Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Pytanie do Admina

przez *Wiola* 10 sie 2011, 18:18
paweł3, Jeśli Marek zażyczył sobie usunięcia postów,. to wbrew jego woli nie można ich zostawić.
Moderator

Pytanie do Admina

przez Kalebx3 10 sie 2011, 18:19
Aha .Rozumiem.Wszystko jasne.Dziękuję. Ale osobiście UWAŻAM ,nie powinno się tego robić.Przecież WTEDY Marek 77 był forumowiczem.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Pytanie do Admina

przez Im_Back 10 sie 2011, 20:43
Gdyby powiedział mi to w twarz zapewne dostałby w pysk

no właśnie ;
co to ma znaczyć ?

Chłopie latasz po forum i szukasz zwady . daj sobie spokój .
Bo jesteś tzw "Troublemaker'em" i nie trzeba moda ani admina ,żeby Ci to napisać .
Masz problemy ? Szukasz pomocy? szukasz informacji ? -to dobre miejsce .
Szukasz kłótni ? chcesz się wymądrzać ? pokazywać kim jesteś (mega-mito-manem ) ?
To idź na onetownie
Im_Back

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pytanie do Admina

przez Kapsch 10 sie 2011, 22:57
Im_Back, Ja mam honor i nie pozwolę jeździć po sobie.
Nie jestem Troublemaker'em (podoba mi się to określenie) tylko nie lubię gdy ktoś mnie obraża bez powodu, zwłaszcza gdy nie ma argumentów.
Nie nie mam problemów i ich nie szukam. Razi mnie jedynie ludzka głupota. Zapewne ciebie też.
Kłótni nie szukam dopóki mnie ktoś nie atakuje i nie obraża.
Nie mów gdzie mam iść gdyż to mój demokratyczny wybór gdzie jestem i co robię.

Po twojej odpowiedzi mam wrażenie, że szukasz zwady tylko PO CO ?
Ja odpuszczam ty jak sobie chcesz.

POLAKITA - szacun.
wiola173, po raz kolejny przepraszam za off top jak sama widzisz momentami się nie da
Mam zamiar wypić frugo z wódką żeby połączyć słodki smak dzieciństwa z gorzkim smakiem źycia

Pytanie do Admina

przez depresyjny86 11 sie 2011, 00:29
A ja mam pytanie do Shada>.A mianowicie chodzi mi o przymus używania jednego nicka,a raczej o "zaostrzenie przepisów" dotyczących zmian nicka - bo no kurcze rozumiem,że no ktoś czasem z ważnych powodów musi zmienić,ale no..tak patrząc na ten rok to już tych zmian nicków było dużo na forum,i czasami ciężko się póżniej połapać kto jest kto,zwłaszcza,że czasem jedna osoba...no zmienia kilka razy nicki.Oczywiście nie mam tu na myśli osobników którzy włażą po banie i wiadomo,że włażą z innym nickiem - bo takich to już w ogóle powinno się tepić.
No więc to tyle z pytań Tomku;)
:)

Pytanie do Admina

przez linka 11 sie 2011, 01:17
Jesli ktos kasuje konto a pozniej rejestruje sie z innego IP z innym nickiem to my nie jestesmy za bardzo w stanie nic zrobic........ niestety.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Pytanie do Admina

przez Lord Kapucyn 11 sie 2011, 01:35
Moim zdaniem wystarczyłoby nieco zmodyfikować pkt 11:

11. Użytkownik ma prawo usunąć swoje konto co jest równoznaczne z wykasowaniem danych podanych przy rejestracji z bazy.
11.1 Użytkownik ma prawo założyć nowe konto do trzech razy w ciągu jednego roku.
11.2 Osoby, które notorycznie będą usuwać konta (powyżej 3 razy) i zakładać nowe nie będą mieć dostępu do forum.

I np. do podpunktu 11.1 dodać aneks, że niezbędnym warunkiem jest skorzystanie z pierwotnego nicka każdorazowo przy kolejnej rejestracji.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Pytanie do Admina

przez Kapsch 11 sie 2011, 01:57
I np. do podpunktu 11.1 dodać aneks, że niezbędnym warunkiem jest skorzystanie z pierwotnego nicka każdorazowo przy kolejnej rejestracji.

