KODEINA 4 lata nalogu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

KODEINA 4 lata nalogu

przez jetodik 26 lip 2014, 21:34
Kalebx3, jak się czułeś po tym Naltrexonie?
ostatnio ktos wstawił posta i tam było wyliczone mnóstwo dolegliwości jakie rzekomo usuwa, typu depresja, zespół przewlekłego zmęczenia itd.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

KODEINA 4 lata nalogu

przez Kalebx3 27 lip 2014, 13:41
Kalebx3, jak się czułeś po tym Naltrexonie?

brałem dosyć niskie dawki (stosunkowo )i najczęściej na noc ,choć nie zawsze . Lek ma naprawdę wielki potencjał ( w niskich dawkach )antydepresyjny i antylękowy . Bywały dni ,że czułem sie po Nim jak na Nirwanie . Czyste wewnętrzne opoidy .Nawet trudno opisać te wyjątkowo dobre stany . Polecam każdemu .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

KODEINA 4 lata nalogu

przez coma 27 lip 2014, 21:29
louie napisał(a):Pokaż gdzie napisałem jakąś głupotę ? Nie napisałem , że zupełnie "nie" na 100%. Za opiatem zawsze będziesz tęsknił i pamiętał te uczucie do końca życia.Wróciłem po 3 latach i biorę regularnie pół roku , ciągi po 2-3 dni.Nie mam zamiaru odstawiać.

Ja pamiętam, ale nie tęsknie. Bardziej pamiętam szkody jakie wyrządziłam ćpając, wiesz, robie sobie taki bilans zysków i strat, straty materialne i moralne to jest to co pamiętam najbardziej, nadal to bardzo boli i konsekwencje ponoszę do dzisiaj. Nie ma do czego wracać. Od 3 lat nie biorę fentanylu ani morfiny, , z kodeiną i alkoholem też sobie radzę, uzależniona jestem od 7 lat i nie zamierzam się poddawać. Oczywiście, mam pokorę w stosunku do choroby, ale z drugiej strony wiem że się uda bo pokochałam życie na trzezwo, jest ono możliwe.

A jeśli nie masz zamiaru przestać to ćpaj dalej. Powodzenia :papa:
PEACE & LOVE

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

KODEINA 4 lata nalogu

przez louie 02 sie 2014, 17:38
Dziękuje powodzenia również życzę :uklon:

-- 02 sie 2014, 17:48 --

Służę pomocą :lol: tak by sąsiedzi nie słyszeli to dodatkowa opcja :lol:

KODEINA 4 lata nalogu

przez lukasz_92 07 sie 2014, 12:42
Czy ktoś z was miał tak, że kodeina praktycznie w ogóle nie zadziałała za pierwszym razem?
5w4, INFJ, DDRR, DDD

KODEINA 4 lata nalogu

przez chcezyc 07 sie 2014, 18:03
podobno receptory sie musza wyrobic, ale ja sie na tym nie znam bo kodeina nigdy mnie nie interesowala
Jak się nudzisz to możesz napisać coś miłego. :)
"zmieniasz to jak widzisz siebie, zmieniasz absolutnie wszystko" Oxon - Zmieniasz siebie

KODEINA 4 lata nalogu

przez Kalebx3 07 sie 2014, 18:10
chcezyc napisał(a):podobno receptory sie musza wyrobic, ale ja sie na tym nie znam bo kodeina nigdy mnie nie interesowala

--- ja tak mialem ,,, i dziękuję Bogu ,że tak było, bo dzięki temu nie wje-bałem się w ten syf .
Ty też uważaj ,,, i nie wyrabiaj receptorów . ;) Już lepiej kup sobie cocca -colę i napij się z apetytem .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

KODEINA 4 lata nalogu

przez Corpse 10 sie 2014, 23:45
mi receptory wyrobiły się za czwartym razem pierwsze dwa razy potem były przyjemne, ale niewystarczające, więc zaczęłam od razu z dużych dawek

