Uzależnienie od telefonu.

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez Kalebx3 15 maja 2015, 18:01
Kalebx3, mycie zębów jest przyjemnością, przynajmniej dla mnie

dobre ,
w takim razie dla mnie jest przy - jemnnoscią jest kolekcjokonowanie zużytych szczoteczek .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Introwertyczka 15 maja 2015, 18:04
To pewnie masz niezłą kolekcję, chyba że zmieniasz szczoteczkę raz na dwa lata. xD
Introwertyczka

przez Kalebx3 15 maja 2015, 18:11
To pewnie masz niezłą kolekcję, chyba że zmieniasz szczoteczkę raz na dwa lata. xD

- nie, zmieniam częściej , ale jak mi się znudzą co niektóre to oddaję do skupu . U nas w skupie jak się uzbiera 1000 bonów za korki od butelek i szczoteczki to jedno dziecko dostanie wózek.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Infinity 16 maja 2015, 06:40
detektywmonk napisał(a):
Introwertyczka napisał(a):
detektywmonk napisał(a):Czyli nie muszę o tym mówić psycholożce ?

Nie musisz.

To nie powiem.

Czemu nie mówić? Sam wybierasz co chcesz powiedzieć a co nie. Co jest dla Ciebie ważne.

przez wiejskifilozof 16 maja 2015, 09:30
Wizyta we wtorek :smile: chyba powiem.

przez lalka123 24 cze 2015, 09:49
W tych czasach to chyba normalne, ale jeśli sam zadałeś sobie pytanie czy to nie jest cos dziwnego to znaczy, że możesz mieć problem.. Spróbuj na kilka dni odstawić telefon i obserwuj swoje reakcje czy np nie szukasz go w kieszeni chociaż wiesz,że go tam nie ma

przez wiejskifilozof 24 cze 2015, 13:08
Do Magdy lat 36 dzwonię dzień w dzień.

przez Ponury fapper 24 cze 2015, 19:00
Normalne? Co ty gadasz? Jak ma się objawiać uzależnienie od telefonu?
Ja używam telefonu żeby być w kontakcie z ludźmi. Tylko i wyłącznie. A to, że mam go zawsze wynika z faktu, że chcę być ciągle w zasięgu ze znajomymi. Żadnego uzależnienia.
Uzależnienie w rozumieniu, że co chwila musisz na niego zerkać, czy że ciągle go masz ze sobą? Bo nie rozumiem. Tak w ogóle pierwszy post nic nie wyjaśnia co masz na myśli. Tak samo mógłbyś napisać temat w ogóle bez treści pierwszego posta. Przedstaw swoją historię, a nie tylko rzuciłeś hasłem.

przez wiejskifilozof 25 cze 2015, 13:13
A tego to nie mam.Też dzwonię, do ludzi.Choć przyznam,że czasem mam taki omam i zerkam na telefon.Bo mi się wydaję,że ktoś wysłał esa.

przez PannaNatalia 25 cze 2015, 13:16
Ja też codziennie korzystam z telefonu,z internetu w telefonie,ale nie mam problemu z tym żeby go wyłączyć,gdzieś odłożyć jeśli wymaga tego sytuacja.
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

przez Kontrast 25 cze 2015, 22:18
Ja mam tak czasami, że jak stanę w nocy to patrze co w tele, jak sram to też patrze, cały czas patrze. Ogólnie łapę się na tym, że jak jade komunikacją to myśle o tym zeby nie patrzeć, bo to straszna bieda patrzeć w komunikacji, opuszczać tak piękny i szlachetny zwyczaj obcinania zwierzyny i przepoconych biedrono skarpetek.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez ben rei 25 cze 2015, 22:23
no przecież w tych telefonach nic nie ma, ten android to syf i ubóstwo, programy to nachalne bannery reklamowe, czytać coś choćby z 6 cali to chyba przez lupę, żeby to chociaż jakaś dziewka mmsy wysyłała w kusych majtkach to okej
fubar

przez wiejskifilozof 26 cze 2015, 09:15
Ile bym dał, by dziewczyna, wysłała mi zdjęcie w kusych majtkach :D

przez Ponury fapper 26 cze 2015, 19:01
ben rei napisał(a):żeby to chociaż jakaś dziewka mmsy wysyłała w kusych majtkach to okej

:great:

Jak to mówił mój instruktor: "kiedy masz zielone nie patrz się w koło tylko przed siebie! No chyba, że przechodzi dobra dupa na pasach. Nawet jak spowodujesz wypadek to może przynajmniej na kawę zaprosi. A jak ma wolny dom to już w ogóle warto było!" :D

Generalnie wyznaję tę zasadę, dlatego nigdy nie zaglądam na telefon :(((((. Serio, nie mam tak jak wy piszecie. Nie widzę nic ciekawego w przeglądaniu Internetu nawet. No dobra, nie jestem bez winy. Czasami przejrzę facebook'a. Ale to jest na zasadzie "Ktoś napisał? NIe. Jakieś wydarzenie? Nie." I wychodzę... i tyle.

Sortuj wg