Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez Michuj 13 sty 2011, 21:25
Chyba nie muszę się przedstawiać. Przysięgam, że to moje ostatnie podejście do tego forum. Zostane wyrzucony, to więcej nie wracam do tego tematu.
Chciałbym się odnieść do pewnego absurdu z udziałem moda o nicku Linka. Rozumiem, że moje poczucie humoru nie zostało docenione. Nie miałem na celu dezorganizacji wątku ''zaburzenia osobowości''. Tylko, że absuradalne jest to, że gdy chciałem coś powiedzieć natychmiast dostałem bana, po czym, żeby dokończyć myśl, musiałem założyć konto (nawet 2) i dostałem bana za posiadanie 4 kont :mrgreen: No ludzie...
Tomku widzisz takie absurdy i nie grzmisz? Przyznaje, że usunąłem dosyć impulsywnie swoje normalne konto (Wujek_Dobra_Rada), ale to nie jest do k$#y nędzy forum o elektronice, samochodach czy innych duperelach! Tu siędzą ludzie z problemami, a jednym z nich jest właśnie ta impulsywność mojego charakteru...
Michuj

przez harpagan83 13 sty 2011, 21:34
Incinerator, Wujek Ty też dostałeś bana :mrgreen:

Ban za banem, za banem ban, ktoś zachowuje sie jak policeman :yeah:
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez Michuj 13 sty 2011, 21:38
harpagan83, Usunąłem konto po niesłusznie przyznanym ostrzeżeniu (w moim odczuciu). Wkurwiłem się poprostu. Po czym założyłem ''głupie konto'' co by coś głupiego napisać. Dostałem bana (mimo, że miałem czynne tylko na ten czas jedno konto, a regulamin to dopuszcza). Dostałem kolejnego bana. Założyłem kolejne konto by móc coś napisać. Kolejny ban :mrgreen: Mimo, że ciągle miałem aktywne tylko jedno konto, Pani Linka (czy Korba, nie wiem kto mnie banował ale chyba Linka) dostałem ostatecznie bana za używanie 4 kont :mrgreen:
Michuj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 13 sty 2011, 21:39
Incinerator,

11. Użytkownik ma prawo usunąć swoje konto co jest równoznaczne z wykasowaniem danych podanych przy rejestracji z bazy.
11.1 Użytkownik ma prawo założyć nowe konto do trzech razy w ciągu jednego roku.
11.2 Osoby, które notorycznie będą usuwać konta (powyżej 3 razy) i zakładać nowe nie będą mieć dostępu do forum.
11.3. W przypadku usunięcia konta do którego jest przypisane ostrzeżenie, ostrzeżenie przechodzi na nowe konto które założy ta sama osoba.
paradoksy

przez Michuj 13 sty 2011, 21:41
paradoksy, Ale ja mam aktywne tylko jedno konto. I tak było zawsze. Musiałem zakładać nowe, bo zbanowane były nieczynne. Nie widzę tutaj naruszenia regulaminu...
Michuj

przez harpagan83 13 sty 2011, 21:42
Incinerator, ja jak zostałem nie słusznie zbanowany bo przez pomyłkę dostałem 2 osty na raz to dostałem takiej kurwicy że masakra, wtedy pomyślałem sobie że tak wyprowadziłem kogoś z równowagi że zlekceważył w mojej sprawie przepisy forum, na szczęście okazało sie że to była pomyłka :mrgreen:
To wymaga pełnego angażu

przez paradoksy 13 sty 2011, 21:43
Incinerator, Wujek...

11.2 Osoby, które notorycznie będą usuwać konta (powyżej 3 razy) i zakładać nowe nie będą mieć dostępu do forum.

tyle ode mnie.

tak w ogóle. Co Ci odbiło żeby zakladać takie konta i pisac takie posty...? :-|
paradoksy

przez shadow_no 13 sty 2011, 21:46
Incinerator,
Przyznaje, że usunąłem dosyć impulsywnie swoje normalne konto (Wujek_Dobra_Rada), ale to nie jest do k$#y nędzy forum o elektronice, samochodach czy innych duperelach! Tu siędzą ludzie z problemami, a jednym z nich jest właśnie ta impulsywność mojego charakteru...

Czyli Twoim zdaniem powinienem usunąć Moderatorów z osób funkcyjnych a sam powiedzieć Ci, że dobrze, że zakładasz po kilka kont żeby siać zamęt?
Aha...
No to trudno, ale widzę i nie grzmię.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez harpagan83 13 sty 2011, 21:46
paradoksy, taki jest gwóźć tego forum tutaj każdemu z nas raz na jais czas odbija, musimy być bardziej tolerancyjni w obec siebie ;)
To wymaga pełnego angażu

przez shadow_no 13 sty 2011, 21:47
harpagan83 napisał(a):Incinerator, ja jak zostałem nie słusznie zbanowany bo przez pomyłkę dostałem 2 osty na raz to dostałem takiej kurwicy że masakra, wtedy pomyślałem sobie że tak wyprowadziłem kogoś z równowagi że zlekceważył w mojej sprawie przepisy forum, na szczęście okazało sie że to była pomyłka :mrgreen:

W Twoim przypadku faktycznie nastąpiła pomyłka, która została szybko zauważona. Mam nadzieję, że nie masz nam tego za złe. Na szczęście (albo niestety (?)) nie jesteśmy robotami. :)

przez Michuj 13 sty 2011, 21:47
Tomku, ja nie zakładam kont żeby siać zamęt. Poprostu dostawałem bana na dzień dobry po założeniu konta i nie miałem najmniejszej szansy się wypowiedzieć. To mnie irytuje...
Michuj

przez dogomaniaczka 13 sty 2011, 21:48
harpagan83, ale to nie paradoksy ustaliła taki punkt w regulaminie, więc się od niej odczep :)
dogomaniaczka

przez Michuj 13 sty 2011, 21:49
Baśka, To miał być niewinny żarcik. Nikogo nie obraziłem. Chciałem troszkę wyluzować sytłację w chyba najsmutniejszym wątku na forum, jaki jest zaburzenia osobowości...
Michuj

przez shadow_no 13 sty 2011, 21:50
Incinerator napisał(a):Tomku, ja nie zakładam kont żeby siać zamęt. Poprostu dostawałem bana na dzień dobry po założeniu konta i nie miałem najmniejszej szansy się wypowiedzieć. To mnie irytuje...

Rozumiem to, ale wystarczy napisać że tak się stało a nie inaczej. Piszesz o tym dopiero teraz jak już zdążyłeś się wkurzyć na Funkcyjnych, którzy po prostu dobrze wykonują swoją robotę między innymi trzymając się regulaminu który sam zaakceptowałeś.

Sortuj wg