Anders Breivik czyli co dalej z Europą ......

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez linka 17 kwi 2012, 17:34
carlosbueno, nie mówię, że jesteś, natomiast twoje poglądy jakby nie patrzeć gryzą się z naszymi - co innego walka o tożsamość kulturową, zachowanie tradycji, poszanowanie przodków a co innego walka o czystość rasy, dyskryminacja całych mas społeczeństwa bez jakiegokolwiek powodu. To już raz się skończyło, jak skończyło - i nikomu się nie przysłużyło.....

Czemu ludzie noszą podobiznę che?
Dla jednych jest wzorem rewolucjonisty który poświęcił się żeby bronić swego kraju, przekonań politycznych dla innych - którzy mieli ochotę poczytać był - zdeterminowanym , rozwścieczonym przywódca odpowiedzialnym za wiele śmierci......

-- Wt kwi 17, 2012 4:36 pm --

Midas, wyraźnie powiedział, że nie żałuje i gdyby go wypuszczono zrobiłby pewnie to samo - moim zdaniem za duże ryzyko, a nie ma takiej kary która nawet w najmniejszym stopniu dorównałaby bólowi rodzin pomordowanych nastolatków.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez los_historicos 17 kwi 2012, 17:39
Abstrahując od połajanek etnicznych. Breivik jest tak wyrachowany jak Matka Madzi. Atakując zadrwił z liberalizmu, poprawności politycznej i paru innych sloganów. Wiedział, że nie dostanie kary śmierci ni dożywocia lecz koło 30 lat luksusowej celi. Więc zabijając prawie 80 osób stworzył paradoks. Przypomniał mi się cytat z (tak!) JKM-a. Powiedział coś takiego (nie wiem czy to prawda), że w ZSRR dwa razy znoszono karę śmierci. Więc wrogowie po jej zniesieniu myśleli 'Dobra, zabiję kilkunastu bolszewików, wsadzą mnie a jak Związek upadnie to będę wolny'. No i się Sowieci mieli przeliczyć i to tak, że musieli przywracać karę główną.
Srubasabadananienieryszczybysryburstzhhh - złota myśl Juliana Tuwima

przez carlosbueno 17 kwi 2012, 17:42
paradoksy napisał(a):nie noszę koszulki z che, nigdy nie nosiłam, ile osób dyskutujących w tym temacie nosi/ło?
uogólniasz cholernie.

też uogólniasz.
Wielu choć może nie większość muzułmanów popiera ataki terrorystyczne a za barbarzyńskim z punktu widzenia demokracji prawem szariatu opowiada się zdecydowana większość tej społeczności i w razie zwycięstwa w przyszłości partii muzułmańskiej w demokratycznych wyborach w jakimś kraju europejskim takie prawo może zostać przymusowo narzucone. Takie rzeczy działy się już w świecie w krajach niegdyś o różnej religii.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 17 kwi 2012, 17:52
gdzie i kiedy sie działy?
gdzie uogólniam?
paradoksy

przez linka 17 kwi 2012, 17:53
carlosbueno, wielu ludzi popiera też ataki na muzułmanów - czym oni się różnią od tychże muzułmanów którzy popierają ataki terrorystyczne? I jedni i drudzy chcą eliminować nie dopatrując się prawdy.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez carlosbueno 17 kwi 2012, 18:00
W Libanie niegdyś była większość chrześcijańska ale wskutek różnych nacisków, dyskryminacji, wojen teraz islam dominuje znacząca, podobnie w Egipcie, Sudanie, Indonezji gdzie niegdyś bardzo liczni chrześcijanie, innowiercy zostali zepchnięci na margines.

-- 17 kwi 2012, 18:07 --

Muzułmanie są w europie gośćmi i powinni się dostosować przynajmniej jeśli chodzi o przestrzeganie norm, praw człowieka. Oni mogą se w europie budować meczety, głosić mowę nienawiści, usuwać z publicznych szkół wieprzowinę i święta chrześcijańskie a u nich natomiast w krajach muzułmańskich postawienie kościoła, ba zwykła konwersja religijna z islamu na inną religie jest nie możliwa(karalna śmiercią). Oni są skrajnie nietolerancyjny to czemu my mamy na wszystko im pozwalać.

przez paradoksy 17 kwi 2012, 18:10
dlaczego nie potrafisz konkretnie się odnieść, tylko piszesz "kiedyś"?
paradoksy

przez Midas 17 kwi 2012, 18:12
Znalazłem na necie, niektóre z ofiar masakry. Ja /cenzura/....to są islamscy terroryści zagrażający Europie? :shock:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Padłeś?! Powstań!!

przez intel 17 kwi 2012, 18:14
Oto opcja , która popierają lewicujący forumowicze...

