Wybory Prezydenckie + II tura

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:

Bronisław Komorowski
22
41%

Jarosław Kaczyński
17
31%

nie wybieram się na II turę wyborów
15
28%

Liczba głosów : 54

Re: Wybory Prezydenckie

przez resumo 20 maja 2010, 12:18
Koleś będzie sobie siedział nad kawką, ciastkiem i gazetą licząc na bara bara, a to Królestwo go wyrucha jak wejdzie w życie np. The Digital Economy Act z 12 kwietnia br. (czerwiec 2010). No ale ma w pewnym sensie rację - nie interesując się tą diabelską polityką nie musi się przejmować takimi rzeczami. A jak już się coś zacznie psuć, to... c'est la vie.

Ridllic, masz rację - facet w całkowicie niesmaczny sposób wciął się w temat, ale cytując Panią moderator: "Moim zdaniem post na temat, nie żadna prowokacja, nikogo nie obraża (...)".
resumo

przez linka 20 maja 2010, 12:21
Wszyscy muszą być patriotami? Wszyscy z urzędu muszą kochać swój kraj? Chyba każdy ma prawo powiedzieć, ze nie interesuje go to czy tamto.....nie musicie od razu na niego napadać.
Może królestwo go nie wydyma? Może będzie dobrze zarabiał, płacił podatki i szczęśliwie żył - nie tak jak w Polsce - martwiąc się za co kupić mieszkanie.........każdy ma prawo do własnego wyboru i zakładanie, że wszędzie mu się nie powiedzie jest śmieszne. :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Magdaa 20 maja 2010, 12:23
Wiecie co? Ja mu zazdroszczę tego, że może usiąść z gazetą czy kawą nad ciastkiem w kawiarni, a nie jak ja:
-włączam tv: polityka, wchodzę na neta: polityka, otwieram gazetę: polityka, w tramwaju rozmowy: polityka, otwieram lodówkę: zgadnij co...
Naprawdę w Polsce nie ma innych tematów niż polityka :?

p.s. Nie każdy jest patriotą. Ja kocham Polskę ale tak mnie wkur... te wszystkie partie rządzące i ta mentalność polaków- byle tylko komuś dowalić, że naprawdę mam czasem myśli żeby stąd wyjechać.
Magdaa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez resumo 20 maja 2010, 12:26
linkaa, kilka sekund do przesłuchania dla Ciebie: http://www.youtube.com/watch?v=ZHT7cYI6E3A#t=00m38s
resumo

przez yans 20 maja 2010, 12:31
Ale ja mu nie karzę kochać Polski. Radzę tylko obudzić się ze snu i patrzeć uważnie co się dzieje. Szczególnie - będąc emigrantem. Bo zawsze pierwszy dostaje kamieniem "obcy".
A prawdziwy patriotyzm nie polega na tym, że się innym zwraca uwagę, jak mają się odnosić względem ojczyzny.
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez resumo 20 maja 2010, 12:34
Magdaa napisał(a):Ja kocham Polskę ale tak mnie wkur... te wszystkie partie rządzące i ta mentalność polaków- byle tylko komuś dowalić, że naprawdę mam czasem myśli żeby stąd wyjechać.

Powiedz szczerze: Wiesz, że za granicą jest inaczej, czy Ci się tylko tak wydaje?
resumo

przez yans 20 maja 2010, 12:46
A to mi też Magdo zazdrościsz? Bo widzisz, mieszkam teraz w Polsce (też byłem na emigracji parę latek), i będzie dwa dni temu, jak wybrałem się do centrum na badania. Kazali mi czekać 2h, więc poszedłem sobie do galerii (takiej sklepowej, nie prawdziwej galerii sztuki), w empiku zakupiłem czasopismo, zamówiłem łososia w sezamie z pyszną fasolką szparagową, rozsiadłem się wygodnie, popiłem herbatką i oddałem lekturze co rusz spoglądając na urocze, zgrabne dziewczęta biegające z torbami pełnymi nowych ciuchów (zdecydowanie piękniejsze od otyłych Brytyjek z zepsutymi zębami ;)). I też w tej chwili relaksu kompletnie nie martwiłem się polityką i socjalizmem, który sprawił, że za wszystko zapłaciłem 2x więcej niż powinienem. Więc nie bardzo rozumiem, w czym "kolega_o_długim_nicku" ma niby lepiej ode mnie :D
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez the grove unlimited 20 maja 2010, 13:27
resumo napisał(a):
Magdaa napisał(a):Ja kocham Polskę ale tak mnie wkur... te wszystkie partie rządzące i ta mentalność polaków- byle tylko komuś dowalić, że naprawdę mam czasem myśli żeby stąd wyjechać.

