertyxxx, a ja tak z ciekawości zapytam, po co umawiałeś się z jak to określasz brzydką dziewczyną ?

Ponieważ brzydka dziewczyna jest zazwyczaj normalna. Traktuje mnie poważnie. No prostu jest normalna 8) No jeśli dziewxzyna nie potrafi umówić się na spotkanie to chyba jest z nią coś nie halo :shock: A jeśli nie chce to po co sama proponuje i wciska swój numer? :roll: Jeśli ja nie chcę z kimś się spotykać to się nie umawiam i nie wciskam komuś swojego numeru :D

-- 04 lip 2013, 12:48 --

psyche. No braki czasu ponieważ zajeta nie wiadomo czym. Na przyjaciół nie ma czasu. I mi pisze, że bardzo jej zależy. A tak wchodzłem na ich profile na facebooku np to taż wpisy same z wypadów towarzystkich i imprez ale ONA czasu nie ma :shock:

przez Aranjani 04 lip 2013, 13:48
qwertyxxx, i tu znowu wkrada się jakaś bezsensowna generalizacja. Tak jak napisałam wcześniej. To jak się dziewczyna, kobieta zachowuje nie wynika z tego czy jest piekna czy nie - to kwestia jej charakteru.
Aranjani

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 04 lip 2013, 13:50
qwertyxxx, a co sądzisz o przeciętniej urody dziewczynach bo z tego co widzę u Ciebie jest podział na ładna, brzydka i nic pośredniego a przecież większość kobiet jest przeciętna, chyba że masz jakieś wygórowane wymagania i każda dziewczyna która nie jest miss piękności to dla ciebie brzydal.
Największy Forumowy Maruda

przez khaleesi 04 lip 2013, 13:55
Aranjani, dokładnie ale qwertyxxx, wie swoje. Czyli tak spotkać się chce tylko brzydka a ładna nie. Nie czaję takiego rozumowania.
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez qwertyxxx 04 lip 2013, 13:55
carlosbueno Dla mnie ładna to taka która jest po prostu ładna i podkreśla swoją urodę. Czyli widać po makijażu czy stylu ubioru. A brzydka czyli można to ujać tak, że po prostu nie żadna piękność. Nie za atrakcyjna zbytnio. Nie pokreśla swojej urody makijażem czy specjalym ubiorem.

przez Aranjani 04 lip 2013, 13:57
psyche., powiem Ci szczerze że ja też nie rozumiem wielu facetów, którzy w tym wątku się wypowiadają ;)

-- 04 lip 2013, 13:58 --

qwertyxxx, :hide: czyli powiedz mi... jaki ubiór sprawia że kobieta jest ładna ?
Aranjani

przez khaleesi 04 lip 2013, 14:01
Aranjani, mnie to wyglada, że na siłe wyszukują wszystko by potwierdzić swoje błędne tezy. qwertyxxx, dał przykład, że dziewczyna ta którą przytoczył nie chciała się spotkać ponieważ była ładna. Ok każdy może mieć swoje zdanie ale mnie zwyczajnie wyglądało, że laska chciała się tylko zabawić a nie związku szukać.
Mistrz Avatara

przez Aranjani 04 lip 2013, 14:02
psyche., oj tak tak... teraz jest faza na "urodę". Jakis czas temu była na "pieniądze".
Oj no właśnie - nie każda poznana dziewczyna ma ochotę na poważny związek. I to nie ważne czy jest ładna czy nie. To, że czasami nam się fajnie z kimś rozmawia, nie znaczy od razu że urodzimy takiemu facetowi gromadkę dzieci i się razem zestarzejemy.
Aranjani

przez qwertyxxx 04 lip 2013, 14:04
Aranjani No ubiór taki aby podkreślić swoja urodę. Nie jakiś zwykły. Ale taki, że współgra z makijażem i fryzurą. Po prostu ładnie wygląda i tyle.

psyche. To jeśli laska chciała się zabawić to jak tu traktowac poważnie kobiety? :shock: To nigdy nie wiadomo czy laska na serio podchodzi do tematu. To łatwiej i szybciej idzie brzydką dziewczynę wyrwać.

przez Aranjani 04 lip 2013, 14:07
qwertyxxx, nie zwykły czyli jaki...bo serio nie rozumiem? Kobieta w jeansach wygląda ładnie czy nie?

a skąd kobieta ma wiedzieć czy facet nie chce się tylko zabawić?... życie !
Aranjani

przez khaleesi 04 lip 2013, 14:07
qwertyxxx, a myslisz, że paszkwile tez nie ida się zabawić. Zreszta nie rozumiem jak wygląda dla Ciebie brzydka dziewczyna. Dasz przykład jakies zdjecie z google czy coś.
Mistrz Avatara

przez Davin 04 lip 2013, 14:10
qwertyxxx zakręciłeś się jak młody. Czytam dzisiaj co piszesz i już nic nie rozumiem. Piszesz o ubiorze a co będzie jak się rozbierze. Będzie ładna czy brzydka? :mrgreen:
Davin

przez carlosbueno 04 lip 2013, 14:11
psyche. napisał(a):qwertyxxx, a myslisz, że paszkwile tez nie ida się zabawić. Zreszta nie rozumiem jak wygląda dla Ciebie brzydka dziewczyna. Dasz przykład jakies zdjecie z google czy coś.

też jestem ciekawy jak wyglądają owe brzydkie dziewczyny bo znałem paru kolesi którzy sami niezbyt piękni mieli tak wygórowane wymagania że nawet wg mnie atrakcyjne kobiety uważali za brzydkie a każdą która nie miała figury miss uważali za grubą.
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg