Metaamfetamina

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Metaamfetamina

przez Kalebx3 19 lut 2015, 12:02
Nie warto wchodzic w to szambo,im lek bardziej euforyzuje tym trudniej go odstawic.

Odstawić to jeszcze pikuś , ale gorzej jak się człowiek zakocha w tym bujnie "radosnym " stanie i będzie do niego tęsknił . A najgorsze jeszcze dodatkowo to , że potem każdą chwilę codziennej rzeczywistości będzie porównywał do mega stanów po superścierwie i zawsze chodził nienasycony - niespełniony , " bo wtedy było tak fajnie ".
Pierdo-lić narkotyki ! PIERDO_LIC!!!
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Metaamfetamina

przez carmen.s 19 lut 2015, 14:11
Labradorek, jeśli pytasz o rekreacyjne używanie, to co prawda niektórzy mogą sobie pozwolić na kontrolowane branie weekendowe klubowe okazyjne, ale to są generalnie ludzie, którzy nie mają problemów z depresją/nerwica etc. Już pomijając większe skłonności do uzależnień, to tak jak napisał Kalebx3, tęsknota za tym dobrym samopoczuciem jest najgorsza i chyba w ogóle niewyzbywalna.
Ale generalnie podbijam temat, też jestem ciekawa czy ktoś zna leki/kombinacje leków bardziej pobudzających niz zamulających (i nie chodzi mi o kawe czy energy drinki xp).
Yeah, blowfishing this up.

Metaamfetamina

przez devnull 19 lut 2015, 22:04
carmen.s napisał(a):Ale generalnie podbijam temat, też jestem ciekawa czy ktoś zna leki/kombinacje leków bardziej pobudzających niz zamulających (i nie chodzi mi o kawe czy energy drinki xp).

Z mojego doświadczenia to Wellbutrin/Bupropion, można jeszcze zwiększyć jego działanie niskimi dawkami Reboksetyny, bądź Wenlafaksyny/Duloksetyny.
Ale na samą myśl o takim stanie robi mi się nie dobrze, powiwiam ludzi, którzy tolerują takie miksy.
Niektórzy stosują też technikę Well-Loft albo California Rocket Fuel - poczytaj o tym na forum.

post1939211.html?hilit=California%20Rocket%20Fuel#p1939211
post1912724.html?hilit=well%20loft#p1912724
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Metaamfetamina

przez Kalebx3 20 lut 2015, 12:50
Z mojego doświadczenia to Wellbutrin/Bupropion,

wczoraj leciał program o odchudzaniu w Telewizji , był tam przedstawiony obszerny wątek o Bupropionie . O zaje-bistej nieuczciwości producenta tego leku , lekarzy , przedstawicielach handlowyych , milionowych odszkodowaniach , kłamstwie i medialnym szumie , jaki powstał wraz z tym lekiem.Niektórzy lekarze tak się dorobili przepisując ten lek ( z rozkazu Firmy co go produkowała ) ,że mieli tyle kasy ,że porzucili leczenie pacjentów . Ten lek to naprawdę szajs . Nie chcę tego syfu za darmo .Depresji to on napewno nie wyleczy . W dodatku ta cena ! Za co ? dziady jeba-ne!!!

Metaamfetamina

przez devnull 20 lut 2015, 19:07
Kalebx3 napisał(a):
Z mojego doświadczenia to Wellbutrin/Bupropion,

wczoraj leciał program o odchudzaniu w Telewizji , był tam przedstawiony obszerny wątek o Bupropionie . O zaje-bistej nieuczciwości producenta tego leku , lekarzy , przedstawicielach handlowyych , milionowych odszkodowaniach , kłamstwie i medialnym szumie , jaki powstał wraz z tym lekiem.Niektórzy lekarze tak się dorobili przepisując ten lek ( z rozkazu Firmy co go produkowała ) ,że mieli tyle kasy ,że porzucili leczenie pacjentów . Ten lek to naprawdę szajs . Nie chcę tego syfu za darmo .Depresji to on napewno nie wyleczy . W dodatku ta cena ! Za co ? dziady jeba-ne!!!

Mi też nie pomógł, dla mnie to było gówno, ale ma swoich amatorów nie możesz zaprzeczyć.
Znam osobiście 2 osoby co chwalą sobie Wellbutrin, wcześniej ćpały latami ecstasy i inne badziewia.
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Metaamfetamina

przez Ferdynand k 20 lut 2015, 21:49
well zmixowany z miansą na mnie nie działał wenla przez chwilę
a nóż -ale tylko gdyby to legalna recepta była to mógłbym spróbować
mam 21 lat jeszcze dużo mogę zmarnować lepiej zaryzykować niż męczyć się z tym gównem depresją całe życie
i weźcie hipokryzję do siebie bo wielu tu inne środki rc i benzosy wcina aż się uszy trzęsą
a mi chodzi o leczenie
ps teraz możecie hejtować aż spuchniecie od żółci
Naczelny Użyszkodnik