KODEINA 4 lata nalogu

przez JużTuByłem 17 sie 2014, 13:24
Jak brałem samą kodę ,to mogłem leżeć rozwalony sluchając muzyki ,skupiajac sie na eufori,zero motywacji ,a jak już się za coś zabierałem ,to co bym nie robił za bardzo nie wychodziło :smile: Waliłem przeważnie 600 mg ,przedtem eksperymentowałem z dużymi dawkami po 1000 mg+ i raz mi się urwał film, pamiętam jak mi świat falował i do tego pisałem z kumpela :twisted: Rozmowa nie wyglądała :o W pewnym momencie pocisło mnie na wymioty i musiałem się szybko położyć,zasnąłem ,obudziłem się i koniec bani :smile: Wszystko dlatego ,że zawsze czuje niedosyt i myśli "a moglem jedną paczkę więcej zrobić":smile: Koda działa fajnie ,ale subtelnie jak dla mnie.Działanie kody zmienia się totalnie jeśli jako podkład dodamy benzo.Wtedy koda jest bardziej przybliżone do tramalu.Jak dla mnie o wiele korzystniejsze,lubie coś robić niż leżeć.
Procesor mamy podkęcony ,fajnie się myśli :smile:
Tak poza tym schodzenie z benzo jest gorsze od tramalu.Po tramalu męczyło się okrutnie ,ale przechodziło i koniec ,a po benzo trwa i niewidać końca,luki w mózgu,rozdrażnienie,zamotanie.Dobrze ,że mam neuroleptyki i gabapentynę da się dzieki temu przeżyć ,jednak dalej jestem upośledzony spolecznie i wolę nie wychodzić nigdzie.

p.d dziś czuje się bardzo ok,nawet mam ochotę wyjść z domu ,zjeść coś,pobyć z kimś :smile:
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

KODEINA 4 lata nalogu

przez siostrawiatru 18 sie 2014, 12:49
JużTuByłem, chodziłeś lub chodzisz na jakąś terapię uzależnień??
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

KODEINA 4 lata nalogu

przez JużTuByłem 19 sie 2014, 10:52
Za tydzień mam odwyk od narko
Rośnie w siłę"

KODEINA 4 lata nalogu

przez siostrawiatru 19 sie 2014, 15:56
JużTuByłem napisał(a):Za tydzień mam odwyk od narko

Gdzie jeśli mogę spytać?
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

KODEINA 4 lata nalogu

przez JużTuByłem 20 sie 2014, 11:15
Gliwice ul. Huberta FAMILIA z tego co wyczytałem i ludzie mi napisali ,to najlepszy ośrodek na sląsku przynajmniej górnym ,niewiem jak tam dolny ;) Nie prywatny tylko z nfz.Terapia ma trwać 14 miesiecy etap wstepny 2 miesice etap drugi 12 miesiecy ,ale ja tam pojde maks 3 miesiące chyba ,że postanowie na dłużej ,to wyjdzie w praniu.Leczą oni ludzi którzy chorują na uzależnienie i zaburzenie psychiczne np.nerwice,zaburzenie osobowości czyli dla mnie duzy+.Jesli chcesz cos wiecej wiedziec to pw.Reszta ośrodków to wiezienia.Dla alkoholików jedynie są wszedzie sensowne detoxy ... lekomanów zamkną i trzymią ,aż znikną objawy fizyczne,faszerują lekami i koniec koncow po wyjsciu coś się stanie w życiu i znów się sięga po leki uzależniające.Szczegolnie jak się zaczęło brać z jakiegoś powodu.
Po wyjściu idę na terapia psychodynamiczną łączoną z hipnoza.Znajomy był i jest zadowolony.
Rośnie w siłę"

KODEINA 4 lata nalogu

przez tvn24 20 sie 2014, 13:20
Drodzy forumowicze,
Jestem dziennikarką TVN24, przygotowuję materiał telewizyjny na temat uzależnienia od kodeiny.
Czy ktoś czuje się na tyle silny by opowiedzieć swoją historię?
Anonimowość w pełni gwarantowana. Może to dobry poczatek by zabrać się za terapię?

Sortuj wg