Niestety się nie da. Nick jest zapisywany w bazie danych i pomimo usunięcia go własnoręcznie przez użytkownika ponowna rejestracja spowoduje, że użytkownik dostanie komunikat o tym, że dany nick jest zajęty.

Aby to było możliwe należało by usuwać wpisy w bazie danych ręcznie, A przypuszczam że Shad nie będzie tym zainteresowany. Poza tym skąd ma wiedzieć który użytkownik usunął sobie konto ? Takich informacji raczej nie ma w PA.
Mozę się mylę. Jeśli tak Tomek popraw

Druga sprawa jak wyegzekwujesz aneks do punktu 11.1 ?

Ja bym to rozwiązał inaczej.
Wyłączyłbym możliwość usuwania kont dla użytkowników. W przypadku gdy użytkownik chce zrezygnować to pisze do admina a ten zawiesza jego konto ( czasowy zakaz pisania ). Użytkownik traci możliwość pisania na forum do czasu gdy zechce powrócić. Potem znów kontakt i odwieszeni konta.
Mam zamiar wypić frugo z wódką żeby połączyć słodki smak dzieciństwa z gorzkim smakiem źycia

Pytanie do Admina

przez Lord Kapucyn 11 sie 2011, 02:07
No możliwość manualnego usunięcia konta przez użytkownika za pośrednictwem Panelu użytkownika jest w tej chwili wyłączona. Trzeba napisać pw z prośbą do Administratora. I tu masz rację - Admin zamiast usuwać konto powinien je czasowo zawieszać. Gdy taki użytkownik zechce powrócić na forum to kontaktuje się z Adminem za pomocą e-maila i wraca na forum. A druga sprawa, że już samo usunięcie konta jest nielogicznym posunięciem ze strony użytkownika. Przecież wystarczy się nie logować jeśli ktoś chce dać sobie na wstrzymanie z forum.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Pytanie do Admina

przez Kapsch 11 sie 2011, 02:16
Ja mam inne pytanie do administracji. W jaki sposób można "odrobić" ostrzeżenie ?
Mam 1/2 ale ładniej wyglądałoby 0/2 :)
Wierszy pisać nie będę bo zwyczajnie mi nie wychodzą :) Więc jak ?

Pytanie do Admina

przez Im_Back 11 sie 2011, 05:58
Kapsch,
o ile dobrze kojarzę to osty po 60 lub 90 dniach wygasają .Ale głowy za to nie dam .
Z tym honorem to może być problem ,bo to właśnie ta abstrakcyjna forma zarozumialstwa powoduje najczęściej ost'a.

Ciekawi mnie ile masz lat stawiam na 20/25 . Ale jak coś to wcale nie jest pytanie i nic Ciebie nie obliguje do odpowiedzi.Chętnie też poczytał bym kiedyś Twoja definicje honoru i infrastruktury związanej z nim ,jak byś miał ochotę coś napisać to w OT ,ale do tego też nic Ciebie nie obliguje .

kwili ścisłości ,nie ma w tym co napisałem ani ironii ani złośliwości ,tylko Ciekawość i własna opinia .
Im_Back

Pytanie do Admina

przez paradoksy 11 sie 2011, 10:37
ostrzeżenie jest ważne 90 dni, potem wygasa.
paradoksy

Pytanie do Admina

przez agusiaww 11 sie 2011, 16:43
Dlaczego jak czytam post, nastepnie sie zaloguje i klikam na nick tej osoby by dac szybka odpowiedz wywala mnie znowu na ten temat. Nastepnie jak odswieze, i klikne na nick tej osoby to juz wchodzi w szybka odpowiedz. Jest to dosc uciazliwe, bo w sumie klikam w to samo 2 razy. :shock:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Pytanie do Admina

przez Kapsch 11 sie 2011, 17:44
agusiaww, Przepis jest prosty. Musisz wpierw się zalogować a później czytać posty. I problem się rozwiąże :great:

Sortuj wg