Polityczne pogadanki

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Polityczne pogadanki

przez Stary Góral 27 wrz 2010, 22:16
Codziennie pod rządami PO już od długiego czasu,dług publiczny Polski rośnie o kilkanascie milionów złotych.Dla mnie kwetsie ekonomiczne to główny wyznacznik jakosci rządzenia,mało mnie w tym momencie interesuja mochery,walki o krzyż,kogo popiera zakonnik z Torunia,co powiedział albo nie powiedział Kaczyński.W tym momencie takie kwestie schodza na dalszy plan
Stary Góral

przez słońce_nie_wzejdzie 27 wrz 2010, 22:31
Stary Góral, każdy rząd pożyczał pieniądze. Bo spójrzmy prawdzie w oczy. Jeżeli lud nie da sobie odebrać świadczeń, podatki podwyższyć też jest źle, to skąd brać pieniądze na domknięcie budżetu? Trzeba pożyczyć.
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez Stary Góral 27 wrz 2010, 22:47
Tylko ze ten dług jest już na poziomie 100mld,jeszcze żaden rząd w historii nie zadłuzał sie w takim tempie,nawet ten Edwarda Gierka.Większosc ekonomistów o znanych nazwiskach,dorobku naukowym uwaza ze może sie to skonczyc jeszcze bardziej drastycznie niz w "przypadku greckim",no ale narazie o tym w mediach cicho sza,trzeba walic w kaczora,pisiorów,itd.Odpowiedzialny rząd odważyłby sie odebrac swiadczenia,jesli sytaucja jest taka ze grozi całkowitym bankructwem panstwa.Tylko ze np.górnikom zarabiajacym po 7tysięcy,majacym trzynastki,czternastki,15 lat pracy i emerytura sie nie odważą.Najwazniejsze są zawsze słupki w sondażach
Stary Góral

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez słońce_nie_wzejdzie 27 wrz 2010, 22:55
Stary Góral, PiS też tego nie zrobiło. Ani lewica. Jedynie Buzek się poważył i wszyscy wiemy jak wówczas skończył. Następny rząd też nic w tej kwestii nie zmieni i też będzie dalej się zadłużał.
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez Paranoja 27 wrz 2010, 22:58
ostatnio (wczoraj) na mszy, jakis nawiedzony ksiądz mial kazanie. Pierwszy raz zdarzyło mi sie by ksiądz gadał o moherar i polityce itp. Nagle widzę stary dziadek i babcia w polowie tego jego gadania wstają i wychodzą a dziadek do babki: ale pierdo...li!

hahaha
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Stary Góral 27 wrz 2010, 23:08
Oby tylko jeszcze ten nastepny miał z czego sie zadłuzac.No ale obecny rząd ma to w d....,bo niema żadnej presji społecznej,w telewizji dalej wola nawijac o stanie psychicznym Kaczynskiego,czy jest,wariatem,frustratem czy moze oszołomem,czy Tusk lubi Palikota,Palikot Schetyne,kto był na urodzinych u Wałęsy,co sepleni Niesiołowski i inne głupoty.

[Dodane po edycji:]

Może gdyby zostawili w spokoju to CBA to troche wiecej pieniedzy zostało by w kasie panstwa,mniej byłoby łapówek bo urzędasy bardziej by sie bały,aha CBA poluje moze jednak nie wezme łapówki bo to moze byc prowokacja,dostane wyrok,żadnej pracy puzniej nie znajde,zastanowiłby sie nie dwa albo piec razy.No ale nie trzeba rozwalic bo CBA to policja polityczna,zamknie wkrótce wszystkich,o piątej rano będą zakuwać w kajdany i wrzucać do lochu.tak bardzo skrzywdzili tą biedną,niemajaca na kromke chleba Pazure i Chlebowskiego że zemsta musi byc
Stary Góral

Sortuj wg