Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Sabaidee 13 paź 2011, 21:15
samara22, ale się dzisiaj na Ciebie naczekałem :D Zjadłaś dziś chociaż coś pożywnego?
Sabaidee

przez Artemizja 13 paź 2011, 21:17
Sabaidee, witam ;) przed chwilą zjadłam obiadek :mrgreen: jak milo,że czekałeś ;) dopiero wróciłam z uczelni ;)jak Ci minał dzień?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Laima 13 paź 2011, 21:27
a na mnie nikt nigdy nie czeka :cry:

samara22, witaj
Laima

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kornelia_lilia 13 paź 2011, 21:27
samara22 napisał(a):W upalny dzień,na ławce nieopodal lodziarni,siedzi dziewczyna,a obok niej chłopak.Dziewczyna czyni aluzje i wzdycha:
"Ale dziś upał"
chłopak odpowiada"żebyś wiedziała"
dziewczyna:"wiesz,zjadłabym loda"
chłopak:"ja też"
dziewczyna:"wiesz,otworzyli nową lodziarnie"
chlopak:"no właśnie slyszałem"
dziewczyna wścieka się i mówi:"do ku**y nędzy kupisz mi w końcu tego loda czy nie?!"
chłopak odpowiada zdziwiony:"czego się drzesz,przecież nic nie mówiłaś?!"
mina jedynych dwóch chłopaków z naszego roku- bezcenna :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kasia, świetny tekst i do tego samo życie :lol:
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez Sabaidee 13 paź 2011, 21:32
samara22, pół dnia przespałem, a drugie pół przebałaganiłem. Czuję się bezwartościowy.
Laima, bo Ty zawsze jesteś, albo nigdy Cię nie ma. Ale jak jesteś to się cieszę. :D
Sabaidee

przez Artemizja 13 paź 2011, 21:34
Laima, jak to nie? a ja to co?
kornelia_lilia, nieźle się uśmiałam :mrgreen: a na ostatnich zajęciach dopiero miałam ubaw :mrgreen:
siedzimy sobie w klasie,prowadząca wykłada,a tu nagle krzyk z końca sali...wszyscy się zerwali,żeby zobaczyć co się stalo,z panią mgr włącznie,a tu się okazało,że dziewczyny narobiły krzyku,bo pająk im wlazł na ławkę :mrgreen: prowadząca mało z krzesła nie spadła,zwróciła się do naszych panów"moi drodzy,uratujcie męski honor i rozprawcie się z pająkiem" :mrgreen: później stwierdziła,że wytrąciliśmy ją z równowagi i możemy sobie isć- i puściła na 40 minut wcześniej :mrgreen: :mrgreen:

-- 13 paź 2011, 21:36 --

Sabaidee, jak to bezwartościowy?Spanie to nic zlego,a bałaganienie tym bardziej ;) Sama slodycz :mrgreen:

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Sabaidee 13 paź 2011, 21:37
samara22, jak można nie lubić pająków? Mają tyle dobrze przyswajalnego białka :P
Sabaidee

przez kornelia_lilia 13 paź 2011, 21:39
samara22, podziwiam Cię, że Ci chce taki kawał dojeżdżać, a zimą to pewnie będzie masakra z tym wczesnym wstawaniem. Ja np. nienawidzę rano wstawać, zwłaszcza jeśli jest jeszcze ciemno na zewnątrz.
Spadam się uczyć.

przez Artemizja 13 paź 2011, 21:40
Sabaidee, tak, to takie zdrowe pożywienie :P normalnie frykasy :mrgreen: brrrrrrr ja się boję pająków!! :P

-- 13 paź 2011, 21:42 --

kornelia_lilia, ja też nie znoszę rano wstawać,a już w srodku nocy(czyli o 4.00 :P ) tym bardziej...ale coż...siła wyższa ;)...ucz się ucz,bo nauka to potęgi klucz :mrgreen: a tak na poważnie,to życzę przyjemnej nauki ;)

Administrator

przez Sabaidee 13 paź 2011, 21:47
samara22, kiedyś w Laosie wszedłem do knajpy i z mięsiwa był tylko szczur, nietoperz i wiewiórka, więc sobie odpuściłem. Zamówiłem piwo i te grillowane pająki. Smakowały jak chipsy.
Sabaidee

przez Artemizja 13 paź 2011, 21:49
Sabaidee, :shock: jadłeś pająki :shock: ojej...odważny jestes :mrgreen:

Administrator

przez Sabaidee 13 paź 2011, 21:54
samara22, smażone nie gryzą. :D Ja tu kiedyś wrzuciłem zdjęcie psa, którego żeśmy zjedli na Sumatrze, po czym sam zostałem prawie zjedzony przez niektórych forumowiczów. Trzeba próbować lokalnych przysmaków.
Sabaidee

przez Artemizja 13 paź 2011, 22:03
Sabaidee, dla mnie martwe czy żywe pająki,to jedno i to samo paskudztwo :P no nie dziwię się,bo ludzie tutaj bardzo kochają zwierzęta i są wyczuleni na takie rzeczy ;)

Administrator

przez Sabaidee 14 paź 2011, 06:27
Dzień dobry. Jest z kim wypić poranną kawę?
Sabaidee

Sortuj wg