...........nie chce mi się z wami gadać........
Przez takich ja wy mój synek będzie we własnym kraju i na własnym kontynencie, prześladowanym białym, heteroseksualnym chrześcijaninem
Ostatnio edytowano 17 kwi 2012, 18:23 przez intel, łącznie edytowano 2 razy
intel

przez Midas 17 kwi 2012, 18:18
Jak taki wielki kozak i zbawiciel Europy z niego to mógł nabić na pal jakiegoś terrorystę albo propagatora zła i nienawiści wobec białych, a nie mordować 16latków, którym poglądy jeszcze mogą się kilkanaście razy w życiu zmienić....
Padłeś?! Powstań!!

przez carlosbueno 17 kwi 2012, 18:18

przez Stark 17 kwi 2012, 18:19
Hmm, wg mnie Breivik zasługuje na eliminację,jako zagrożenie dla ludzkiego życia, choćby nie wiem jakie pobudki, i inne poglądy nim kierowały, niema usprawiedliwienia dla tego co zrobił.
Żadnego.
Co do muzułmanizmu, moja opinia jest taka, że jest to chora wiara (Iran itp).
Mieć nadzieję iż ich kultura nigdy nie przeniesie się do nas (Europy).
Stark

przez Sorrow 17 kwi 2012, 19:13
linka napisał(a):carlosbueno, nie mówię, że jesteś, natomiast twoje poglądy jakby nie patrzeć gryzą się z naszymi - co innego walka o tożsamość kulturową, zachowanie tradycji, poszanowanie przodków a co innego walka o czystość rasy, dyskryminacja całych mas społeczeństwa bez jakiegokolwiek powodu. To już raz się skończyło, jak skończyło - i nikomu się nie przysłużyło.....

Breivik był przeciwko rasizmowi, za homoseksualizmem i za Izraelem.

A Islam jako żywa, aktywna politycznie religia zła powinien być traktowany tak samo jak komunizm i nazizm.

intel napisał(a):Oto opcja , która popierają lewicujący forumowicze...

Jacy lewicujący? Przecież to są ci sami, którzy piszą o postawach roszczeniowych i świętych realiach rynku pracy.

Midas napisał(a):Jak taki wielki kozak i zbawiciel Europy z niego to mógł nabić na pal jakiegoś terrorystę albo propagatora zła i nienawiści wobec białych, a nie mordować 16latków, którym poglądy jeszcze mogą się kilkanaście razy w życiu zmienić....

Albo raczej samych dorosłych polityków/dziennikarzy którzy są za niekontrolowaną imigracją. Co do zmieniania zdania to racja. Sam się spotkałem z sytuacją gdzie dorosły gość przyszedł na forum ze skrajnie poprawnymi politycznie poglądami a dwa lata później sam pisał o "mudslimach".

-- Wt kwi 17, 2012 7:30 pm --

linka napisał(a):ladywind, ale w Afryce mieszkają nie tylko muzułmanie...... muzułman i chrześcijan jest pół na pół.
W Polsce też mieszka sporo muzułmanów, nie przyjezdnych....
Nie łatwiej pisać, że muzułmańscy fundamentaliści albo fanatycy to poje*y ? Tak łatwiej niż obrażać całą społeczność ....bo w końcu wszystkie blondynki to tępaki, rude wredne, facet to świnia, katolicy to kłamcy i szowiniści ........

To samo można powiedzieć o Nazistach i Komunistach. Przecież nie wszyscy byli mordercami.

przez shinobi 17 kwi 2012, 19:34
Nortt napisał(a):
Midas napisał(a):Tak przyglądam się ostatnim wiadomościom o Andersie Breiviku i zastanawiam się co o tym myśleć. Powiem szczerze, że nie mam pojęcia.
Prawie rok temu, gdy było, o tym głośno miałem na głowie swoje problemy i nie interesowałem się takimi "bzdurami", tylko zasłyszałem, gdzieś info na ten temat.
Teraz, gdy znów głośno o sprawie, zaciekawiło mnie to.
Populista, skrajny prawicowiec, ultranacjonalista, anty-multikulturalista, jakieś porównania do PiS-u, LPR-u
Przypomina mi się, gdy w Święto Niepodległości poszczególne grupy w PL wyzywały się wzajemnie od faszystów, dlatego nic mi to nie mówi :bezradny:
Czy ktoś czytał jego manifest i mógłby streścić to w kilku punktach? O co mu chodziło?? Jakie zaproponował rozwiązanie dla Europy?
Grozi mu 21 lat, a zamordował 77 podludzi :shock: :shock:

Zrobił porządek z arabusami, te ścierwo chce zrobić z krajów europejskich kolejne emiraty.

ROTFL, jesteś głupszy niż myślałem.

Sortuj wg