RPA 2010!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: RPA 2010!

przez Goldielocks 16 cze 2010, 18:37
wovacuum napisał(a):Goldielocks, przegrali z kretesem-ale numer prawda?? :lol: :lol: :lol:

Skoro grali jak łajzy, to w sumie dobrze, że dostali łomot. Hehehe. :mrgreen:
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez tet 16 cze 2010, 18:43
Goldielocks napisał(a):
wovacuum napisał(a):Goldielocks, przegrali z kretesem-ale numer prawda?? :lol: :lol: :lol:

Skoro grali jak łajzy, to w sumie dobrze, że dostali łomot. Hehehe. :mrgreen:

ups. to teraz my wypadamy jeszcze gorzej, skoro Hiszpanie przegrali...
Ostatnio edytowano 16 cze 2010, 18:43 przez tet, łącznie edytowano 1 raz
tet

przez Goldielocks 16 cze 2010, 18:43
Hmmm poza tym chyba muszę przetransformować moja tabelę faworytów. Jak na razie, po obejrzeniu kilku spotkań typuję: Niemcy, Anglię, Argentynę, Ghanę, Holandię. :smile:
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 16 cze 2010, 19:02
Włosi wygrają albo Niemcy.
:)

przez Natascha 16 cze 2010, 19:17
człowiek nerwica napisał(a):Wynik Hiszpanii wprawił mnie w niespotykaną(poprawcie jeżeli żle napisałem) radość :P

Nie bój, nie bój! Hiszpania i tak wyjdzie z grupy ... ze by złoić tyłki wszystkim Włochom i Niemcom :P
Natascha

przez VasqueS 16 cze 2010, 19:27
Hola !
Viva Espanyola, i wszystko jasne.
Nie wiem co się zdarzyło, że Hiszpanie przegrali z Szwajcarią. Mam nadzieję, że to tylko wpadka przy grze i teraz zaczną masowo zwyciężać.
VasqueS

przez Natascha 16 cze 2010, 19:52
Też kibicuję Hiszpanii! :D
Wcale nie dlatego, ze z oczywistych powodów są jednym z faworytów ... uwielbiam Hiszpanię i Hiszpanów! Mam tam znajomych- świetni ludzie!
Ten pierwszy mecz nic nie znaczy. Przegrali tylko 0:1.
Natascha

przez Goldielocks 16 cze 2010, 20:19
W sumie, to nie ma co przekreślać szans Hiszpanii na wygranie tego turnieju. Pamiętam wpadkę Francji, kiedy ta w pierwszym meczu grupowym przegrała z Senegalem, jak dobrze pamiętam to był mundial z przed 8 lat.

Viva Espanola! :mrgreen: Chociaż jak Anglia wygra - to zapodam sobie kawałek - "Three lions on shirt, Jules Remain still gleaming... It's coming home, it's coming home... Football's coming home". :mrgreen:

przez depresyjny86 16 cze 2010, 20:36
No i jak dobrze pamiętam Francja wtedy nie wyszła z grupy nawet,a szkoda bo wtedy za nimi byłem :cry:

przez disgusted 16 cze 2010, 22:44
Ja jakoś tak się obyłam z tymi hiszpanami przez mego chłopa :D. Przez to sama zaczęłam im 'kibicować', w sumie dlatego, że lubię na nich patrzeć.

A jako, że jestem panią :D. To kolana mi miękną na widok Villi (potem długodługodługo nic) i Fabregasa.
W zasadzie oglądanie meczu to dla mnie przyjemność głównie 'estetyczna', uwielbiam piłkarzy, są tacy zgrabni (jeśli można tak nazwać mężczyznę :D), no i stąd też nie kibicuję nikomu na tyle, żeby oglądać mecze z zapartym tchem i śledzić wyniki :).
you can climb a ladder up to the sun
or write a song nobody had sung
or do something that's never been done.

przez shadow_no 16 cze 2010, 22:54
No i RPA 0:3 URU
IMHO czerwona kartka niezasłużona, karny jak najbardziej.
Meczyk ładny i w sumie po mojej myśli. Należało im się zwycięstwo, chociaż RPA szkoda.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez yans 16 cze 2010, 23:28
Zawsze szkoda organizatora... niezły łomot dostali, jak wychodziłem z domu było nadal 0:1 a tu taka niespodzianka pod koniec! Szwajcarzy mi za to humor poprawili - Hiszpanom nigdy specjalnie nie kibicuję, więc jak jeden z faowrytów dostaje łomot to się robi ciekawie. Inna sprawa że oglądałem tylko końcówkę meczu i ofensywę na bramkę Szwajcarów - naprawdę myślałem że wymęczą tego wyrównawczego - byli tak blisko!

I jeszcze obrazek:
Obrazek
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez depresyjny86 16 cze 2010, 23:31
Może jak RPA odpadnie to przestaną tymi ...wuwuzelami trąbić!

przez tet 16 cze 2010, 23:40
człowiek nerwica napisał(a):Może jak RPA odpadnie to przestaną tymi ...wuwuzelami trąbić!

no przestań :!: nawet Grześ Lato wychwala wuwuzele :lol:
afrikaka rządki, szkoda że tak słabo wypadli..
tet

Sortuj wg