Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uzależnienie od telefonu.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

no przecież w tych telefonach nic nie ma, ten android to syf i ubóstwo, programy to nachalne bannery reklamowe, czytać coś choćby z 6 cali to chyba przez lupę, żeby to chociaż jakaś dziewka mmsy wysyłała w kusych majtkach to okej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby to chociaż jakaś dziewka mmsy wysyłała w kusych majtkach to okej

:great:

 

Jak to mówił mój instruktor: "kiedy masz zielone nie patrz się w koło tylko przed siebie! No chyba, że przechodzi dobra dupa na pasach. Nawet jak spowodujesz wypadek to może przynajmniej na kawę zaprosi. A jak ma wolny dom to już w ogóle warto było!" :D

 

Generalnie wyznaję tę zasadę, dlatego nigdy nie zaglądam na telefon :(((((. Serio, nie mam tak jak wy piszecie. Nie widzę nic ciekawego w przeglądaniu Internetu nawet. No dobra, nie jestem bez winy. Czasami przejrzę facebook'a. Ale to jest na zasadzie "Ktoś napisał? NIe. Jakieś wydarzenie? Nie." I wychodzę... i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest już ten temat.Co sądzicie o tym ? Ja używam telefonu dzień w dzień.Czy to uzależnienie ? Czy normalne w tych czasach ?

W tych czasach zabłysnąłbyś raczej, gdybyś telefonu nie używał;)

Norma... Standard... Niczym przerzucanie kanałów przy użyciu pilota... A czy to równoznaczne z uzależnieniem? Nie sądzę...

Uzależnić się można w sytuacji, kiedy telefon staje się podstawową formą kontaktu z kimś naprawdę bliskim. Gdy inne sposoby z różnych względów nie są możliwe...

Tylko że to uzależnienie od tej ważnej osoby właśnie... Telefon jest jedynie czymś pośrednim... No i dopiero wtedy, przy niepomyślnych wiatrach, masz szansę poczuć czym jest prawdziwe uzależnienie...

Zazdroszczę, swoją drogą, komfortu przychodzenia na spotkanie z psychologiem z tak nieprecyzyjnie sformułowanymi spostrzeżeniami...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×