Powiedz szczerze: Wiesz, że za granicą jest inaczej, czy Ci się tylko tak wydaje?

Za tzw granicą , polityka nikogo nie interesuje, poza kanaliami politycznymi, które, są wszędzie, nie tyko w polsce.
Proszę na moje posty odpowiedać merytorycznie, na osobiste złośiwe, itp uwagi nie odpowiadam i nie reaguję.
Jak ktoś chce, to zapraszam na maila, ale nie na pw. Nie odpowiadam na pw w ogóle!!!
medicine@op.pl

przez MOCca 20 maja 2010, 13:58
yans napisał(a): rozsiadłem się wygodnie, popiłem herbatką i oddałem lekturze co rusz spoglądając na urocze, zgrabne dziewczęta biegające z torbami pełnymi nowych ciuchów (zdecydowanie piękniejsze od otyłych Brytyjek z zepsutymi zębami

Torby pełne ciuchów mhmm to musi być burżuazja. ;)

Wmawiajmy, że naród to gówno, patriotyzm to gówno, a Polacy to śmierdziele...niech ogarnie nas kosmopolityzm i libertynizm.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez resumo 20 maja 2010, 14:01
Skoro wypowiedział się tutaj Pan w imieniu wszystkich wszędzie, to nie przegadamy tego. Temat wyczerpany i do zamknięcia. Pakujemy się i jedziemy do UK na kawę, ciastka i dymanie modnych panienek.

Heh.
resumo

przez Magdaa 20 maja 2010, 14:12
resumo napisał(a):

Wiem, że jest lepiej w Skandynawii. Bo jeśli miałabym gdzieś wyjechać to tylko tam - np Norwegia. Albo Dania też bardzo mi się podoba. Ewentualnie Niemcy bo blisko do rodziny bym miała, ale nie lubię Niemców. W Norwegii kupiłabym sobie dom nad klifem, z dala od ludzi i byłoby git... :roll: Morze moje kochane, szum, spokój...

Natomiast nigdy nie wyjechałabym do UK czy Irlandii - nie chciałabym żyć w kraju gdzie polacy mają opinię 'tych na zmywaku' a polki 'tych co dają d... za kasę'- przykro mi, ale każdy mój znajomy co z Irlandii czy UK wraca mówi, że chyba wszyscy się tam z polek śmieją, że się sprzedają za kasę Afroamerykanom a na Naszej-Klasie się lansują że taką super pracę znalazły...
Magdaa

przez MOCca 20 maja 2010, 14:21
Coś w tym jest, wpisują sobie miejsce zamieszkania = miejsce pracy, fotki z balang a wracają z brzuchem. ;]
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez resumo 20 maja 2010, 14:22
Afroamerykanie na sex-wczasach w UK? Nie słyszałem. Myślałem, że dalej Tajlandia pod tym względem jest niezastąpiona.

Opinia o Norwegii jakie ma źródło? Też lans na naszej-klasie?
resumo

przez Magdaa 20 maja 2010, 14:43
To nie są wycieczki Afroamerykanów do UK w celu kopulacji. Oni tam mieszkają. Przyjeżdżają polki bez matury bardzo często bo się nasłuchały że w UK i Irlandii to kokosy są za nic nie robienie. Ale z pracy wychodzi lipa, albo zarabiają tyle co nic. A wstyd się przyznać takiej dziuni przed rodziną i znajomymi że nie wyszło, że za małe wykształcenie itd że wcale nie jest tak różowo. A że wiele polek jest ciekawych 'jak to jest z ciemnoskórym' i przy okazji mogą na tym dobrze zarobić- to czemu nie? Zwykła prostytucja. A na Naszej-Klasie chwalą się zarobkami, robią sobie fotki przy nowym tv... Jak dzwonią do Polski to opowiadają rodzinie że znalazły taką super płatną pracę.
Naprawdę bardzo wielu znajomych mi to mówiło- że tak tam jest. Afroamerykanie i ogólnie anglicy/irlandczycy nabijają się z polek, że są łatwe, że pazerne, że lanserki, że łatwo je kupić.

Opinia o Norwegii czy Danii nie jest wzięta z nikąd. W Norwegii mam rodzinę, a w Danii byłam i sporo widziałam. Obydwa te kraje robią na mnie dobre wrażenie. Myślę, że lepiej tam się żyje niż w PL.
Magdaa

Sortuj wg