Wierzycie w koniec świata 2012??

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez wiolkas6 28 sty 2011, 13:00
Wierzycie w koniec świata?? I że nastąpi on właśnie 2012 roku?? Czytałam w internecie że słońce ma się ustawić na równi z planetami i że to da początek nowym niespotykanym zjawiskom na Ziemi. Boję się o tym pomyśleć ale też ogarnia mnie sceptycyzm czy rzeczywiście to nastąpi..
wiolkas6

Re: Wierzycie w koniec świata 2012??

przez Brid 28 sty 2011, 13:04
też miałem założyć podobny temat, a raczej "co byście zrobili, gdyby w TV powiedzieli że został nam 1 życia" :?:
ja osobiście nie wierze w koniec świata, aczkolwiek jestem przygotowany na różne anomalia, które mogą się zagęszczać w okolicy roku 2012 (powodzie, tajfuny, tsunami, trzęsienia ziemi)
Brid

przez linka 28 sty 2011, 13:21
Taaaa...już w 2000 miał być..a później w 2010, 2011 i teraz 2012 jeszcze może 20.12.2012 ? :lol:
Co znaczy "koniec świata" ? Bzdury jak dla mnie, a że anomalie pogodowe itd, nom były są i będą, na dodatek ludzie sami sobie szkodzą......generalnie dzięki :roll: naszej działalności nie zmierzamy w żadne "dobre miejsce jeśli o planetę Ziemia idzie" ale żeby od razu koniec świata?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nerwicaman 28 sty 2011, 13:23
koniec swiata przyjdzie kiedy sie nikt tego nie bedzie spodziewal, wiec w 2012 bede spal spokojnie 8)
Miłość to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń to jedna dusza w dwóch ciałach

przez Brid 28 sty 2011, 13:25
Brid napisał(a):też miałem założyć podobny temat, a raczej "co byście zrobili, gdyby w TV powiedzieli że został nam 1 życia" :?:
ja osobiście nie wierze w koniec świata, aczkolwiek jestem przygotowany na różne anomalia, które mogą się zagęszczać w okolicy roku 2012 (powodzie, tajfuny, tsunami, trzęsienia ziemi)

chodziło mi o 1 miesiąc życia.
Brid

przez dogomaniaczka 28 sty 2011, 14:17
nie wierzę. a jak czasami mnie najdą wątpliwości to mój chłopak który się tym fascynuje mi tłumaczy :mrgreen:
dogomaniaczka

przez LitrMaślanki 28 sty 2011, 15:05
nie chodzi o liniowe ustawienie planet .ale o znalezienie się na osi grawitacyjnej galaktyki . To nie czary mary ,może to zaowocować poważnym zakłóceniem pol magnetycznych ...ale czy to będzie koniec świata ? Pożyjemy zobaczymy.
LitrMaślanki

przez shelby 29 sty 2011, 02:02
nie wierzę, ale naoglądanie się programów na ten temat, lektura bodaj Patrick'a Geryl (już nie pamiętam, kto dokładnie zapoczątkował to "końcoświatowe" zamieszanie) , naczytanie się na ten temat całej reszty tekstów wywołuje u mnie przeraźliwy lęk .. kiedyś zrobiłam sobie sesję sieciową (net) właśnie na w/w temat, oczytałam całej tej sterty przepowiedni i całą noc z bliżej nieokreślonego strachu, napięcia nie umiałam usnąć.. miałam napady duszności, przeraźliwego i paraliżującego lęku .. wyszła już cała seria tekstów w bardziej lub mniej poważny sposób traktująca o i negująca jednocześnie 2012 - która do mnie przemawia, ale gdybym np. teraz siadła i znowu poczytała o "końcu", to pewnie znowu bym się nakręciła negatywnie i oka nie zmrużyła .. przeraża mnie myśl o bólu i cierpieniu wywołanym takim końcem i bardzo działa mi na wyobraźnie. nie wierze i mam do tego oficjalnie zdystansowane podejście, ale jakaś moja chora podświadomość podpowiada mi czasem odwrotnie ..
"ja składam się z części niespójnych, przeczących sobie nawzajem: jedna mówi chce stąd wyjść, druga mówi ja zostaje .."

Anafranil 150 mg.

przez shadow_no 29 sty 2011, 05:55
nie
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez dogomaniaczka 29 sty 2011, 12:00
ale to nie jest głupota,to po prostu nie wydarzy się tak szybko :mrgreen:
dogomaniaczka

przez paradoksy 29 sty 2011, 14:08
na sforze.pl co tydzień jest koniec świata, w Zimię uderza asteroida, wysiadają wszystkie nadajniki telefoniczne, potem jest zima roku, wszyscy zamarzają, oceany zalewają Polskę itd. itp.... więc nie bardzo wierzę we wszelakie teorie, przepowiednie, zapowiedzi i insze bzdury.
Będzie co ma być, a bawiąc się w przewidywanie katastroficznej przyszłości ludzie tylko nerwic nabywają, bo boją się rano wstać z łóżka w obawie przed uderzeniem meterorem w łóżko.
paradoksy

przez linka 29 sty 2011, 14:14
WTF ........ proszę o używanie słów powszechnie znanych ...
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez paradoksy 29 sty 2011, 14:15
chyba o chodzi o zaprzestanie obecności jakiejkolwiek materii, co nigdy nie nastąpi. ;)
paradoksy

przez Paranoja 29 sty 2011, 14:21
no ale ten koniec świata się zaczął, zgodnie z przepowiednia
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

Sortuj wg