Metaamfetamina

przez Labradorek 21 lut 2015, 00:39
WIecie co, wiem że zabrzmie jak typowy gość nie w temacie uzależnien i pewnie mi zarzucicie, że nie znam sie i nie wiem co robią z człowiekiem narkotyki, ale jak mi sie przyznał nie dawno mój dobry kolega, że od ponad roku bierze własnie metaanfetamine, pracując ( jest bardzo dobrym pracownikiem ), chodzi na treningi boksu, ma udany związek i swoj dom. Wygląda zdrowo i nic nie wskazuje na to, że w ogóle cokolowiek bierze i ma problemy psychiczne przy czym, to co mówi wprowadza w życie i nie wydaje sie być hipokrytą. Bije od niego ''szczęscie'', poga ducha i dobre samopoczucie/pozytyna energia. Wiec naturalnei zastanawia mnie gdzie jest haczyk? Powiedział mi tez o koledze ktorego tez znam, że on równiez bierze to i równiez jest lubianą, ogarniająca życie i obowiązki osobą....o co tu chodzi? Ja choruje na depresje, staram sie jak głupi, żyje moralnie bez jakich kolwiek używek, prócz leku antydepresyjnego, moje samopoczucie jest od kilku lat na poziomie 0, mam mega doły, nic mi sie nie uklada, nie mam nawet sił psychocznych i fizycznych na wprowadzenie zmian w swoim życiu, aby nabrało kolorów i sensu. A on realizuje swoje hobby ( sport ), ma rodzine, dom, pracuje i jest zadowolony z życia co widać juz na pierwszy rzut oka...I prosze, nie piszcie że mi sie wydaje albo że on udaje :bezradny:

Metaamfetamina

przez devnull 21 lut 2015, 01:11
Labradorek napisał(a):WIecie co, wiem że zabrzmie jak typowy gość nie w temacie uzależnien i pewnie mi zarzucicie, że nie znam sie i nie wiem co robią z człowiekiem narkotyki, ale jak mi sie przyznał nie dawno mój dobry kolega, że od ponad roku bierze własnie metaanfetamine, pracując ( jest bardzo dobrym pracownikiem ), chodzi na treningi boksu, ma udany związek i swoj dom. Wygląda zdrowo i nic nie wskazuje na to, że w ogóle cokolowiek bierze i ma problemy psychiczne przy czym, to co mówi wprowadza w życie i nie wydaje sie być hipokrytą. Bije od niego ''szczęscie'', poga ducha i dobre samopoczucie/pozytyna energia. Wiec naturalnei zastanawia mnie gdzie jest haczyk? Powiedział mi tez o koledze ktorego tez znam, że on równiez bierze to i równiez jest lubianą, ogarniająca życie i obowiązki osobą....o co tu chodzi? Ja choruje na depresje, staram sie jak głupi, żyje moralnie bez jakich kolwiek używek, prócz leku antydepresyjnego, moje samopoczucie jest od kilku lat na poziomie 0, mam mega doły, nic mi sie nie uklada, nie mam nawet sił psychocznych i fizycznych na wprowadzenie zmian w swoim życiu, aby nabrało kolorów i sensu. A on realizuje swoje hobby ( sport ), ma rodzine, dom, pracuje i jest zadowolony z życia co widać juz na pierwszy rzut oka...I prosze, nie piszcie że mi sie wydaje albo że on udaje :bezradny:

wiesz, nie wiesz ile, jak i kiedy on używa Mety, on ma na standardzie dobre samopoczucie, a ty na starcie zjebane,
więc jesteś bardziej zagrożony uzależnieniem, ale twojemu koledze też kiedyś może podwinąć się noga,
nie wiadomo co ma za uszami, a życie płata figle. ty go widzisz tylko wtedy gdy jest z nim ok,
a nie wiesz o jego słabościach, więc nie ocenisz w 100% obiektywnie jego życia,
kosa w końcu trafia na kamień, więc każdego wielkie powodzenie życiowe może się w końcu zawalić.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Metaamfetamina

przez Labradorek 21 lut 2015, 01:18
kosa w końcu trafia na kamień, więc każdego wielkie powodzenie życiowe może się w końcu zawalić

Napisałes jak typowy polak- z zawiścią że komus się układa, że jest dobrze czy wręcz bardzo dobrze jak na nasze rodzime realia i że na pewno mu sie noga powinie...Ale dlaczego ma powinąć? ''kosa na kamień'' - nie rozumiem porónaniu w odniesieniu do narkotyku

Metaamfetamina

przez Petek 21 lut 2015, 02:36
Dlatego że z czasem wszystko wyjdzie...
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega

Metaamfetamina

przez JużTuByłem 21 lut 2015, 12:48
Nie wyobrażam sobie leczenia amfetaminą :yeah:(chyba podobna w działaniu to mety) Stymulanty robią ze mnie supermana na 12 h a pozniej tylko zwykłe pobudzenie ,a po 2 dniach pojawiają się duże stany depresyjne pomimo brania dużych dawek.

