Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez VasqueS 07 cze 2010, 15:31
Popieram, bo ktoś się zarejestruje gdy jest nie proszony i będzie nas widział.
Może temat poznajmy się, dasz na liczbę napisanych postów, albo logowań lub po terminie można tam wejść ?

Dajemy tu dość prywatne rzeczy, gdyby ktoś niepowołany to znalazł to byłoby nie za ciekawie...

[Dodane po edycji:]

Popieram, bo ktoś się zarejestruje gdy jest nie proszony i będzie nas widział.
Może temat poznajmy się, dasz na liczbę napisanych postów, albo logowań lub po terminie można tam wejść ?

Dajemy tu dość prywatne rzeczy, gdyby ktoś niepowołany to znalazł to byłoby nie za ciekawie...
VasqueS

przez scrat 07 cze 2010, 15:38
VasqueS napisał(a):Dajemy tu dość prywatne rzeczy, gdyby ktoś niepowołany to znalazł to byłoby nie za ciekawie...

To nie dawaj zdjęć ani innych danych jeżeli boisz się że się rozpowszechnią. Ktoś cię zmusza?
Przyjaciel forum

przez VasqueS 07 cze 2010, 15:40
scrat napisał(a):
VasqueS napisał(a):Dajemy tu dość prywatne rzeczy, gdyby ktoś niepowołany to znalazł to byłoby nie za ciekawie...

To nie dawaj zdjęć ani innych danych jeżeli boisz się że się rozpowszechnią. Ktoś cię zmusza?

Nikt mnie nie zmusza, zdjęcia chcę dać żeby zaufane osoby mnie zobaczyły.
Poufnych aż tak bardzo danych nie ma, po prostu pytam jeśli się nie da to nie, krótka piłka.
PozdR

VaS
VasqueS

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez scrat 07 cze 2010, 15:53
VasqueS napisał(a):Nikt mnie nie zmusza, zdjęcia chcę dać żeby zaufane osoby mnie zobaczyły.

To dawaj im na priv.

jeśli się nie da to nie, krótka piłka.

Nie przewidujemy tego. To rozwiązywanie problemu od złej strony.
Przyjaciel forum

przez Magdaa 07 cze 2010, 16:13
Chodzi mi o to, że w temacie 'Ludzie z forum' niektóre zdjęcia widać, a niektóre nie (sami zobaczcie).
Nie mam nic przeciwko temu, abyście Wy- moi koledzy i koleżanki z forum- wiedzieli jak wyglądam (skoro sama zdjęcie pokazuję), ale niekoniecznie chcę aby każdy niezarejestrowany i niezalogowany osobnik oglądał moje zdjęcia i łączył je z moimi postami :?
Ktoś mi kiedyś napisał- jak nie chcesz żeby twoje zdjęcia oglądali niezarejestrowani to wrzuć do tematu 'Ludzie z forum'. Wrzuciłam i co? I widać je :roll:

Myślę, że skoro dział moderatorski jest ukryty (i to także dla zalogowanych) to można by też ukryć temat, gdzie są nasze zdjęcia. W końcu po to je tam wrzucamy aby nasi koledzy i koleżanki z forum widzieli jak wyglądamy, a nie osoby które nas nie znają, czy znajomi którzy łatwo mogą sobie tam wejść, zobaczyć nas na zdjęciu i przeczytać wszystkie posty- jakby nie patrzeć dość osobiste.

Tu nie chodzi o jakieś ukrywanie się, ale trochę prywatności i dostępność tylko dla użytkowników forum, a nie dla wszystkich w koło...
Naprawdę nie da się nic z tym zrobić ?
Magdaa

przez yans 07 cze 2010, 16:49
tak strzelam, że przyczyna leżeć może w położeniu samych obrazków - jak uploadujesz zdjęcia na serwer forum, to te są widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników, jeśli w poście wstawiasz zdjęcie pochodzące z innego url (za pomocą tagów [img]) to są one widoczne zawsze i wszędzie.
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez shadow_no 07 cze 2010, 17:28
yans, masz całkowitą racje.
Zdjęcia wysyłane bezpośrednio na forum są widoczne jedynie dla zarejestrowanych użytkowników. Zdjęcia linkujące z zewnętrznych serwerów jak np. imageshack.us itp są widoczne dla wszystkich. Aby zdjęcie było widoczne tylko dla zarejestrowanych proszę używać opcji uploadu zdjęcia bezpośrednio na serwer nerwica.com
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Magdaa 07 cze 2010, 17:38
Mhmy, teraz rozumiem. Shad, możesz usunąć moje najnowsze zdjęcia dodane w temacie 'Ludzie z forum' (Międzyzdroje, Jezioro Turkusowe itd)?
Dodałabym je jeszcze raz, tym razem wgrywając na serwer forum.
Magdaa

przez linka 07 cze 2010, 17:51
Magdaa, kasuję całego twojego posta z tego tematu, ok?

[Dodane po edycji:]

Ja mam pytanie do pana administratora Scrata, jak tam twój podopieczny ? Dałbyś jakie foto kociska :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Magdaa 07 cze 2010, 18:06
linka napisał(a):Magdaa, kasuję całego twojego posta z tego tematu, ok?

Tak jest, dokładnie :smile: Potem wrzucę na serwer nerwicy, żeby nie były dostępne dla 'obcych'.
Dzięki !
Magdaa

przez scrat 08 cze 2010, 01:31
linka napisał(a):Ja mam pytanie do pana administratora Scrata, jak tam twój podopieczny ? Dałbyś jakie foto kociska :mrgreen:

Eee ale to nie moje kocisko, ja je tylko nazwałem :D
Przyjaciel forum

przez linka 08 cze 2010, 09:58
:bezradny: a ja myślałam, że zacząłeś swoją resocjalizację i posiadasz zwierza jakiegoś..... :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez scrat 08 cze 2010, 11:08
Posiadam, dogorywa w klatce :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez Magdaa 08 cze 2010, 11:59
Magdaa

Sortuj wg