Założenie działalności gospodarczej?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Założenie działalności gospodarczej?

przez CandyGirl 27 paź 2010, 21:44
El Chupacabra napisał(a):
19_latek napisał(a):El Chupacabra,
xxx

xxx

No to powodzenia. Ja dostałam wezwanie na komisariat za sprzedanie na Allegro kradzionej rzeczy. A nie wiedziałam że jest kradziona. Może będę mieć sprawę w sądzie.
Naprawdę łudzisz się że nikt nie śledzi allegro? To poczekaj. Jak Ci dowalą karę 50tys zł to wtedy zrozumiesz. Nawet pisząc otwarcie na forum o tym robisz błąd, bo nie jesteś tu anonimowy- masz IP.
Ostatnio edytowano 27 paź 2010, 23:20 przez shadow_no, łącznie edytowano 2 razy
Powód: na prośbę autora wyiksowałem część cytatu
CandyGirl

przez El Chupacabra 27 paź 2010, 21:52
CandyGirl napisał(a):No to powodzenia. Ja dostałam wezwanie na komisariat za sprzedanie na Allegro kradzionej rzeczy. A nie wiedziałam że jest kradziona. Może będę mieć sprawę w sądzie.
Naprawdę łudzisz się że nikt nie śledzi allegro? To poczekaj. Jak Ci dowalą karę 50tys zł to wtedy zrozumiesz. Nawet pisząc otwarcie na forum o tym robisz błąd, bo nie jesteś tu anonimowy- masz IP.

ehhh ok, masz racje ;)

wola człowieka jest jego niebem

przez CandyGirl 27 paź 2010, 22:14
Wiesz, nie chciałam być złośliwa. Po prostu tak jest i ani Ty, ani ja nie zmienimy tego. Dlatego czasem nie warto ryzykować. Wiadomo że człowiek może przez 10 lat nie mieć problemów ale za 11 rokiem go sprawdzą i gleba. Na Allegro patrzą nie tylko na obroty ale i na sprzedaż ciągłą.
Pozdrawiam

[Dodane po edycji:]

Ma ktoś jeszcze jakieś pytania dot. założenia DG? Bo kasuję konto.
CandyGirl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez słońce_nie_wzejdzie 29 paź 2010, 15:31
CandyGirl napisał(a):to grozi naprawdę dużą karą i problemami karnymi

Co to są problemy karne?
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez 19_latek 29 paź 2010, 18:09
słońce_nie_wzejdzie,
Jesli beda uwazac ze sprzedajesz tak ze kwalfikuje sie to na DG to bedziesz placicl zalegle podatki i ZUS przez ten czas co handlowales.
19_latek

przez słońce_nie_wzejdzie 29 paź 2010, 19:08
19_latek, ja nie pytam o to, co kto będzie uważał, ani nawet czy decyzje mają charakter uznaniowy, czy też nie, a jeśli tak, to czyje. Ja zapytałem, co to są problemy karne i z jakiej nauki się ten termin wywodzi?
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

Sortuj wg