Metaamfetaminy nie brałem ,ale amffe dlatego niemam porównania do działania.Z tego co wyczytałem meta jest mocniejsza i bardziej euforyczna.Także moim zdaniem po jakimś dłuższym ciągu i nie kontrolowanym braniu(nie wierze ,że będziesz brał okazyjnie szczegolnie ,że jesteś chory co powoduje 10X wieksza chęć naćpania) wylądujesz w psychiatryku z powodu próby samobójczej.Nie porównuj się do kolesia który jest zdrowy.On wypali 2 kg mety i mu nic nie będzie a ty po 10 g i odstawce będziesz cierpiał o wiele bardziej niż on.

Ja się zakochałem w tramalu który ma działanie euforyczne(serotonina).Teraz nie biorę ,bo na mnie nie działa ,ale gdyby działał to odrazu ustalam sobie dawke redukcyjna ,bo wiem że skonczyłoby się ciągiem.Strasznie mnie wkurwi.a to nie działanie tramca :roll: Przeszukałem cały internet w znalezieniu powodu nie działania i nic pomocnego nie znalazłem.. :why:
Gdy pomyśle sobie o tym jak było na tramcu ,to niema bata chce się wrócić do brania.Było za bardzo za,jebiście żeby zapomnieć o nim.
Żaden nakotyk nie działa tak jak trampek ,a brałem różne rzeczy i podobał mi się pierwszy dzień a pozniej już tak fajnie nie było i kończyłem branie.A tramal mogłem brac tydzień i po odstawce praktycznie wracałem do stanu przed czyli praktycznie nic się nie zmieniło (mówie jak było na początku ,bo pozniej piłem go jak pojebany bez mózgu ).
Zaczniesz brać i możliwe ,że szybko odstawisz bo stwierdzisz ,że to nie dla ciebie (ja tak mam z alko,amfa,ziołem,koda itd.)Po prostu one mi nie dają tego czego chce,a szybko pogłębiają problem.Alko to w ogóle ostatnio mnie wk.urwia nie lubie tego pierdolnięcia w głowe obuchem.
Druga opcja to taka ,że akurat działanie Ci bardzo podpasuje i poleciszzzzzz.Odrazu na początku ustal sobie jak z tego zejśc żeby nie wyladować w szpitalu.good luck &have fun :mrgreen:
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

Metaamfetamina

przez Kalebx3 21 lut 2015, 13:46
Nie wyobrażam sobie leczenia amfetaminą

a ja sobie wyobrażam leczenie się ta substancją, równie tak samo dobrze jak metylofenidatem . Objawowo , wiadomo , na przetrwanie . Tylko wszystko z głową i w odpowiedniej dawce . Żadnych proszków , tylko znormalizowane tabletki o zmodyfikowanym , przedłużonym uwalnianiu ( takim , co by tego ćpuny nie potrafiły przerobić na formę do-nosową ) . Produkowane przez Fabrykę Leków . Wtedy sam bym spróbował ,,, ale również ,żeby mi tu cena nie śmierdziała drożyżną .

Metaamfetamina

przez Labradorek 23 lut 2015, 01:55
Oglądałem film dokumentalny: " Najgroźniejszy narkotyk swiata " i musze przyznać ze przeraża. Ale ni cholery to sie ma do tego, jak wyglada, żyje i funkcjonuje wspomniany wczesniej kolega. Ciekawe gdzie jest haczyk?

Metaamfetamina

przez Psychoanalepsja_SS 23 lut 2015, 11:21
Oglądałem film dokumentalny: " Najgroźniejszy narkotyk swiata " i musze przyznać ze przeraża. Ale ni cholery to sie ma do tego, jak wyglada, żyje i funkcjonuje wspomniany wczesniej kolega. Ciekawe gdzie jest haczyk?

Haczyk jest w tym, że nic nie wiemy o Twoim koledze. Jak często sobie pozwala, jakie ma dojście, czy bierze z kimś innym, w jaki sposób zażywa (choć zakładam, że donosowo), jakie dawki przyjmuje, wiemy zaś, że ma stabilne życie, co wiele znaczy. Mam kumpla, który brał herę, palił sobie i zapewniał mnie, że to kontroluje i jest spoko. Wierzyłem. Potem się okazało, że nie było tak całkiem spoko. Co prawda nie jest typowym helupiarzem, wali sobie w kabel od czasu do czasu, ale wyraźnie go ciągnie, a akcje, po których ląduje na OIOMie wyraźnie świadczą o słabej kontroli.

A my jesteśmy, jak już wspomnieli przedmówcy, psychicznie skrzywieni i zdecydowanie prościej jest nam stracić kontrolę gdy zaczniemy się czuć lepiej, dobrze, gdy substancja zacznie pomagać nam w codziennym życiu, czy pozwolić zapomnieć o życia tego przykrości.

Sortuj wg